APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

شتاب IBM در انطباق Hybrid Cloud با سرویس های جدید و ایمن Direct Link

سازمان ها با یک اتصال خصوصی امن و سریع از طریق شرکت ‌هایی همچون Verizon، Equinix و Digital Realty به Cloud شرکت IBM  دسترسی پیدا می کنند .

IBM اعلام کرده است که خدمات Direct Link خود را با ایجاد همکاری جدید با Verixon، Equinix و Digital Realty گسترش می دهد تا شرکت ها بتوانند خود را سریع تر و آسان تر با زیرساخت ‌های hybrid cloud منطبق کنند . امروزه بسیاری از سازمان‌ها به‌جای ارسال داده‌ها از طریق اینترنت عمومی، خواستار یک اتصال قابل‌اعتماد و امن در Cloud هستند. از این رو Direct Link شرکت ‌ها را قادر می ‌سازد تا با اتصال مستقیم به Cloud شرکت IBM  ، از طریق اتصالات شبکه ای خصوصی و امن، به این مهم دست یابند .

خدمات ارتقاء یافته ازجمله قابلیت ‌های اشتراک‌ گذاری جدید ، شرکت‌ ها را قادر می ‌سازند تا زیرساخت‌ های خود را در یک محیط امن داخل دیتاسنتر IBM  جاسازی کنند ، درحالی ‌که مستقیماً به شبکه ی دیتاسنتر IBM ، که شامل ۱۳ دیتاسنتر در سراسر دنیا می باشد ، متصل­ اند . همچنین شرکت ها می‌ توانند حجم کاری را به/از فضای ابری شرکت IBM  انتقال دهند ، به‌ طوری ‌که گویا داخل شبکه محلی هستند و با این کار میزان انعطاف ‌پذیری را بیشتر می ‌کنند.

این خدمات جدید موجب افزایش طول عمر سرمایه‌ گذاری ‌های موجود در حوزه ی IT می ‌شود . این بدان معناست که هنگام جابجایی و انتقال اطلاعات به Cloud ، نیازی به جایگزینی و تغییر سخت‌افزار وجود ندارد ، درحالی ‌که به کاربران دسترسی مستقیم و سریع ‌تر به شبکه ، امنیت بالاتر داده­ها ، شبکه با ثبات تر و همچنین گزینه ‌های بیشتری برای استقرار یک محیط  Hybrid Cloud ارائه می ‌گردد . با افزودن شرکت‌های بیشتری به شبکه Direct Link ، IBM راه اتخاذ و به ‌کارگیری مدل hybrid cloud را برای مشتریان تسهیل می‌ کند .

Jack Beech به‌ عنوان نائب رئیس بخش توسعه بازرگانی SoftLayer در شرکت IBM می ‌گوید : «هنگام پیاده‌سازی Hybrid Cloud ، تأخیر کم ، امنیت و قابلیت اطمینان اولویت‌ های بالایی دارند زیرا موجب ایجاد یک ذهنیت مثبت در کاربر می ‌شوند. با کمک ارائه ‌دهندگانی همچون Verixon، Equinix و Digital Realty ، گزینه‌ های بیشتری را برای اتصال به پلتفرم Cloud ، در اختیار مشتریان قرار می ‌دهیم.» «کاربران می ‌توانند مستقیماً از دیتاسنتر های سراسر جهان یا دفاتر خود با استفاده از Direct Link و با بهره‌گیری از یک اتصال ایمن ‌تر، سریع ‌تر و قابل ‌اطمینان ‌تر نسبت به اتصال از طریق اینترنت عمومی ، به زیر ساخت‌ های به‌ عنوان سرویس (IaaS) ما  متصل شوند.»

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

علاوه بر قابلیت‌ های اشتراک ‌گذاری جدید ، Direct Link با گسترش دسترسی جهانی و افزایش پشتیبانی برای یک معماری multi-cloud ، به ارائه خدمات به شرکت‌ ها می ‌پردازد. این امر شامل موارد زیر است :

  • Direct Link NSP : برای مشتریانی که به پایبندی به حسابرسی و دستورالعمل ‌های دقیق ‌تر همچون HIPAA نیاز دارند ، طراحی‌شده است. این برنامه به ارائه یک پلتفرم Cloud واحد و یکپارچه می ‌پردازد به‌ طوری ‌که مشتریان می‌ توانند الزامات امنیتی خاص خود را تأمین کنند .

Direct Link Cloud Exchange: به مشتریان اجازه می‌دهد تا از مزایای معماری‌های Multi-Cloud بهره مند شوند ، ازجمله ترکیبی از سرویس های در محل ، Cloud خصوصی و عمومی . این برنامه برای فراهم کردن انعطاف ‌پذیری و انتخاب بهینه  طراحی ‌شده است.

اشتراک ایمیل