APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

Skype for Business خود را به Microsoft Teams ارتقاء دهید!

مایکروسافت این امکان را ایجاد کرده تا  کاربر چه از طریق Skype for Business Online و چه از طریقOn-Premises  Skype for Business در حال ارتقا به Teams باشد، یک چارچوب ارتقا برای کاربر فراهم شده است تا با توجه به سناریوی کسب‌و‌کار وی، او را در مورد ارتقا به Teams راهنمایی ‌کند.

دلایل ارتقا به Microsoft Teams

Microsoft Teams قابلیت‌های Skype for Business را گسترش داده و چت، جلسات، تماس، همکاری، یکپارچه سازی برنامه‌های کاربردی و ذخیره‌سازی فایل را در یک رابط کاربری واحد تجمیع می‌نماید. این Hub مرکزی جدید برای کارِگروهی می‌تواند به تسهیل انجام کار کاربران، بهبود رضایت کاربر و تسریع در بازده کسب‌وکار کمک کند. توانایی‌های Teams پیوسته درحال افزایش است، تا کاربر بتواند با روش‌های جدید ارتباط برقرارکرده و با دیگران همکاری کند، موانع سازمانی و جغرافیایی را از میان برداشته و بازده فرآیند و تصمیم‌گیری‌هایش را بالا ببرد.

زمان مناسب برای ارتقاء سازمان به Teams

Skype for Business Onlineدر تاریخ 31 ژوئیه 2021 کنار گذاشته خواهد شد و پس از این تاریخ دیگر قابل دسترسی و تحت پشتیبانی نخواهد بود. درحالی‌که سرویس Skype for Business Online تا 31 ژوئیه 2021 کاملا کاربردی است، مایکروسافت به مشتریان خود یشنهاد می‌کند که همین امروز این ارتقا را آغاز کنند تا پیش‌از تاریخ ازکار افتادن، زمان کافی برای ارتقا داشته باشند.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

امکان استفاده از Skype for Business Online همزمان با ارتقا به Teams

مایکروسافت گزینه‌های مختلفی برای اجرای همزمان Skype for Business Online و Teams  را ارائه داده است. این شیوه‌ی همزمانی به کاربران این امکان را می‌دهد که در عین آشنایی با Teams، روند ارتقا به Teams  تسریع گردد.

راهنمایی مشتریان در ارتقا به Teams

مایکروسافت متعهد است که به موفقیت کاربر در انتقال از Skype for Business به Teams کمک کند. این شرکت راهنمایی‌های مناسبی را ارائه می‌کند که بر مبنای یک چهارچوب موفقیت در ارتقا که End-to-End و اثبات شده است، طراحی گشته است تا به کاربر در برنامه‌ریزی و انجام ارتقا به Teams کمک کند. این راهنمایی‌ها برای تک تک مراحل ارتقا طراحی شده‌اند و فرقی نمی‌کند کاربر تازه برنامه‌ریزی را شروع کرده باشد، مشغول اجرای Teams در کنار Skype for Business باشد و یا آماده‌ی ارتقا به Teams باشد.

برای کمک به تسهیل در برنامه‌ریزی و اجرای این ارتقا، مایکروسافت میزبان کارگاه‌های برنامه‌ریزی تعاملیِ زنده و رایگان برای ارتقا می‌باشد. این کارگاه‌ها برای آشنایی کاربر با چهارچوب ارتقا، به اشتراک گذاشتن آگاهی جهت آماده‌سازی کاربران برای ارتقا و شناسایی مسیر درست برای سازمان کاربر طراحی شده‌اند.

علت نیاز به راهنمای ارتقا به Teams

ارتقا از Skype for Business بهTeams  چیزی بیش‌از یک انتقال فنی است. این یک تحول در نحوه‌ی برقراری ارتباط و همکاری کاربران است و همانطور که مشخص است، تغییر همیشه آسان نیست. رویکرد ارتقای ایده‌ال باید جنبه‌های فنی ارتقا و همچنین ترغیب کاربران به پذیرش و استفاده از Teams، ایجاد یک تجربه کاربری مثبت و تحقق درآمد تجاری را شامل شود.

کاربر می‌تواند این مسیر را با آشنا نمودن خود با چهارچوب ارتقای موفق و منابع مرتبط به آن آغاز کند. این راهنما پایه‌ای اصلی برای هدایت مسیر سفر کاربر از Skype for Business به Teams می‌باشد.

اشتراک ایمیل