اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

معرفی سه محصول امنیتی جدید شرکت BullGuard

کمپانی BullGuard به تازگی نسخه‌ی 2018 نرم‌افزار امنیتی خود را منتشر نموده است که حاوی یک موتور Anti-Malware  جدید، با قابلیت اسکن شبکه خانگی بصورت Real-Time می‌باشد. هر سه محصول امنیتی کمپانی BullGuard، شامل آنتی‌ویروس BullGuard به عنوان محصول اصلی، BullGuard Internet Security وBullGuard Premium Protection به عنوان شاخص‌ترین محصولات این کمپانی، از مزایای موتور نسل‌بعد و Anti-Malware  بهره‌مند می‌باشند. این موتور امنیتی، به دلیل ویژگی تشخیص رفتار (Behavioural Detection) قادر به مسدود نمودن بدافزارهایی است که قبلا مشاهده نشده‌اند. همچنین این موتور امنیتی، از تکنولوژی یادگیری ماشینی مبتنی بر Cloud استفاده می‌نماید. با این حال، تنها Premium Protection از مزیت‌هایی از مانند بررسی شبکه‌های خانگی که بصورت خودکار و در لحظه به اجرا درمی‌آید و اسکن شبکه بصورت پیشگیرانه که موجب مانیتورینگ چندین شبکه بصورت همزمان می‌شود، برخوردار است.

هنگامی که دستگاهی جدید به شبکه خانگی متصل می‌شود، این موتور سخت‌افزار آن را به صورت Deep Scan یا اسکن دقیق، مورد بررسی قرار می‌دهند و همچنین شبکه را از نظر آسیب‌پذیری در مقابل هکرها ارزیابی می‌نمایند. بنا به ادعای BullGuard، این اسکنر هوشمند در بین سایر محصولات امنیتی، کاملا نوآورانه می‌باشد. علاوه بر آن Premium Protection برای کمک به حفظ اطلاعات آنلاین افراد از ویژگی‌های حفاظت از هویت نیز بهرمند شده است.

BullGuard Internet Security فاقد شرایط بررسی شبکه‌های کاربران معمولی و خانگی می‌باشد اما می‌توان این فایروال جدید را همراه با مجموعه‌ی گسترده‌ای از کنترل‌های والدین تهیه نمود؛ همچنین برای طرفداران Game هم راهکاری در نظر گرفته شده است بنام Game Booster که تضمین می‌کند فعالیت‌های ضد بدافزار (Anti-Malware)، تداخلی با Session یک بازی ایجاد نخواهد کرد. لازم به ذکر است که این ویژگی در Premium Product نیز موجود می‌باشد.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


BullGuard Antivirus محصولی اصلی این کمپانی می‌باشد که دارای قابلیت‌های زیر است:

  • محافظت ضد بدافزاری در سطوح ابتدایی.
  • قابلیت اسکن حساس که زمان به روزرسانی امنیتی نرم‌افزارها را اعلام می‌نماید و یا هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi ناامن هشدار می‌دهد.
پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK