APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

همه چیز درباره ارتقا از Skype For Business به Microsoft Teams

 Microsoft Teams قابلیت‌های Skype for Business را توسعه می‌دهد که شامل گرد‌هم‌آوری چت، نشست‌ها، تماس، تعامل، یکپارچگی برنامه و File Storage در قالب یک واسط کاربری واحد است. این Hub مرکزی جدید کارگروهی می‌تواند به ساده‌سازی روش کار کاربران، افزایش رضایت کاربر و تسریع دستاورد‌های کسب وکار کمک کند. مایکروسافت پیوسته در حال گسترش قابلیت‌های Teams است تا امکان ارتباط و همکاری به روش‌های جدید، برطرف کردن موانع سازمانی و جغرافیایی و پیشروی سودمند در عرصه فرآیند و تصمیم‌گیری را برای سازمان فراهم کند

زمان مناسب برای ارتقا به Microsoft Teams

Skype for Business Online در تاریخ 31 جولای 2021  متوقف خواهد شد و پس از این تاریخ قابل دسترسی نخواهد بود و پشتیبانی نمی‌شود. درحالی که Skype for Business Online تا 31 جولای 2021  کاملا فعال خواهد بود اما Microsoft مشتریان را ترغیب می‌کند که هم‌اکنون سیر ارتقای خود را آغاز کنند تا فرصت کافی برای تکمیل ارتقای خود قبل از زمان توقف داشته‌باشند.


استفاده از Skype for Business Online و ارتقای همزمان به  Teams


Microsoft چندین ویژگی را با‌ هم برای  Skype for Business Online و Microsoft Teams فعال ارائه می‌دهد. این حالت‌های مشارکتی امروزه به کاربران این قابلیت را می‌دهد تا با Teams آشنا شده و در عین حال به افزایش سرعت ارتقا به Teams Only  کمک می‌کند.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور


آیا سیستم Phone در دسترس کاربران Microsoft Teams است


بله. سیستم Phone بعد از اینکه کاربران به حالت Teams Only منتقل شدند در دسترس تمام کاربران Teams خواهد بود. به‌علاوه، Microsoft خدماتی برای اتصال به Public Switched Telephone Network (PSTN) ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند در سراسر جهان تماس تلفنی بر قرار کنند.

آیا سازمان می‌تواند به استفاده از زیرساخت تلفنی on-premises خود ادامه دهد


بله. با Direct Routing سیستم Phone، سازمان می‌تواند تقریبا با هر مخابرگر تلفنی از سیستم Phone استفاده کند. با استفاده از Direct Routing، به صورت مستقیم Session Border Controller (SBC) هر کاربر به سیستم Phone متصل می‌شود.


Microsoft چگونه به مشتریان خود در ارتقا به Teams کمک می‌کند


Microsoft متعهد به کمک برای انتقالی موفقیت‌آمیز از Skype for Business به Teams است. Microsoft راهنمای قدرتمندی ارائه می‌دهد که حول چارچوب  End-to-End ارتقای موفق ساخته شده و برای کمک به سازمان در برنامه‌ریزی و اجرای ارتقا به Teams طراحی شده‌است. راهنمای مایکروسافت برای هر قدم از سیر ارتقا طراحی شده‌است، چه شما تازه در حال برنامه‌ریزی باشید، یا اینکه در حال اجرای Teams همگام با Skype for Business، یا در مرحله آماده‌ی ارتقا به Teams.


حذف Skype For Business


 ارتقا از Skype for Business به Microsoft Teamst فراتر از یک جا‌به‌جایی فنی است. این بیانگر تغییری در نحوه برقراری ارتباط و تعامل کاربران است، و تغییر همیشه آسان نیست. روش ارتقای ایده‌آل باید به جنبه های فنی ارتقای شما بپردازد و علاوه برآن مقبولیت و پذیرش Teams را برای کاربر توسط

اشتراک ایمیل