APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

Citrix پیشتاز در راهکارهای دیجیتال محل کار

وقتی به راهکارهایی برمی‌خوریم که به افراد این توانایی را می‌دهند تا در هر جایی، در هر زمانی و با استفاده از هر دستگاهی کار کنند، کمپانی Citrix به عنوان پیشتازی در ارائه‌ی آنها زبانزد است. در سال 2018 این شرکت به عنوان پیشتاز در تمام فناوری‌های لازم برای ساخت محل کارهای دیجیتال هوشمند شناخته شد، فناوری‌هایی که کارمندان را قادر می‌سازد تا طوری انعطاف‌پذیر، هوشمند و ایمن کار کنند که نوآوری را برانگیزد، مشتری جلب کند و کسب‌و‌کارشان را به پیش ببرد.

Citrix، پیشتاز در سیارسازی محل کار

امروزه هرجایی کار پیش می‌آید، و کارمندان انتظار دارند که بتوانند هر زمانی با استفاده از دستگاه دلخواهشان متصل شوند. Citrix در سال 2018 در سه گزارش IDC MarketScape متمرکز بر راهکارهای تحرک‌پذیری، به جایگاه برتر دست یافت:

  • در سال 2018 به دلیل برخورداری از یک کشش قوی به سمت فناوری‌های مدیریت محیط‌های کاربران و مدیریت محاسبات کاربر نهایی (End-User Computing Management)، به عنوان ارائه دهنده برتر نرم افزار Unified Endpoint Management شناخته شد.
  • در سال 2018 به دلیل طراحی یک ابزار واحد خوش‌ساخت برای تمام سرویس‌های Workspace، از دسترسی برنامه گرفته تا آماده‌سازی دستگاه‌های جدید و نیز کارایی ایمن و دسترسی منبع Cloud به عنوان ارائه دهنده برتر نرم افزار مدیریت Enterprise Mobility Management در دنیا شناخته شد. به علاوه، در این ارزیابی مشخص گردید که Citrix NetScaler با قابلیت‌های کنترل دسترسی قوی از راه دور، VPN، بررسی جزئی و دقیق، و امنیت ترافیک موبایل در میان پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها به نسبت شرکت های رقیب می‌باشد.
  • به دلیل اینکه یکی از آینده‌نگرترین‌ شرکت‌ها برحسب چگونگی پیوستگی PCها، دستگاه های موبایل و سایر پایانه‌های متصل هوشمند (Smart Connected Endpoints) برای ساخت محیط‌های کاری متصل برای موارد استفاده‌ی رایانشی کاربران نهایی بود، به عنوان ارائه دهنده برتر نرم افزار مدیریت Enterprise Mobility Management برای توسعه اینترنت اشیا معرفی گردید.

پیشتاز در مدیریت End Point هابصورت یکپارچه

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

امروزه لازم است که محیط‌های کار انعطاف پذیر باشند اما باید ایمن هم باشند. با راهکارهای محل کار دیجیتال Citrix، شرکت‌ها می‌توانند برای کارمندان دسترسی به برنامه‌های ارجحشان را جهت استفاده از یک تجربه‌ی کاری واحد فراهم کنند تا بتوانند آنگونه که می‌خواهند کار کنند و بطور پویا سیاست‌های امنیتی را بر اساس محیط و کارکردشان به کار گیرند تا اطمینان حاصل گردد که برنامه‌ها، اطلاعات و دستگاه‌هایشان ایمن می‌باشند.

ماه گذشته Citrix در راهکارهای Unified Endpoint Management توسط شرکت تحقیقاتی مستقل Forrester Research در گزارشی با عنوان “The Forrester Wave™: Unified Endpoint Management, Q4 2018, The 12 Providers that Matter Most and How They Stack Up.” مقام برتر را کسب کرد و بالاترین امتیازات ممکن را در Product Vision، تعهد به نوآوری، خدمات و پشتیبانی محصول، امنیت برنامه، هویت و امنیت داده‌ها، و ضوابط مدیریت دسترسی، به دست آورد.

پیشتاز در بهرهوری و همکاری کارمندان

کارمندان امروز انتظار دارند به سادگیِ زندگی شخصی‌شان کار کنند. با راهکارهای همکاری در محتوای Citrix، شرکت‌ها می‌توانند دسترسی شخصی شده را به سیستم‌ها، اطلاعات و ابزاری که کارمندان نیاز دارند تا بطور موثر و ایمن همکاری کنند و در اثربخش‌ترین حالتشان باشند، فراهم کنند. در ماه جولای Citrix توسط شرکت Gartner در بین چهار پیشتاز (Leaders Quadrant) در 2018 Magic Quadrant for Content Collaboration Platforms قرار گرفت. Calvin Hsu، نایب رئیس بازاریابی محصول در Citrix، اذعان داشت: «Citrix حقیقتا در فراهم کردن تمام فناوری‌های لازم برای ساخت محیط‌های کار در یک راهکار مجتمع امن، قابل اتکا و مقرون به صرفه برای شرکت‌ها در هر اندازه‌ای که باشند، راهکاری منحصر به فرد است. خوشحالیم که به عنوان یک پیشتاز شناخته شده‌ایم و تمرکزمان را روی پیش بردن نوآوری‌هایی خواهیم گذاشت که اساسا طریقه‌ی انجام کار را تغییر می‌دهند.»

بیش از 400هزار شرکت در سرتاسر دنیا از راهکارهای Citrix استفاده می‌کنند تا آینده‌ی کار را امروز رقم بزنند.

اشتراک ایمیل