APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

راهکار Veritas Backup Exec، انتخاب مایکروسافت به‌عنوان Preferred Solution

مایکروسافت، به راهکار Veritas Backup Exec به دلیل کیفیت، عملکرد و توانایی آن در برطرف کردن نیازهای مشتری، عنوان Preferred Solution را اختصاص داده است.

مایکروسافت تعیین می‌کند که کدام راهکارها می‌توانند عنوان Microsoft Preferred Solution را به خود اختصاص دهند و مهر تایید Blue Ribbon را از آن خود کنند. در همین راستا Veritas و مایکروسافت طی همکاری نزدیک با یکدیگر از متناسب بودن این راهکار برای Azure اطمینان حاصل کرده‌اند.

اکنون که راهکار Veritas Backup Exec عنوان Microsoft Preferred Solution را به خود اختصاص داده، مشتریان مشترک بین این دو شرکت می‌توانند به راحتی یک راهکار محافظتی متناسب با نیازهایشان پیاده‌سازی کنند. این راهکار محافظتی  دارای   Service Legal Agreements یا به اختصار SLAs سفارشی‌سازی شده برای Microsoft Azure است تا مشتریان با استفاده از آن محافظت‌ها و هزینه‌هایشان را بهتر و بیشتر بهینه‌سازی کنند.

آخرین نسخه Backup Exec (20.6) با پشتیبانی پیوسته و مطمئن از سازمان‌های کوچک و بزرگ، آن‌ها را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را در هر کجا چه به صورت On-Premise و چه در Cloud ، متناسب با احتیاجات خود تنظیم کنند.

 

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

مزایا و قابلیت‌های راهکار Veritas Backup Exec

Veritas بیش از سی سال است که با مایکروسافت همکاری می‌کند و این همکاری امکان محافظت بیشتر و جدی‌تر از داده‌ها و رسیدن به اهداف Disaster Recovery را برای مشتریان فراهم کرده است.

Backup Exec که اکنون پیشرو در بازار است، پیش از این گواهینامه Microsoft Azure را دریافت کرده و این راهکار که اخیرا عنوان Microsoft Preferred Solution را به خود اختصاص داده، بار دیگر قابلیت‌های برتر شرکت Veritas برای Azure را ثابت می‌کند.

بیشتر بخوانید: مهم­ترین دلایل برای ارتقا Veritas NetBackup

همکاری تنگاتنگ Veritas با مایکروسافت و قابلیت‌های این شرکت، در دریافت عنوان Preferred Solution نقش کلیدی دارد که شامل موارد زیر است:

  • قابلیت دید داده در سراسر داده‌ها: داده‌های مجازی، فیزیکی و Cloud
  • هزینه‌های بهینه شده حافظه Cloud با کاهش ریسک‌های داده از طریق قابلیت دید وسیع‌تر
  • انتقال آسان سرویس‌دهی به داخل و خارج Azure
  • DRaaS: بهره‌وری از Azure به عنوان هدف Disaster Recovery
  • محافظت یکپارچه از داده‌ها برای داده‌های On-Premise و سرویس‌دهی‌های مبتنی بر Azure

همکاری نزدیک Veritas و مایکروسافت به مشتریان، قابلیت‌های منعطفی در محافظت از اطلاعات مهم کسب‌وکارشان ارائه می‌‍دهد و امکان دسترسی به بازیابی سریع داده با هزینه‌های عملیاتی اندک را فراهم می‌کند. همچنین مزایایی از جانب استراتژی بلندمدت Veritas، یعنی حمایت گسترده از هرگونه سرویس‌دهی جدید در آینده، شامل حال مشتریان خواهد شد.

Microsoft Preferred Solution چیست

به گفته مایکروسافت، Microsoft Preferred Solution یک برنامه کاربردی Cloud است که به جهت کیفیت، عملکرد و قابلیت آن در برطرف نمودن نیازهای مشتریان در یک حوزه مشخص راهکار یا Vertical صنعتی، برگزیده شده است. گروهی از متخصصان مایکروسافت، راهکارهایی که شرکای دارای صلاحیت و شایسته در زمینه‌های خاص ارائه داده‌اند را تایید می‌کنند. این راهکارها در بازار Cloud شرکت Veritas، Storefrontها، Azure Marketplace، َAppSource و پورتال Azure نشان داده شده‌اند. راهکارهای برتر در AppSource را می‌توان از طریق Verticalهای صنعتی و راهکارهای برتر موجود درAzure Marketplace و پورتال Azure را می‌توان در دسته‌بندی‌ راهکارهای Horizental یافت.

اشتراک ایمیل