APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

Ralph Lauren درحال تست اتاق های پرو هوشمند !

Ralph Lauren نشان داده است که از تجربه کردن فناوری های جدید هراسی ندارد. سال گذشته این برند تی شرت هوشمندی برای ورزشکاران معرفی نمود که برای اندازه گیری عملکرد ورزشی با نخ‌‌های از جنس نقره و سایر سنسورهای ردیابی طراحی شده بود. علاوه بر این  ، Ralph Lauren اعلام کرده است که  شروع به آزمایش اتاق پروهایی اینتراکتیو با آینه‌های هوشمند لمسی در فروشگاه اصلی Polo خود در نیویورک ، خواهد کرد.

[aparat id=”gpl74″]

این آینه ‌های هوشمند که توسط یک شرکت با نام Oak Labs تولید شده اند ، قادر به شناخت لباس‌های مشتریان از طریق برچسب‌های (RFID (radio-frequency identification و نمایش آن بر روی صفحه نمایش لمسی بزرگ می ‌باشند. هنگامی که این مرحله انجام شد ، شما می ‌توانید در همان اتاق ، تقاضای سایزها و رنگ‌ های متفاوت خود را نمایید و سپس درخواست شما توسط یکی از فروشندگان به شما تحویل داده خواهد شد. بدین وسیله شما قادر به امتحان کردن لباس‌ های مختلف خواهید بود و چنانچه به زبان انگلیسی مسلط نباشید ، این نمایشگر هوشمند از زبان ‌های اسپانیایی ، چینی ، ژاپنی ، ایتالیایی و پرتغالی نیز پشتیبانی می کند.

شعبه ی شرکت Oak Labs در شهر نیویورک به نوبه ی خودامید دارد تا فناوری خود را به فروشگاه‌ های لباس بیشتری در آینده نزدیک وارد کند . البته این شرکت از همکاری با برندهایی مانند Ralph Lauren بسیار خوشحال است زیرا که شروع بدی برای این شرکت نیست.

اشتراک ایمیل