APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

ارائه سرویس DaaS توسط Citrix

شرکت سیتریکس در همایش سال 2018 در کالیفرنیا، اعمال تجدیدنظر در برنامه‌ی Partner Rewards جهت همکاری با شرکای فنی و تجاری خود را اعلام نمود.

کریگ استیلول، مدیر بخش ارتباطات در Citrix اعلام کرد که یکی از وظایف خود را از بین بردن پیچیدگی رابطه‌ی این شرکت و شرکایش می‌داند. این شرکت در همین راستا در همایش 2018 که چندی پیش در کالیفرنیا برگزار شد، تصمیماتی مبنی بر تجدید نظری در مورد برنامه‌ی Ultimate Reward خود را علنی ساخت.

تغییرات اصلی در برنامه‌ای که مورد تجدیدنظر واقع شده شامل تجمیع چندین برنامه‌ی در دو قابلیت می‌باشد:

  • کاهش شدید سوالات مربوط به معامله که نمایندگان فروش شرکا باید پاسخ دهند (از حدود 30 سوال به 9 سوال)
  • ممکن ساختن قابلیت دنبال کردن فرآیند و بهره بردن از خودکارسازی بیشتر برای ثبت و تایید

برنامه‌ی Ultimate Reward در چند هفته اخیر عملی شده و این شرکت به منظور راهنمایی شرکای خود در مورد تغییرات صورت گرفته، جلسات آموزشی تشکیل داده است.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

استیلول که سال گذشته به پست مدیریت ارشد ارتباطی Citrix منصوب شد، همان زمان اعلام نمود که هدف اصلی او کاهش پیچیدگی برنامه‌های ارتباطی این شرکت می‌باشد زیرا زمان بازبینی برنامه‌ی ارتباطی بسیار قدیمی و تسهیل کار شرکای این شرکت با Citrix فرا رسیده است. با توجه به اظهارات وی، سیستم این شرکت از روز اول این توانایی را خواهد داشت که به طور خودکار درخواست‌ها را تایید کند. هرچند در ابتدای کار تعداد تایید‌ها نسبتا کم خواهند بود، اما با توجه به استفاده از هوش مصنوعی‌ در این برنامه، این ظرفیت به تدریج بالاتر خواهد رفت تا جایی که اکثریت ثبت‌ها به طور خودکار تایید یا رد شوند.»

علاوه بر تسهیل این برنامه‌، دو چالش دیگری که استیلول از آغاز سال قبل خودش را برای مقابله با آن‌ها آماده کرد افزایش حضور این برند در بازار میان‌رده و کمک به انتقال به سرویس‌های Cloud بود.

‌علاوه بر تغییر در برنامه‌ی Partner، یکی دیگر از موضوعاتی که از روز اول همایش مطرح شد این بود که امسال می‌تواند سالی باشد که Desktop as a Service  یا به اختصار DaaS بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

جیسون اسمیت، معاون بخش محصولات در Liquidware اظهار داشت که در چند سال اخیر مردم همیشه بر این باور بوده‌اند که سال آینده عرصه‌ی تاختن VDI خواهد بود. در حقیقت چندین سال است که VDI روند رو به رشدی داشته است و اکنون می‌بینیم که سال 2018 آغاز چنین روندی برای DaaS بوده و حال که قابلیت‌های Hosting و ویژگی‌های مدیریتی، تکامل یافته‌اند و دسکتاپ‌های آماده‌به کار “Pure DaaS” در حال ظهور هستند، سال جاری سالِ استفاده‌ی قابل توجه از DaaS خواهد بود.

اشتراک ایمیل