اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

ارائه بسته های امنیتی توسط شرکت ‌های Fortinet و HP

اخیراً Fortinet پیشرو در راهکار ­های امنیت سایبری کارآمد و شرکت (Hewlett Packard Enterprise (HPE به معرفی یک بسته امنیتی یکپارچه و جدید پرداخته‌ اند، که نیازمندی ­های امنیتی در حال تحول مشتریان خود را که شامل شرکت های کوچک و سازمانی را پوشش می ­دهد. بسته ی نرم افزاری جدید این شرکت‌ ها، ارائه‌ کننده تعامل متقابل ارتقا یافته میان پلتفرم امنیت شبکه Fortinet یعنی FortiGate و محصول امنیتی شرکت HP یعنی HPE Security Logger است و چشم ‌انداز بهتر، قابلیت تجزیه ‌و تحلیل و کنترل تهدیدات امنیتی را در اختیار مشتریان سازمانی قرار می‌ دهد.

مدیریت ریسک در کسب ‌و کار های دیجیتالیِ امروزی با پیچیدگی فزاینده ­ای مواجه است. حملات سایبری مکرر و پیچیده‌ تر، همراه با هزینه و پیچیدگی محدودیت ‌های قانونی و تحول در بخش IT سازمان ها، فشار بسیاری را بر کارکنان IT در شرکت­ های کوچک و سازمانی وارد می ‌کند. نیاز به راهکار ‌های امنیتی مقرون‌ به ‌صرفه و استفاده ی ساده از آنها برای این نوع سازمان ­ها حیاتی می باشد؛ به‌ عنوان ‌مثال، زیرساخت امنیتی آن‌ها باید به‌ آسانی مدیریت شود، به ‌صورت هوشمند و یکپارچه با تهدیدات گسترده ی در حال تغییر که تحت تأثیر عواملی همچون BYOD و برنامه های Cloud می باشد، منطبق باشد.

برقراری حفاظت یکپارچه در برابر سطوح حملات گسترش ‌یافته

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


راهکارهای مقیاس ‌پذیر و یکپارچه در سیستم امنیتی ارائه ‌شده توسط شرکت ‌های Fortinet و HP، نمای وسیعی از تهدیدات امنیتی را در اختیار مشتریان سازمانی قرار می‌ دهد. این همکاری دو جانبه عبارت‌ است از:

  • بسته امنیتی جدید موجب ترکیب Firewallهای سازمانی نسل جدید با پلتفرم جهانی مدیریت Log می ‌ شود:

با ترکیب Firewall شرکت Fortinet یعنی FortiGate و نرم افزار امنیتی HP در یک پکیج جدید، مشتریان قادر خواهند بود تا از کارآمد ترین Firewall این صنعت و قابلیت ­های مدیریت Log بهره‌ مند شوند تا از این طریق به‌ طور یکپارچه به جمع‌ آوری، ذخیره، شناسایی، تحلیل و کاهش تهدیدات پیچیده بپردازند. راهکارهای شرکت Fortinet به‌ صورت پکیج در این بسته امنیتی موجود می باشد؛ ازجمله پشتیبانی FortiCare 24×7، NGFW، AV و آنتی اسپم­ ها ارائه ‌کننده یک روش یکپارچه و مقرون ‌به ‌صرفه به مشتریان هستند تا از این طریق با تهدیدات امنیتی در حال تحول امروزی برخورد شود.

  • یکپارچگی موجب تضمین عملکرد و امنیت ارتقا یافته برای مشتریان مشترک:

یکپارچگی بهبود یافته میان Firewallهای شرکت Fortinet و نرم افزار امنیتی HP، مدیریت امنیتی یکپارچه ای را برای مشتریان فراهم می ‌آورد و می ‌تواند آسیب ‌پذیری ‌ها را بلافاصله بعد از تشخیص داده شدن، پوشش دهد. کسب ‌و کارها از اختلال کمتر ناشی از مسائل امنیتی و کاهش خطر قرار گرفتن در معرض تهدید ها بهره ‌مند خواهند شد.

آقای John Maddison به‌ عنوان نایب ‌رئیس ارشد محصولات و راهکارهای Fortinet می‌ گوید: “تهدیدات سایبری به ‌طور مداوم در حال تغییر و تحول­ اند و سازمان­ها نیازمند لایه­ های متعددی از امنیت و راهکارهای امنیتی آینده‌ نگر همچون تقسیم ‌بندی داخلی هستند؛ علاوه بر اینکه این راهکارها همچنان به رشد خود در پیچیدگی ادامه می­ دهند و از سیستم ها در برابر این تهدیدات محافظت می‌ کنند. مشارکت گسترده ما با سیستم امنیتی شرکت HP در واقع موجب پیش ‌بینی نیازهای مشتریان مشترکمان می ‌شود و موجب ارائه سرعت بیشتر در شبکه و کاهش هزینه ی عملیاتی می ‌گردد و سازمان­ها را قادر می ‌سازد تا مؤثرتر و ایمن ­تر عمل کنند.”

همچنین نایب رییس بازاریابی بخش امنیت HPT آقای Chandra Rangan در این رابطه می ‌گوید: “کسب ‌و کارهای کوچک با نوع یکسانی از تهدیدات امنیتی پیچیده مواجه هستند، امّا همیشه از منابع کافی برای پوشش دهی این تهدیدات و حفاظت از دارایی ­های دیجیتال خود برخوردار نمی باشند و این امر به دلیل محیط­ های IT توزیع ‌شده و کارکنان محدود است. برای کمک به مشتریان مشترکمان در پوشش دهی این نوع چالش­ ها، بسته امنیتی جدید توانسته است محصولات امنیت شرکت Fortinet را با پلتفرم امنیتی شرکت HP، ترکیب کند تا از این طریق موجب یکپارچگی در همبستگی اطلاعات، تجزیه‌ و تحلیل برنامه ها و دفاع در سطح شبکه در یک راهکار بدون درز شود.”

آقای Russell Zientek به‌ عنوان نایب‌ رییس بخش امنیت سایبری در Arrow Distribution می ‌گوید: “رشد فوق ‌العاده دستگاه­ های تلفن همراه و برنامه ­های Cloud، موجب شده است که سازمان ­های کوچک به فکر افزودن امنیت شبکه، حتی در کوچک ‌ترین شبکه ­هایشان بیافتند؛ گرچه هنوز بیشتر این سازمان‌ ها با بودجه IT محدودی مواجه ‌می باشند. وجود محصول یکپارچه ­ای از دو پیشرو صنعت IT همچون HP و Fortinet در را به روی ما برای مقابله با چالش­ های منحصر به‌ فرد این مشتریان می‌ گشاید. در واقع با این راهکار های امنیتی که اثبات ‌شده، مقرون‌ به‌ صرفه هستند، می ‌توانیم به کاربران کمک کنیم تا کنترل کامل امنیت شبکه­ هایشان را به دست‌ گیرند.”

قابلیت دسترسی

عرضه اولیه بسته‌ های تکی که شامل Firewall های شرکت Fortinet و نرم افزار امنیتی HP می باشد، در ماه مارس ۲۰۱۶ توسط شرکت Arrow در سراسر ایالات ‌متحده آمریکا و کانادا در دسترس متقاضیان قرار گرفته است و این‌ گونه برنامه ‌ریزی‌ شده است که در نیمه دوم ۲۰۱۶، این بسته به ‌عنوان یک کالای تجاری در سایر مناطق عرضه گردد.

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK