دریافت مقالات

زیرساخت

بررسی راهکار IBM Cloud Automated Modular Management

15 مشاهده ۱۲ تیر, ۱۳۹۵ 1

IBM Cloud Automated Modular Management

کمک به بهینه‌سازی محیط Cloud با ابزارهای مدیریتی یکپارچه و خودکار

سرمایه‌گذاری روی Infrastructure as a Service یا به اختصار IaaS، به منظور بهره‌گیری از امتیازات مربوط به هزینه و ویژگی‌های رایانش ابری یا Cloud Computing صورت می‌گیرد. حال سوال آن است که چگونه می‌توان محیط Cloud و منفعت سرمایه‌گذاری خود را بهینه کرد؟ با توجه به اینکه ابزارهای متعددی برای کمک به مدیریت سرویس Cloud در بازار وجود دارد، یکپارچه‌سازی تکنولوژی‌های متفاوت و استفاده همزمان از روابط چندین ارائه دهنده سرویس می تواند بصورت قریب الوقوع مورد توجه قرار می‌گیرد، البته دستیابی به این موارد، پرهزینه نبوده و نیاز نیست تلاش کنید همه کارها را به تنهایی انجام دهید.

شما می‌توانید با استفاده از IBM Cloud Automated Modular Management به عنوان نسل بعدی از لایه‌های مدیریت سرویس خودکار و یکپارچه‌ی مبتنی بر ابزار، چالش‌های انتقال به یک محیط پیچیده ، مانیتورینگ و همچنین مدیریت آن را به یک ارائه دهنده‌ی سرویس معتبر بسپارید. بنابراین ما اجزای مجزای مدیریت IT که توسط IBM پشتیبانی و خودکار‌سازی شده است، را پیشنهاد می‌کنیم تا هزینه‌های مدیریتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. به منظور بهینه‌سازی محیط IT و برنامه می‌توانید از سرویس‌ها به صورت مجزا و یا به صورت Bundleهای از پیش تنظیم شده، در مدل پیاده‌سازی شده‌ی مدیریتی یا پشتیبانی شده به طور کامل استفاده نمایید.

شرکت امن پایه ریزان کارن APK نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور تماس با کارشناسان

بهبود کیفیت سرویس IT با ابزارهای مدیریتی پیشرو در صنعت

IBM می‌تواند در شناسایی ابزارهای مدیریت سرویس که سطح خدمات بهینه برای راهکار Cloud مورد نظرتان را پشتیبانی می‌کند، به شما کمک نماید. این ابزارها با قابلیت پشتیبانی کامل “As a Service” یا همراه با گزینه‌های سرویس‌ کاملا مدیریت شده، طراحی شده‌اند که شامل سرویس‌های مجزایی مانند سرویس‌های Patching ،Monitoring ،Migration و سرویس‌های شبکه پیشرفته (SoftLayer Interconnect)؛ مجموعه سرویس‌ها برای پشتیبانی مدیریت امنیت و کنترل سلامت سیستم؛ و همچنین سرویس‌های در سطح برنامه مانند مدیریت برنامه SAP می‌باشد.

کاهش پیچیدگی‌ها با یک منبع مجزا برای ابزار و سرویس‌ها

شما می‌توانید جهت ایجاد سهولت در امر مدیریت، تنها از یک منبع IBM استفاده نمایید، زیرا این مجموعه یکپارچه، شامل بهترین کتابخانه های هماهنگ با ITIL در IBM و دیگر مجموعه‌ها در زمینه ابزارها و سرویس‌ها می‌باشد. IBM می‌تواند Vendorها را مدیریت نموده و از ابزارها پشتیبانی کامل نماید. علاوه بر این، این شرکت با سرویس‌های کاملا مدیریت شده می‌تواند به مدیریت محیط پرداخته و امکان تمرکز بر کسب و کار مورد نظر شما را فراهم نماید. تمامی سرویس‌ها از طریق یک واسط Self-Service در دسترس قرار می‌گیرند که جهت سهولتِ استفاده و پشتیبانی از پرداخت با کارت اعتباری طراحی شده است و امکان جستجو، بررسی، خریداری و استفاده از سرویس‌ها را بر اساس نیاز فراهم می‌نماید.

پشتیبانی از فرآیند کنترل بیشتر هزینه‌ها و نظارت با سرویس‌های خودکار

شما می‌توانید هزینه‌های مدیریتی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و فرآیند نظارت را با سرویس‌های مدیریتی Cloud  توسعه دهید. همچینین می‌توانید قابلیت انعطاف‌پذیری برای انتخاب سرویس مورد نیاز را ایجاد نموده و یک زیرساخت با طراحی مناسب ارائه دهید که با خودکارسازی سیاست‌محور، از کیفیت و کارایی بیشتر پشتیبانی نماید. این ابزار انتقال Self-Service به کاهش هزینه و زمان انتقال Workloadها کمک می‌کند، ضمن اینکه با توجه به سوابق مربوط به Transparent Transaction در شرایط حسابرسی، پشتوانه شما خواهد بود.

دلیل انتخاب IBM

IBM در حال ارائه سطح نوینی از سرویس خودکارسازی و یکپارچه‌سازی با استفاده از سرویس‌های IT مدیریت شده، می‌باشد و یکی از پیشگامان در زمینه Cloud محسوب می‌گردد. IBM، لقب پیشرو در IDC MarketSpace را در Worldwide Cloud Professional Services 2014 Vendor Assessment از آن خود نموده و به عنوان یکی از ارائه دهندگان برتر IaaS Cloud به صورت Private یا Public و همچنین به عنوان پیشتاز در اجرای Hybrid Cloud انتخاب شده است.

نکات مهم درباره ی IBM Cloud Automated Modular Management

  • با ابزار مدیریتی پیشرو در صنعت به بهبود کیفیت سرویس IT در Cloud کمک می‌نماید.
  • با یک منبع برای ابزارهای یکپارچه و سرویس‌های مدیریت شده، موجب تسهیل پیچیدگی‌ها می‌گردد.
  • با سرویس‌های ماژولار و خودکار، از اعمال کنترل بیشتر بر هزینه‌ها و نظارت پشتیبانی می‌نماید.

مطلب مفید بود؟


?