اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

Juniper تیم رهبری بخش امنیت خود را تقویت می‌کند !

شرکت Juniper ، از پیشگامان نوآوری در دنیای شبکه ، Kevin Walker را به مقام مدیریت ارشد امنیت فناوری(CTO)  انتصاب نمود . Walker در تیم ارشد رهبری خدمت خواهد نمود و مستقیماً به معاون اجرایی و نیز مدیر عمومی توسعه و نوآوری Juniper  (Juniper Development and Innovation)، گزارش خواهد داد.

Walker در حالی به Juniper  پیوست که دارای بیش از ۲۵ سال سابقه در بخش امنیت اطلاعات و فناوری و تخصص در امنیت سایبری می باشد. وی همچنین در سِمَت‌ های مختلف از جمله مدیر ارشد امنیت اطلاعات، استراتژیست ارشد امنیت و در کمپانی‌های حوزه ی امنیت مانند Intuit، Cisco، Symantec مشغول به کار بوده است.

مدیر اجرایی Juniper  در گفتگویی اشاره کرد :”برای Juniper امنیت و شبکه ، یکسان و در کنار هم مهم هستند و ما متعهد به ساخت امن‌ ترین شبکه برای مشتریان خود می‌باشیم. وی افزود Walker مشکلات پیچیده ‌ای که مشتریان ما با آن‌ها مواجه هستند را می‌ شناسد و به شرکت کمک می‌کند تا مشکلات را به چالش بکشد و راه‌حل ‌های امنیتی که نیازهای مشتریان ما را برآورد می‌کنند ، ارائه دهد.”

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


Walker در این مقام قرار است با کمک به اجرا و رهبری استراتژی امنیت ، چه در داخل Juniper و چه در خارج ، در مواجهه با سرمایه ‌گزاران، شرکا و مشتریان ، بخش توسعه و نوآوری Juniper را با شتاب در مسیر نقشه کاری شرکت در بحث امنیت محصولات هدایت کند .

Kevin Walker هم در این باره افزود : “شرکت Juniper همیشه تمرکز خود را بر امنیت سایبری به عنوان عملکرد اصلی برای استمرار در نوآوری و تغییر قرار داده است . من هیجان‌زده‌ام تا اشتیاق حرفه‌ای و شخصی خود را برای کمک به کمپانی در راه
ارائه ی تکنولوژی ایمن‌ به مشتریان ، در چشم‌انداز در حال توسعه امروزی به کار گیرم. ”

حال باید دید که شرکت Juniper ، با انجام این تغییرات چقدر در رسیدن به اهداف خود در حوزه ی امنیت و پیشگیری از تهدیدات پیشرفته موفق خواهد بود ؟

blog-juniper-networks

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK