اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

تسهیل روند رمز گذاری داده های Cloud با Box

سرویس جدید کمپانی Box ، ارائه دهنده ی خدمات مدیریت محتوا و اشتراک فایل برای کسب و کار ها ، با نام KeySafe برای کمک به شرکت ‌ها در قفل‌گذاری فایل­ هایشان ، بر روی Cloud آمازون استقرار پیدا کرده است .

اخیرا کمپانی Box با انتشار بروز رسانی جدید خود شرایط را برای مشتریانش در کنترل نحوه رمز گذاری داده ­های ذخیره ‌شده ­ آسان ­تر کرده است .

این شرکت سرویس جدیدی را بنام Box KeySafe معرفی کرده است که به شرکت ‌ها اجازه می ­دهد تا کنترل کد های استفاده ‌شده در رمز گذاری داده ­های ذخیره ‌شده در Box را به دست‌ گیرند . این سرویس به دو شکل ارائه‌ شده است : KeySafe با سرویس مدیریت AWS Key که برای راحتیِ کار شرکت ‌های کوچک طراحی‌ شده است و زمان­ بر نیست و KeySafe با AWS CloudHSM که از ماژول­ های سخت ‌افزاری برای مدیریت کُد ها از طریق محصولات آمازون استفاده می­کند و آخرین نسخه سرویس مدیریت کُد سازمان است .

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


در حالی‌ که این سرویس برای سازمان ­های بزرگی همچون GE و McKinsey & Company که مایل به تخصیص افراد برای مدیریت سخت ‌افزار امنیتی هستند ، مفید است ، کسب­ و کار های کوچکی که خواستار به دست گرفتن کنترل کُد های رمز گذاری ‌شان هستند را به ‌کلی نادیده گرفته است ، به طوری که محصولات جدید توسط همین کسب ­و کار های کوچک ارائه می­شوند . Box می ‌گوید : تنظیم و راه ­اندازیِ نسخه KeySafe متکی به سرویس مدیریت کُد آمازون ، در کمتر از سی دقیقه انجام خواهد شد و نگهداری از آن نیز آسان است .

این سرویس شرکت‌ هایی را هدف قرار می دهد که در صنایع بسیار کنترل ­شده مشغول به کار هستند و در واقع شرکت‌ هایی که بزرگ ‌ترین دغدغه ­شان حفظ اطلاعات خصوصی است . سرویس KeySafe به شرکت ‌ها این امکان را می ­دهد که به‌ جای موظف کردن Box برای این مسئولیت ، کنترل کُد هایی که برای رمز گذاری فایل­ های ذخیره شده در Box استفاده می شود را ، به دست گیرند .

زمانی که شرکت ‌ها برای استفاده از KeySafe ثبت‌ نام می­کنند ، کُد های امنیتی ­شان مستقل از اشتراک Box شان، از طریق خدمات وب آمازون مدیریت می­شود .

در حال حاضر ، KeySafe تنها با AWS ، سرویس وبی آمازون (Amazon Web Services) کار می­کند امّا در آینده ، Box همکاری خود با دیگر شرکا را به شرط تشابه محصولاتشان با آمازون ، گسترش خواهد داد .

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK