APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

بررسی Oracle Analytics Server

Oracle Analytics Server قابلیت‌های مدرن و پیشرو در صنعت را به Oracle Analytics Cloud می‌آورد و به مشتریانی که نیازمند پیاده‌سازی‌های On-Premises هستند ارائه می‌دهد. سازمان‌ها می‌توانند از تجزیه‌و‌تحلیل‌های تقویت‌‍شده و قابلیت‌های کشف داده در سطح جهان بهره ببرند.

Oracle Analytics Server به مشتریان صنایعی که بسیار مبتنی بر قواعد هستند یا به معماری‌های Multicloud این توانایی را می‌دهد که آخرین قابلیت‌های تجزیه‌و‌تحلیل را با شرایط مورد نظر خود و معماری پیاده‌سازی ترجیحی خود تجربه نمایند. با Oracle Analytics Server، می‌توان سیستم‌های قدیمی را حفظ و نگهداری نمود، درحالی‌که مسیری مشخص، ساده و یکپارچه به Cloud فراهم می‌گردد.

لازم به ذکر است که پیش از این مطالبی در خصوص Oracle Data Guard نیز در سایت apk.co.ir ارائه شده است. جهت مطالعه مطالب مشابه اینجا کلیک کنید.

کشف داده به صورت Self-Service

یک محصول تصویرگرا در سطح جهانی باید چهار معیار را رعایت نماید: باید به آسانی قابل استفاده باشد، جذابیت ظاهری بالایی داشته باشد، هم از منابع کنترل‌شده و هم منابع شخصی به داده دسترسی داشته باشد و تجزیه‌و‌تحلیل‌های پیچیده‌ای را ممکن سازد که بتوان آن‌ها را در بین تمام مصرف‌کنندگان به اشتراک گذاشت.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی شبکه و نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور

ارتقاء سطح تجزیه‌و‌تحلیل 

Oracle با به‌کارگیری یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در تمام جوانب فرایند تجزیه‌و‌تحلیل، بینش‌های عمیق‌تری را ارائه داده و کار را برای کاربران از همیشه ساده‌تر می‌نماید. آماده‌سازی و کشف خودکار داده مورد استفاده قرار می‌گیرد تا تجربه‌ی کلی کاربر بهبود یابد. پردازش زبان طبیعی یا به اختصار NLP تجزیه‌و‌تحلیل‌های مدرن و در قالب گفتگو را ممکن می‌سازد.

داشبوردهای تجزیه‌و‌تحلیل Oracle Analytics Server

تمامی سازمان‌ها علاقه دارند دسترسی تعاملی به اطلاعات شخصی مبتنی بر اینکه ما چه کسی هستیم و چه کاری انجام می‌دهیم را ممکن سازند. داشبوردها از منابع و سیستم‌های مختلف محتوا را جمع‌آوری می‌کنند و به کاربر این توانایی را می‌دهند که در یک تجربه‌ی واحد و یکپارچه، تعاملی کامل با داده داشته باشد.

دسترسی به داده در هر زمانی با Oracle Analytics Server

کسب‌و‌کارها در زمان‌ها و مکان‌های مختلف به اطلاعات نیاز دارند. این دسترسی در صورتی ممکن می‌شود که بتوان روی یک دستگاه سیار با گستره‌ای از قابلیت‌ها، از جمله داشبوردهای تعاملی پاسخ گرفت.

آماده‌سازی داده‌های یکپارچه‌سازی‌شده

آماده‌سازی داده همیشه از آنچه برنامه‌ریزی شده است وقت بیشتری می‌برد و تا زمانی که داده آماده نشده باشند سازمان‌ها نمی‌توانند آن را تجزیه‌و‌تحلیل کنند. به همین دلیل است که Oracle معتقد است آماده‌سازی و تجزیه‌و‌تحلیل داده، قابل جداسازی نیستند. آماده‌سازی داده، مجموعه داده‌های غنی تری را تولید کرده و داده‌ها را تقویت نموده، بهبود بخشیده و التیام می‌دهد تا بینش‌ها بهبود یابند و درک کاربر از جهان کاری خود دقیق‌تر شود.

همکاری و انتشار

برای بهره‌برداری کامل از داده، باید بتوان نتایج را به سادگی با هر کسی به اشتراک گذاشت و هوشمندانه در سرتاسر تیم‌ها همکاری نمود تا محتوای تجزیه‌و‌تحلیلی پالایش شود. با Oracle می‌توان مجموعه دانش همه‌ی افراد را جمع‌آوری کرده و بینش‌هایی را جلو برد که به اقدامات سریع و بهترین نتایج ممکن منجر شوند.

آنالیز بصورت Embed شده

تجزیه‌و‌تحلیلی که در ساختار یک فرایند کسب‌و‌کار ارائه می‌شود، بسیار ارزشمند است. به همین علت است که سازمان‌ها معمولا باید آنالیز را در برنامه کاربردی دیگری به کار گیرند، محتوا را در یک صفحه‌ی وب منتشر نمایند و یا تعاملاتی را از طریق یک باتِ چت ممکن سازند. تجزیه‌و‌تحلیل‌های Embeded به کاربران این توانایی را می‌دهد که داده‌های خود را در بهترین نقطه‌ی تاثیر قرار دهند.

تجزیه‌و‌تحلیل‌های پیشبینی‌کننده

برای پیشبینی نتایج و درک بهتر داده، به اقدامات ساده و تنها نیازمند یک کلیک، همراه با مدل‌های یادگیری ماشینی قدرتمندی نیاز است. جهت کمک به کاربران برای پیاده‌سازی تجزیه‌و‌تحلیل پیچیده برای همه‌ی افراد سازمان، Oracle Analytics روی کارگذاری، مصرف و آموزش مدل‌های یادگیری ماشینی تمرکز دارد تا آماده‌سازی، کشف و همکاری در مورد داده را غنی‌سازی نماید.

اشتراک ایمیل