APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

تسهیل آموزش آنلاین با استفاده از Cisco Webex

از Webex می توان به عنوان یک پلتفرم مناسب در سیستم آموزشی استفاده کرد. هر سال با آغاز سال تحصیلی پست‌ هایی از لبخندهای کودکان به وفور در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود، اما امسال تصاویر کمی متفاوتر بودند و کودکانی را نشان می‌داد که در خانه‌هایشان جلوی کامپیوتر و در حال تحصیل به صورت آنلاین هستند.

راهکار Cisco Webex روشی آسان برای آموزش از راه دور

ویدیوهای بیشتر درباره Webex

معلمان، مدیران و متخصصان IT بی ‌وقفه تلاش می‌کنند تا بهترین تجربه آموزش آنلاین را فراهم کنند. بدین ترتیب آنها چگونه می‌توانند دانش آموزان را مشغول به تحصیل به صورت آنلاین کرده و اطمینان حاصل کنند که این یک تجربه خوب برای دانش آموزان است؟ می توان گفت Webex یک گزینه راهبردی برای آموزش آنلاین و ترکیبی یعنی آموزش حضوری در کنار آموزش مجازی و بصورت آنلاین است که می توان با استفاده از آن روند آموزش را برای دانش آموزان شیرین کرد .

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

مزایای استفاده از Webex در آموزش

امنیت و ساده بودن

از آنجا که امنیت اطلاعات هدف اصلی در برقراری ارتباطات است، Cisco Webex پیشرو طولانی مدت در این عرصه می باشد. همچنین یکی از الویت‌های مهم دبیران حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی و درسی دانش آموزان می باشد که در ضمن تغییر به روش آموزش آنلاین و روش ترکیبی، آموزگاران نباید نگران مزاحمان خارجی که به کلاس وارد می‌شوند باشند. با Cisco Webex دیگر دلیلی برای این نگرانی نیست، زیرا کلاس‌ها همیشه قفل هستند تا اطمینان حاصل شود کسی بدون رمز عبور وارد نمی‌شود، همچنین تمامی جلسات و آموزش‌ها از لیست خارج می‌شوند تا کسی نتواند موقعیت Webex را شناسایی کند مگر اینکه بطور ویژه دعوت شده باشند. لازم به ذکر است علاوه بر موارد فوق، استفاده از این پلتفرم بسیار آسان است.

افزایش قابلیت‌ های Media

همواره قابلیت ‌های Webex بروز رسانی می‌شوند، مانند قابلیتی که اجازه می‌دهد ویدیوی کاربر با رزولوشن بالا پخش شود حتی اگر اینترنت وی دچار مشکل باشد. نکته دیگر این است که اگر کاربر اتاق به ‌هم ‌ریخته‌ای داشته باشد، می‌تواند با پس ‌زمینه‌ های مجازی تصویر پشت خود را تغییر دهد و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند. از دیگر ویژگیها می توان به پخش موسیقی در میان جلسات و همچنین راهی آسان برای بی ‌صدا خارج شدن از جلسه اشاره کرد.

داشتن دستیار شخصی کاربر یا Webex Assistance

درحالی که آموزگاران روش مدیریت کلاس خود را دستخوش تغییراتی می بینند باید اطمینان داشته باشند که آنها می‌توانند از کمک‌های ویژه‌ای استفاده کنند و این جایی است که Webex Assistance پا به میدان می‌گذارد. این دستیار می‌تواند صفحه کاربر را به اشتراک بگذارد، ضبط را آغاز یا با همکار تماس برقرار کند بدون آنکه کاربر چیزی را لمس کند.

یادگیری ترکیبی، آینده کلاس‌های درس

در مقاطع بالاتر، شاهد ظهور روندهایی هستیم که در تصویر کردن آینده به ما کمک می‌کنند، چندی از این جریان‌ها شامل یادگیری ترکیبی و واقعیت مجازی می باشد. Webex به بسیاری از مدارس، دانشگاه‌ها و شرکت‌ها کمک کرده تا رویه آموزشی و تجاری خود را تغییر دهند.

این تمامیت یک روند تحصیلی برای بسیاری از افراد است و با تحول آن شاهد ارتقا و بهبود امنیت در زمینه آموزش هستیم. شرکت امن پایه ریزان کارن (APK) با دیدی جامع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT کشور و ایجاد کار گروه های کاملا تخصصی، به همراه استفاده از استانداردها و متدهای نوین تحقیق و توسعه، افتخار دارد تا سازمان ها را در جهت بهبود هر چه بهتر سرویس دهی خود یاری رساند.

اشتراک ایمیل