اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd: افزایش سرعت، کیفیت و توسعه تست نفوذ

تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd

با بهره‌گیری از شبکه جهانی تست‌کنندگان نفوذ با مهارت و ثابت شده Bugcrowd، تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd به پورتفوی تست نفوذ شرکت اضافه می‌گردد و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا در زمان مواجهه با الزامات انطباقی حیاتی و پیروی از بهترین اقدامات امنیتی، زمان تست کردن را کاهش دهند.    

تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd

تحلیل‌کنندگان صنعتی پیش‌بینی می‌کنند بازار تست نفوذ خارجی تا سال 2025 به ارزش $4.5 میلیارد دلار در آمریکا خواهد رسید و این افزایش توسط پیشگامان نظارتی و انطباقی صورت می‌گیرد که تمامی سازمان‌ها را ملزم به اجرای بهترین اقدامات امنیتی برای جلوگیری از حمله سایبری می‌کنند.

سرویس‌های ارائه‌دهندگان قدیمی با تاخیر زمان‌بندی تقریبا سه ماهه مواجه می‌شوند که چرخه‌های فروش و راه‌اندازی محصولات را به تعلیق در می‌آورد و این درحالی است که مدت زمان خطر دسترسی عمومی طولانی می‌شود. با افزایش سرعت حاصل از اقدامات سریع و DevOps، کسب‌وکارها دیگر از پس هزینه های راهکارهای امنیتی برنمی‌آیند. پلتفرم امنیتی Bugcrowd ثابت کرده که قرارگیری استراتژیک هوش انسانی در سراسر SDLC می‌تواند یافته‌های حیاتی را بیشترکند درحالی که ریسک و مخارج کلی را کاهش می‌دهد.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


Bugcrowd Next Gen Pen Test (NGBT) و هم اکنون تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd، با برطرف‌کردن این چالش‌ها دسترسی سریع  به یک شبکه جهانی بیست و چهار ساعته از تست نفود کنندگان پروژه‌ای که کاملا بررسی شده‌، هوشمندانه هماهنگ هستند و بطور تخصصی در تمام پلتفرم Bugcrowd مدیریت شده‌اند، را فراهم می‌کند.

برنامه‌های تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd می‌توانند در کمتر از 72 ساعت راه‌اندازی شوند و قابلیت دید Day-1 به آسیب‌پذیری‌های ورودی را همانطور که دریافت و تصدیق می‌شوند، فراهم کند.

برای پشتیبانی بیشتر بازسازی مداوم، یکپارچگی‌های SDLC مانند JIRA، GitHub و ServiceNow آسیب‌پذیری‌های الویت‌بندی‌شده را به جایی می‌فرستند که تیم‌های توسعه کار‌می‌کنند، بنابراین آنها تعمیر و ارسال محصولات امنیتی را سریع‌تر انجام می‌دهند. همچنین مشتریان علاوه بر یک گزارش انطباقی کامل مبتنی بر روش‌شناسی برای شفافیت نهایی برنامه و قابلیت دید به موقع، از پلتفرم گزارشی که همیشه روشن است بهره می‌برند.

مارک میلانی، رئیس مهندسی و محصولات در Bugcrowd می‌گوید: «سازمان‌های با الزامات انطباقی و نظارتی و چرخه‌های توسعه پویا، نیازمند تست نفوذ مداوم، قابل اطمینان و کاملا یک‌پارچه هستند که در هر زمان و هرکجا با چرخه عمر امنیتی برنامه‌کاربردی آنها متناسب باشد».

تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd برای مشتریان، امکان پیش‌بینی در بودجه‌های امنیتی و شفافیت در برنامه‌های امنیتی را فراهم می‌کند. با تقویت شدن از سوی پلتفرم تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd دسترسی سریع یکسانی به Crowd ایجاد می‌کند و الویت‌بندی تخصصی، مدیریت و یکپارچه‌سازی SDLC یکسانی با Bugcrowd NGPT فراهم می‌کند.

همچنین سازمان‌ها می‌توانند Add-Onهایی مانند گزارش‌دهی اجرایی قابل تنظیم، گزارش سریع، تست دوباره و حتی تست ‌کننده نفوذ را با فیلترهایی مانند مهارت، جغرافیا، تجربه و غیره انتخاب کنند. مزایای دیگری که در پلتفرم Bugcrowd برای مشتریان وجود دارد شامل:

  • زمان تنظیم کمتر از 72 ساعت: فناوری هماهنگی مهارتی CrowdMatch، به تشکیل مداوم تیمی عالی از هزاران تست ‌کننده کمک می‌کند.
  • پشتیبانی برای تست در حجم بالا: دسترسی به یک Pool از محققان که همیشه در دسترس هستند و با خودکاری‌سازی پلتفرم Crowd Plus، باعث سریع‌تر شدن راه‌اندازی و تامین منابع می‌شوند. می‌توان هم‌زمان به چندین هدف با دید تازه نگاه کرد.
  • یکپارچگی‌های SDLC و نتایج به موقع: دریافت آسیب‌پذیری‌ها در زمانی که شناسایی و اعتبارسنجی می‌شوند به به جای اینکه در پایان ارزیابی این فرآیند‌ها انجام شود، یکپارچگی‌های SDLC به اصلاح سریع کمک می‌کند.
  • تهیه گزارش دائم و مبتنی بر روش‌شناسی: رفع الزامات انطباقی مانند PCI-DSS با قابلیت‌هایی برای تسریع و بهبود. دیدگاه‌های پلتفرمی اضافه‌شده، شفافیت را به بیشینه خود می‌رساند.
  • دستگاه‌ها و سرویس‌های جانبی Stackable با هزینه مبتنی بر تست: خرید بلاک‌های تست پیش و پس از تعین حوزه برای انعطاف حداکثری.
  • پکیج‌های منتخب: Add-Onهایی مانند تست دوباره، گزارش‌دهی اجرایی و تست‌کردن سریع به ایجاد تست مناسب برای هر مورد جدی کمک می‌کند.

چایم مازل، معاون رئیس Global Information Security در ActiveCampaign می‌گوید: ActiveCampaign باور دارد که امنیت موجب نوآوری در Stack فناوری می‌شود بنابراین ما نیازمند الگوهای امنیتی خاصی هستیم که از قابلیت ما در نوآوری سریع پشتیبانی‌کند.همکاری ما با Bugcrowd ما را قادر ساخته تا توان Crowd را در چرخه توسعه خود قرار دهیم و همانطور که کسب‌وکار ما رو به رشد است موارد استفاده بیشتری را پوشش دهیم. راه‌اندازی تست نفوذ کلاسیک Bugcrowd گام قدرتمند دیگری در جهت ایجاد یک شبکه جهانی از مهارت‌های امنیتی قابل دسترس برای هر کسب‌وکار در هر اندازه است.    

 

 

مقاله های مرتبط:

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK