APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

ارائه پلتفرم CipherHealth توسط IBM Power Systems برای خدمات رسانی به بیماران

شرکت IBM اخیرا اعلام نموده است که پلتفرم CipherHealth به عنوان ارائه‌دهنده‌ی خدمات درمانی به صورت Software as a Service یا به اختصار SaaS، با پیاده‌سازی این سرویس بر روی زیرساخت IBM Power System، میزان مراجعه‌ی مجدد بیماران به مراکز درمانی را کاهش داده و با ایجاد بستری جهت همکاری با بیمار (پیش از بستری شدن تا پس از مرخصی) منجر به بهبود تجربه‌ی کاربران نیز می‌گردد. انتقال به زیرساخت جدید هزینه‌ی ماهانه‌ی CipherHealth را به نصف رسانده‌ و زمان لازم برای پردازش داده‌ها را تا 90 درصد کاهش داده است.

CipherHealth به کمک عملکرد هسته‌ی 8 پردازنده‌ای IBM و با بهره‌مندی از IBM Power System به عنوان یک PowerVM Hypervisor، می‌تواند در مقایسه با راهکارهای قدیمی x86 عملکردی 2 تا 3 برابر بالاتر همراه با هزینه کمتر ارائه کند. انواع IBM Power System‌ که در مقایسه با پردازشگرهای x86 عملکرد 2 برابری در هر هسته، 4 برابر پهنای باند Memory و 4 برابر قطعات سخت‌افزاری بیشتر را ارائه می‌کند، برای بارهای کاری Cognitive و Big Data طراحی شده است.

Zach Silverzweig یکی از موسسان CipherHealth اظهار داشت: این پلتفرم به سطح بالایی از قابلیت اطمینان و دوام دسترس‌پذیری نیاز دارد که دست‌یابی به آن از طریق سرویس‌های Host‌شده‌‌ی x86 موجود دشوار می‌باشد. وی همچنین از 2 تا 3 درصد افزایش در عملکرد از زمان پیاده‌سازی راهکار IBM و کاهش هزینه‌ها به نصف خبر داده و تاکید کرده است که زیرساخت Power System، این شرکت را در ارائه‌ی محصولات پیشرو و نوین به میلیون‌ها بیمار در سراسر آمریکا یاری می‌رساند.

IBM Lab Services که از کارشناسان حرفه‌ای با تخصص بالا برای طراحی، ایجاد و ارائه‌ی زیرساخت‌های امروزی IT تشکیل‌ شده است، به همکاری با CipherHealth پرداخته و یک راهکار سفارشی Open Source Database را برای Linux بر روی Power System ایجاد نموده است‌ که بر مبنای MongoDB ،PostgreSQL ،Redis و NGINX می‌باشد؛ در نتیجه CipherHealth می‌تواند سرویس Private Cloud جدید خود را در سرورهای IBM Power System S824L پیاده‌سازی نموده و بیشتر سرویس‌های Clientها را نیز به پلتفرم جدید انتقال دهد. به دلیل جدید بودن تکنولوژی CipherHealth در Power System‌، تیم IBM به منظور کسب بالاترین بهره از محیط جدید Power System اقدام به ارائه‌ی سرویس‌های فوری و انتقال قابلیت‌های مرتبط با آنها نموده است تا به این ترتیب بالاترین بهره‌وری از محیط جدید Power System‌ را برای کاربران CipherHealth امکانپذیر سازد.

به عقیده‌ی Chuck Bryan، مدیر بخش لینوکس و ارائه‌ی سرویس‌های Open Source در IBM Systems، شرکت‌ها می‌توانند با بهره‌مندی از قابلیت اطمینان و عملکرد IBM Power Systems برای بارهای کاریِ Data-Rich، هزینه‌ی زیرساخت را به حداقل رسانند. وی از سوی CipherHealth گزارش داده است که این شرکت با انتقال به Power Systems هزینه‌های کلی خود را کاهش داده و همچنین میزان اطمینان برای ارائه‌ی سرویس به End-Client و عملکرد نیز بهبود یافته است.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

CipherHealth در‌حال‌حاضر مشغول پیاده‌سازی IBM Power System S822LC برای سرور Commercial Computing می‌باشد تا به این وسیله از محیط آزمایش Continuous Integration خود پشتیبانی نماید. این شرکت درنظر دارد به جای صرف هزینه برای توسعه و افزایش تعداد Containerها به 50 مورد در چند سرور Cloud، 150 عدد Container را در یک سیستم راه‌اندازی نماید و به این ترتیب از زمان لازم برای انجام آزمایش‌ها کاسته و سرویس جدید را با سرعت بیشتری در اختیار کاربران نهایی قرار دهد.

اشتراک ایمیل