APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

Tim Cook: اپل ، IOS و OS X را با یکدیگر ادغام نخواهد نمود

 

اکنون که اپل مرزهای بین تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی را با iPad Pro کمرنگ نموده است، تصور ادغام IOS و OSX در یک سیستم عامل (شبیه ویندوز ۱۰) که روی هر محصولی که کمپانی تولید می‌کند ، کار کند؛ اغوا کننده به نظر می‌رسد. اما ، مدیر عامل اپل
“Tim Cook” پیش‌بینی  یکی کردن IOS و OS X را رد نمود. او با این جمله گفته هایش را ادامه داد : “از مزایای هر دو کاسته می‌شود” با این استدلال که شما “از هیچ کدام بهترین تجربه را به دست نخواهید آورد”. این نظریه یک ایده جدید از سوی شرکت اپل نیست (اپل یک بار به تفصیل توضیح داده است که چرا OS X صفحه لمسی ندارد) ، اما واضح است که “Tim Cook” و شرکت اپل  تحت تاثیر هیچ فشاری برای دنبال کردن مسیری که مایکروسافت در این زمینه طی کرده است ، نیستند.

here-are-all-the-apple-devices-that-will-support-ios-8-and-os-x-1010-yosemite

البته این به معنی این نیست که “Tim Cook” و تیم وی به مایکروسافت و ایده‌هایش اعتنایی نمی‌کند ، بلکه برعکس . مدیر تیم می افزاید وی اعتقادی به کینه‌ ورزی نسبت به رقیب اصلی اپل ندارد و هر دو غول فناوری می‌توانند درموارد بیشتری نسبت به آنچه که در آن رقابت می‌کنند، با هم مشارکت نمایند. شاهد این مدعا به روزرسانی‌های آفیس سازگار با IOS ، در مراسم پرده برداری  اخیر از iPad Pro و IOS9 می باشد . هم چنین “Tim Cook” افزود که ترجیح بر این است که اپل و مایکروسافت به جای جنگیدن ، با یکدیگر همکاری کنند.

در پایان تیم کوک ضمن اشاره به بالا بودن سطح بازار و دیگر شاخص های تجاری شرکت اپل ، با توجه به سود سهام ۲۵ میلیارد دلاری اپل در یک سال ، اذعان داشت که دیگر شرکت اپل “مانند سابق نسبت به توسعه و کار” محتاط نیست.

اشتراک ایمیل