اشتراک مقالات

سمینار تخصصی

سمینار تخصصی Cyber Resilience

شرکت APK (امن پایه ریزان کارن) در روند اجرای مسئولیت اجتماعی خود (CSR) و با توجه نیاز سازمان ها در جهت آشنایی و بکارگیری دستاوردها نوین فناوری اطلاعات، اقدام به برگزاری سمینارهای رایگان با محوریت کاملا تخصصی نموده است.

اولین دوره این سمینار با عنوان Cyber Resilience در تاریخ 98/9/12 برگزار می گردد و علاقمندان به شرکت در این سمینار می بایست از طریق فرم زیر ثبت نمام نمایند. پس از ثبت نام برای هر شخص دعوت نامه به همراه کارت ورود ارسال گردیده و همراه داشتن کارت ورود در روز سمینار برای تمامی افراد الزامی می باشد. در صورتی که همکاران دیگر نیز تمایل به شرکت در این سمینار را دارند می بایست به صورت جداگانه فرم ثبت نام برای آنها تکمیل گردد.

لازم به ذکر است این سمینار در حال حاضر فقط برای مدیران و کارشناسان محترم سازمان ها بوده و امکان شرکت آزاد در آن وجود ندارد. همچنین به دلیل محدود بودن تعداد شرکت کننده ها امکان بسته شده فرم ثبت نام وجود دارد.

زمان و محل برگزاری:

زمان مکان ساعت
12 آذر 1398 سازمان مدیریت صنعتی 8 الی 13
شرکت کننده ها مدیران و کارشناسان محترم سازمان ها

شرح کلی سمینار

امروزه مفهوم جدیدی در حوزه امنیت، تحت عنوان Cyber Resilience در کنار مفهوم دیرینه Cyber Security شکل گرفته است. با توجه به تهدید‌های سایبری امروزی، سازمان‌ها پیشرو در جهان در حال ارتقاء وضعیت امنیت سایبری (Cyber Security) خود با توجه به استانداردها و چهارچوب Cyber Resilience هستند تا فعالیت‌های خود را حتی در شرایط بروز حملات مخرب ادامه دهند. این چهارچوب در بین بیشتر سازمان های کشور همچنان جایی نداشته و شرکت APK قصد دارد تا با برگزاری این سمینار نگاه جدیدی را در امنیت سایبری سازمانها ایجاد نماید.

محور اصلی این سمینار، “تطبیق پذیری سایبری در مقابله با رخدادهای مخرب” بوده که از بخش های ذیل تشکیل می گردد:

  1. آماده‌سازی
  2. تاب آوری
  3. بازیابی
  4. سازگاری موفقیت‌آمیز
این سمینار با تکیه بر چند اصل بنیادین نظیر وفق‌پذیری (Adapt)، آماده شدن (Prepare)، استقامت (Withstand) و بازیابی (Recover)، آموزش های کاربردی را در جهت ارتقا سطح دانش امنیت و سرویس دهی تمامی سازمان ها ارائه می نماید.