اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

افزایش امنیت در Cisco Webex بدون کاهش کیفیت تجربه کاربری

افزایش امنیت در Cisco webex

امنیت در Cisco Webex در حال حاضر به خاطر رمزگذاری درست End-To-End خود که از داده‌ها در زمان انتقال،  حالت Rest و زمان استفاده محافظت می‌کند، به خوبی شناخته شده‌ و قابل اطمینان است. همچنین به داشتن امنیت چند لایه‌ی معتبری که به طور مداوم، به منظور رعایت استانداردهای دقیق داخلی و صنعت Third-Party، در حال بروزرسانی است، شناخته می‌شود.

نودوپنج درصد از Fortune 500، همکاری با Cisco را انتخاب می‌کنند. البته Cisco شانس تبدیل شدن به بزرگترین شرکت امنیت سایبری در جهان را دارد. با کنار هم قرار دادن این دو حقیقت، جای تعجب نیست که وقتی کاربر نیاز به همکاری با امنیت بالایی دارد، Cisco پشتیبان اوست.

در این مقاله  به معرفی Cisco Webex Control Hub Extended Security Pack می‌پردازیم که شامل عملکرد کامل Cisco Cloudlock CASB برای Webex Team با قابلیت‌های ضد بدافزار Native Webex که با Cisco Talos ClamAV در Webex Cloud تقویت شده، می‌باشد. از ویژگی‌های متمایز Cisco Webex میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاوره رایگان راه‌اندازی سرویس ویدیو کنفرانس توسط کارشناسان شرکت APK – تماس با شماره 5 ,88539044-021

  • خرید و نصب آسان: کاربران اکنون قادر به خرید این Stack جدید امنیتی یکپارچه به عنوان بخشی از اشتراک Webex هستند که می‌توان آن را به سرعت و به آسانی نصب کرد.
  • قابلیت همکاری بین‌شرکتی Cross-Company)): این بسته‌ی نرم‌افزاری با هدف همکاری بین‌شرکتی طراحی شده است که با پشتیبانی از Data Loss Prevention (DLP Policies) با Cloudlock CASB، حتی زمانی‌که کاربران در خارج از سازمان خود همکاری می‌کنند، از آن‌ها محافظت می‌کند.
  • ضد بدافزار جامع: راهکار ضد بدافزار از کاربر در برابر Trojanها، باج‌افزار و دیگر حملات مخرب محافظت می‌کند، حتی زمانی‌که کاربران با دستگاه‌های شخصی و مدیریت نشده کار می‌کنند یا در حال کار با کاربران خارجی هستند.

تجربهی کاربران Cisco Webex

جنز آهلی، یکی از مدیران، Wacker Chemie AG مطرح کرده است که  Webex Extended Security Pack جدید، امنیت لازم برای فعال‌کردنِ تعامل بین‌ شرکتیِ مطمئن و همکاری با مشتریان، شرکاء و پشتیبانان به آن نیاز است، را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. Cloudlock CASB به صورت آسان و بدون پیچیدگی نصب می‌گردد و از داده‌های حساس در فضاهای داخلی و خارجی‌کاربر محافظت می‌کند، یعنی هم از فایل‌ها و محتواهای مهم محافظت می کند و هم به کاربر اجازه‌ی رسیدن به تجربه‌ی کاربری عالی را در پلتفرم همکاری باز و جدید می‌دهد. به دلیل وجود قابلیت‌های ضد‌بدافزاری جدید همه کاربران هیجان‌زده هستند که شامل بسته‌ی نرم‌افزاری است که حتی وقتی فایل‌ها توسط کاربر خارجی معرفی می‌شوند، از کاربران در برابر Trojan، ویروس‌ها و باج‌افزار محافظت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره سرویس ویدئو کنفرانس Cisco WebEx

الکس بنت، معاون ارشد Intelligent Workplace GTM   NTT, عنوان نموده : مشتریان ما نیاز دارند که امنیت، هدف اصلی هر راه‌ حلی باشد که ارائه می‌دهیم، از این رو به خاطر شنیدن خبر افزایش امنیت در Webex Extended Security Pack جدید هیجان‌زده هستیم. قابلیت ایجاد کنترل و اطمینان‌خاطر از  امنیت اطلاعات برای مشتریان، بسیار مهم است. این بسته‌ی امنیتی بهترین نوع CASB و ضد‌‌بدافزار را فراهم می‌کند که به بخش IT و کارکنان اطمینان لازم را برای محافظت در برابر حملات مخرب بدهد.

مقایسه راهکار توسط Gartner

این خبرِ امنیتی مهم بلافاصله بعد از معرفی دوباره‌ی Cisco  به عنوان یک «پیشتاز» توسط Gartner در سال 2019 در Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions منتشر شد. Cisco از آغاز در Magic Quadrant یک «پیشتاز» بوده است. در گزارش 2019، Cisco کامل‌ترین دید و بیشترین حد توانایی برای اجرا را دارد.

Abhay Kulkarni معاون ارشد راهکار Webex  در شرکت سیسکو می‌گوید: ما برای به رسمیت شناخته شدن در حوزه‌ی امنیت، مفتخریم و احساس می‌کنیم این حقیقت که مشتریان، ما را دوست دارند و در هفت سال گذشته چگونه عمل کرده‌ایم، چشم‌انداز معتبرتری در پیش روی ما قرار می‌دهد. ما باور داریم که توانایی ما در ارائه‌ی تجربیات شگفت‌انگیز ویدئویی همراه با سیستم‌های گسترده‌ی Video Room Portfolio، خدمات True Hybrid، اعتماد و امنیت، و قابلیت‌های AL/Cognitive از دلایلی هستند که مشتریان Webex را دوست دارند.

مقاله های مرتبط:

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK