اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

خرید شرکت امنیتی CYPHORT توسط Juniper

خرید شرکت امنیتی CYPHORT توسط Juniper

به زودی تکنولوژی‌های Cyphort با راهکار Sky ATP متعلق به شرکت Juniper ادغام می‌گردد.

شرکت Juniper به تازگی اعلام کرد که قصد خرید Cyphort را دارد که راهکاری برای شناسایی تهدیدات پیشرفته و آنالیز می‌باشد. به علاوه این شرکت از ادغام تکنولوژی‌های Cyphort با Sky ATP در آینده نیز خبر داده است.

پلتفرم نرم‌افزاری CYPHORT با استفاده از ترکیبی از قابلیت‌های آنالیز رفتاری، یادگیری ماشینی و آنالیز امنیتی Long Data، به شناسایی تهدیدات پیشرفته، تکنیک‌های حمله و آسیب‌پذیری‌های Zero-Day می‌پردازد. این پلتفرم می‌تواند در تمامی زیرساخت‌های مجازی، محیط‌های Cloud و تجهیزات Edge فعال گردد. CYPHORT، علاوه بر شناسایی تهدیدات قادر است یک جدول زمانی Real-Time از رخدادها تهیه نموده و برای به‌روزرسانی موقعیت‌های امنیتی، با ابزارهای شبکه ادغام گردد.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


Kevin Hutchins، معاون ارشد استراتژی‌های این شرکت اظهار داشت: راهکار CYPHORT با معماری باز ایجاد شده و با ابزارهای امنیتی موجود ادغام می‌شود تا تهدیدات عبوریافته از لایه اول دفاعی را شناسایی نماید. این تکنولوژی با بهره‌مندی از قدرت موتور آنالیز خود به تکمیل پلتفرم‌های SIEM قدیمی پرداخته و در برخی موارد راهکارهای ساده و کارآمدتری را برای مشتریان سازمانی ارائه می‌نماید. وی در ادامه عنوان کرد: ادغام نرم‌افزار CYPHORT در پلتفرم Sky ATP می‌تواند قابلیت پشتیبانی از انواع بیشتری از فایل‌ها را فراهم نموده و امکانات جدیدی برای محافظت از محیط‌های Off-Premises و Cloud-Email ارائه کند.

حتما بخوانید : SIEM چیست ؟ ( کلیک کنید ) 

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK