APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

تصمیم Debian و سایر توزیع های لینوکس برای ارتقا بهPHP 7

توسعه‌ دهندگان Debian به‌ طور علنی برنامه ­هایشان را در مورد انتقال از PHP 5 به نسخه جدید و قدرتمند PHP 7 و همچنین ایجاد تغییر در PHP packaging برای مجاز شدن نسخه ­های قابل ‌نصب مشترک اعلام کرده ‌اند.

اخیرا این اطلاعیه توسط OndřejSurý (توسعه‌ دهنده Debian) در یکی از لیست ­های پروژه Debian مطرح شد ، جایی که وی توسعه دهندگان Debian را در مورد تغییرات ایجاد شده در PHP packaging برای سیستم‌ عامل مذکور در گروهpkg-php  آگاه ساخته بود . این اطلاعیه دقیقاً چند روز بعد از انتشار خبر مربوط به برنامه ریزی ‌های PHP 7 برای نسخه آتی سیستم‌ عامل Ubuntu Linux ، یعنی XenialXerus منتشر شد .

OndřejSurý می گوید : به کسانی که به بحث ‌های بیشتر علاقه ‌مند هستند توصیه می‌ کنم که به Mail لیست ‌های pkg-php-maint ، pkg-php-pecl  یا pkg-php-pear alioth ، جایی که در مورد این تغییرات با جزئیات بیشتری پرداخته‌ شده است ، مراجعه نمایند .

بی ثباتی در استقرار PHP 7.0 درDebian

توسعه ‌دهندگان Debian برای جلوگیری از اتلاف وقت ، پکیج‌ های PHP 7.0 را در انواع کم ثبات تر سیستم‌ عامل Debian GNU/Linux ، برای کسانی که تمایل به آزمایش این پکیج ­ها را دارند ، عرضه کرده ‌اند . OndřejSurý با جزئیات در مورد تغییرات انجام‌ شده بر روی PHP packaging توضیحاتی داده است  ؛ بنابراین قویاً توصیه می ‌شود که پیش از هر چیز به خوبی مطالعه شود.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

البته اگر توانایی لازم را داشته باشید ، از شما تقاضا می ‌گردد تا در یکی از بهترین سیستم‌ عامل ‌های آزاد در جهان مشارکت کنید و به توسعه‌ دهندگان Debian کمک کنید تا به ‌طور کامل پکیج‌ های PHP 7 را در این توزیع آزمایش کنند . PHP 7 انقلابی است که ویژگی‌ های جدید و قدرتمندی را به ارمغان می ‌آورد و در هفته ‌ها یا ماه‌ های آینده شاهد سیستم ‌عامل‌ های GNU/Linux بیشتر و بیشتری خواهیم بود که مراحل گذار به PHP 7 را طی حواهند کرد .

اشتراک ایمیل