دریافت مقالات

سرویس دهنده ها

مدیریت جامع شبکه با استفاده از Microsoft System Center – قسمت سوم

109 مشاهده ۸ شهریور, ۱۳۹۴ 0

System Center 3

در این قسمت به ادامه قابلیت های Microsoft System Center و تشریح کاملی از این نرم افزارها می پردازیم.

System Center App Controller

شرکت امن پایه ریزان کارن APK نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور تماس با کارشناسان

محصولApp Controller پرتالی برای کاربر به منظور مدیریت Virtual Machine ها و برنامه های موردنظر او ، با دسترسی دادن مدیر شبکه می باشد. در واقع وجود این محصول در مواردی که نیاز به کنترل کاربر بر برنامه ی خود وجود دارد ، ارزش پیدا می کند.

System Center Orchestrator

Orchestrator یکی از اجزای جدید System Center است که هدف آن کاهش هزینه ی عملیات Data center با سازماندهی و ادغام ابزار های IT می باشد. . در حقیقت Orchestrator به عنوان یک راهکار مدیریتی، System Center و دیگر ابزار های مدیریتی را به سمت پاسخگویی، تغییر، انطباق و مدیریت تمام وقت خودکار هدایت می کند .

 System Center Endpoint Protection

Microsoft System Center Endpoint Protection که قبلاً با نام Forefront Endpoint Protection 2010 شناخته می شد، بر روی بحث تامین امنیت تمرکز دارد. انجام تنظیمات مناسب برای سیستم ها و بروزرسانی این تنظیمات از جمله ویژگی هایی است که با استفاده از این محصول در حوزه مدیریت امنیت به انجام می­رسد. از دیگر ویژگیهای این محصول به تشخیص و واکنش نسبت به خطرات بروز کرده و رفع آلودگی از سیستم­ها می توان اشاره کرد .این ابزار که بر پایه SCCM طراحی شده است ، باعث افزایش امنیت و سهولت مدیریت شبکه شده است.

System Center Unified Installer

این برنامه ابزاری برای نصب اجزای System Center می باشد . هنگامی که موارد مورد نظر انتخاب شدند، Unified Installer نسبت به نصب آن ها و پیش نیاز ها اقدام می کند و در حقیقت این محصول نصب مجموعه ی system center را آسان می سازد. البته استفاده از این محصول برای مقاصد ارزیابی و شبیه سازی کاربرد داشته و پیشنهاد می گردد در پیاده سازی های واقعی استفاده نشود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مدیریت جامع شبکه با استفاده از Microsoft System Center – قسمت اول

مدیریت جامع شبکه با استفاده از Microsoft System Center – قسمت دوم

مدیریت جامع شبکه با استفاده از Microsoft System Center – قسمت سوم

مطلب مفید بود؟


?