APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

5 دلیل نیاز سازمان ها به Citrix Virtual App

با توجه به اینکه نحوه‌ی کار افراد در سازمان ها مدام در حال تغییر است و انتظارات کارمندان نیز در حال تکامل می‌باشد، درنتیجه پاسخ به نیازهای کاربران و کارمندان در سازمان با فراهم کردن دسترسی سریع، قابل‌اطمینان و ایمن به منابع، فارغ از اینکه افراد کجا کار می‌کنند یا از کدام شبکه‌ها استفاده می‌نمایندشرکت شروع می‌شود. Citrix Virtual App و دسکتاپ مجازی این امکان را برای کاربران فراهم کرده است. در ادامه پنج علامت که نشان می‌دهند وقت استفاده از Citrix Virtual App و دسکتاپ مجازی است معرفی می‌گردد:

با توجه به اینکه نحوه‌ی کار افراد در حال تغییر است و انتظارات کارمندان نیز در حال تکامل می‌باشد، درنتیجه پاسخ به نیازهای کاربران و کارمندان در سازمان با فراهم کردن دسترسی سریع، قابل‌اطمینان و ایمن به منابع شرکت شروع می‌شود، فارغ از اینکه افراد کجا کار می‌کنند یا از کدام شبکه‌ها استفاده می‌نمایند. Citrix Virtual Apps و دسکتاپ مجازی این امکان را برای کاربران فراهم کرده است. در ادامه پنج علامت معرفی می‌شود که نشان می‌دهند وقت استفاده از Citrix Virtual Apps و و دسکتاپ مجازی است:

احساس نیاز به بهبود تجربه‌ی کارمندان

 فارغ از اینکه کارمندان کجا کار می‌کنند یا از چه دستگاهی استفاده می‌کنند، کارمندان سازمان باید بتوانند بدون اختلال یا تأخیر به کارهای خود بپردازند. Citrix Virtual App و دسکتاپ مجازی با کیفیت صدا و تصویر کاملاً واضح و ابزار همکاری، ارتباط را بین کارمندان حفظ می‌کند. تمام این قابلیت‌ها در دسکتاپ‌های مجازی وجود دارند که درست مثل PCهای قدیمی کار می‌کنند و همان حس را به افراد منتقل می‌نمایند.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

تمرکز افراد به امنیت

هر اتفاقی که بیفتد، اطلاعات حساس باید ایمن بمانند. Citrix Virtual App  و دسکتاپ مجازی به کاربران این توانایی را می‌دهد که مدیریت و مانیتورینگ را متمرکز کرده تا بتوانند روی داده‌ها نظارت کنند و در صورت رخداد رفتار مخرب واکنش درستی نشان دهند، حتی اگر یک دستگاه گم شده یا دزدیده شود، اطلاعات در دیتاسنتر ایمن باقی می‌ماند.

گسترش نیروی کار

از استخدام کارمندان جدید گرفته تا حفظ استعدادهای برتر، باید اطمینان حاصل شود که تجربه‌ی یکپارچه‌ای برای همه‌ی افراد فراهم می‌گردد. اگر اتصالات ضعیف اینترنت یا عدم دسترسی باعث کند شدن کارها گردد، Citrix Virtual App و دسکتاپ مجازی  می‌تواند تأثیر بسزایی در اصلاح امور داشته باشد. درنتیجه افراد می‌توانند فارغ از نحوه‌ی کار، تمرکز خود را روی افزایش بهره‌وری قرار دهند.

تغییر و تحول در دنیای دیجیتال

سازمان‌هایی که در حال انتقال به Cloud هستند و پشتیبانی از کارمندان برای آن‌ها دشوار است، باید از Citrix Virtual App و دسکتاپ مجازی نهایت استفاده را کنند. همچنین می‌توان انتخاب کرد که برنامه‌های کاربردی در Cloudهای عمومی Host شود، یا به‌صورت On-Premises، بدون اینکه تأثیری روی کاربر گذاشته شود استفاده گردد. وقتی سازمان‌ها آماده‌ی برداشتن قدم­های مهم در این زمینه شدند، Citrix Workspace می‌تواند به آن‌ها کمک کند کارهای خود را سازمان‌دهی، هدایت و خودکارسازی کنند.

کارمندان نیاز به راه بهتری دارند تا بتوانند از هر مکانی کار خود را پیش ببرند.

گاهی اوقات لازم است کارمندان خارج از محل کار یا از خانه کار کنند، اما این امر نباید باعث تضعیف تجربه‌ی کاربری آن‌ها از کارکردن بصورت Remote شود. به همین دلیل است که Citrix Virtual App  و دسکتاپ مجازی از تکنولوژی‌ Citrix HDX استفاده می‌کند تا کارمندان بتوانند تعاملات بی‌نقصی را با برنامه‌های کاربردی داشته باشند، حتی وقتی که هزاران مایل از دیتاسنتر فاصله دارند یا از شبکه‌های ناپایدار استفاده می‌کنند.

اشتراک ایمیل