APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

مایکروسافت پیش نمایش Office 2016 توسعه یافته را با تمرکز بر کسب و کار راه اندازی کرد.

مایکروسافت در نگاه اولش یک سرمایه گذاری سنگینی بر روی ویژگیهای Office 2016  دارد ، که حالا به عنوان مشترکین کسب و کار Office  در دسترس هستند . توسعه دهندگان و طرفداران  IT می توانند از طریق وب سایت مایکروسافت برای پیش نمایش Office2016  ثبت نام کنند.

مایکروسافت در نگاه اولش یک سرمایه گذاری سنگینی بر روی ویژگیهای Office 2016  دارد ، که حالا به عنوان مشترکین کسب و کار Office  در دسترس هستند .

توسعه دهندگان و طرفداران  IT می توانند از طریق وب سایت مایکروسافت برای پیش نمایش Office2016  ثبت نام کنند ، در نهایت مایکروسافت برنامه Office 365 را برای کاربرهای شخصی باز خواهد کرد ، به نظر می رسد این گزینه هنوز در دسترس نمی باشد . نکته ای که وجود دارد این هست که Office 2016  از برنامه touch feindly Office  که مایکروسافت به عنوان قسمتی از پیش نمایش تکنیکی Windows 10  واگذار کرده است جدا است .

در حال حاضر مایکروسافت برروی ویژگیهای برای مدیران IT و کسب و کار ، در پیش نمایش اولیه Office2016  تمرکز دارد . وبلاگ Office مایکروسافت یکسری ویژگیهای کاملی را دارد اما اینجا یک دید کلی از آنچه کاربران Office2016 می توانند انتظار داشته باشند :

  • DLP برای Word ، Excel ، Powrepoint

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

DLP به مدیران IT این اجازه را میدهد تا داده های Office  را از طریق تمرکز بر سیاستهایی امن کنند . DLP اخیرا برای Exchange  ، Outlook  ،   Share Point در دسترس بوده است .

  • بهبود بخشیدن تکنیکهای Outlook

مایکروسافت در حال انجام یکسری اصلاحیات بر روی نرم افزار ایمیلش از جمله : پشتیبانی چندعامل شناسایی ، گزینه های ذخیره سازی اضافی ، عملکرد سریعتر و جستجو قابل اعتماد تر می باشد .

  • گسترش ویژگیهای جدید :

مدیران IT متوانند فایده ای از ویژگیهای مدیریت پهنای باند با انعطاف پذیری بیشتر برای بروزرسانی ، و راهی برای مدیریت وسایل از میان چند کاربر بگیرند .

  • ویژگیهای دسترسی :

مایکروسافت قول داده دسترسی کیبوردی بهتری برای ویژگیهای Excel   مانند   Piovot Table و مشکلات توانایی خواندن در Outlook   را بدهد.  Office2016  همچنین  شامل یک تم رنگی تاریک خواهد بود .

  • مدیریت اطلاعات برای Visio :

IRM اجازه می دهد کاربران به اشتراک گذاری و ویرایش دوباره داده را قفل  کنند .

مایکروسافت تاریخ دقیقی برای انتشار Office2016  نداده اما هدفش تا پایان امسال است . در این میان مایکروسافت قصد دارد به طور مستمر به روز رسانی پیش نمایش و ویژگیهای برجسته جدید را دامه دهد.

چرا این اتفاق  : Office2016  موضوع شایعات و گمانه زنی ها برای ما بوده است ، اما این اولین باری است که مایکرو سافت آشکارا در مورد نسخه بعدی مجموعه و بهره برداری از آن صحبت کرده است . در حالی که احتمالا این ویژگیهای جدید مورد علاقه افرادی که تنها کاربر Office  در خانه هستند نخواهد بود.

 

منبع:

http://www.pcworld.co

اشتراک ایمیل