APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

سرعت بالاتر در پشتیبان‌گیری ماشین‌های مجازی با تکنولوژی Backup Exec Accelerator

تابحال احساس نیاز به استفاده سریع‌تر از نسخه پشتیبان خود را داشته‌اید؟ اخیرا راهکار یکپارچه و محبوب حفاظت از داده‌ها Veritas Backup Exec که بر مشتریان کوچک و متوسط معطوف است با اضافه‌ شدن تعدادی از  ابزارهایی که معمولا در محصولات گران‌تر یافت می‌شوند، قدرتمندتر شده و سرعت پشتیبان‌گیری آن بهبود یافته است.

یکی از موارد سطح بالای اضافه شده به Exec 20.6، تکنولوژی Accelerator یا به عبارت دیگر توانایی راه‌اندازی سریع‌تر پشتیبان‌گیری ماشین‌های مجازی است. این ویژگی به یک مدیر این امکان را می‌دهد تا Full Backup یک ماشین مجازی را از منبع تنها برای یکبار اجرا کند و سپس تنها بر Incremental Backupها تکیه کند. Backup Exec طبق دستورالعمل، بطور دوره‌ای از تمامی نسخه‌های پشتیبانی به همراه آخرین Full Backup استفاده می‌کند تا یک Full Backup ترکیبی و در عین حال مجزا را به عنوان قسمتی از Consolidation Job انجام دهد.

مشاوره رایگان راه‌اندازی سرویس‌های Backup توسط کارشناسان شرکت APK – تماس با شماره 5-88539044-021

Consolidate Full Backup  معادل یک Full Backup از ماشین مجازی منبع است. Incremental Backupهای بعدی از ماشین مجازی منبع با تکیه بر مجموعه Full Backup جدید که توسط عملیاتConsolidation  برای اهداف بازیابی ایجاد شده، ساخته می‌شوند. این امر به موارد زیر کمک می‌کند:

  • حفظ اهداف RTO و RP، در عین حال اجتناب از انجام Full Backup از ماشین مجازی منبع.
  • خودداری از Full Backupهای مکرر باعث کاهش استفاده از I/O، CPU و Network Overhead روی Hypervisor می‌شود.

اولین نیاز تعداد زیادی از SMBها بهره‌وری است. آنها نیازمند یک واحد IT سادهف کارآمد و کم‌هزینه هستند.

سازمان‌های IT بیش از هر زمان دیگری تحت این فشار هستند که با حداقل‌ها بیشترین کار را انجام دهند و از آنها انتظار می‌رود تا مزیت رقابتی و نوآوری با کیفیت بالاتر فراهم کنند درحالی که با تیم‌های کوچک‌تری این کار را مدیریت کنند. ما در برخی موارد راجع به سازمان‌هایی صحبت می‌کنیم که بیشترین تعداد نفرات را برای انجام کار دارند.

با بهره‌گیری از تکنولوژی Accelerator  برای پشتیبان‌گیری‌ها، کاربران می‌توانند به سرعت مزیت‌های پشتیبان‌گیری‌های سریع‌تر و کارآمدتر را با زمان و هزینه کمتر کسب کنند. در نتیجه کاربران این امکان را دارند تا بر ابتکارات بهتر تمرکز نمایند.

اشتراک ایمیل