دریافت ویدیو

دوره آموزشی Fortigate Firewall Administration

Introduction-Fortigate-Admin-Crash-Course-1
8

1- دوره آموزشی FortiGate Administrationistration – آشنایی و معرفی این دوره

طراحی فایروال‌های FortiGate که توسط شرکت FortiNet صورت گرفته، تحولی عظیم در تامین امنیت شبکه ایجاد کرده و آسیب‌پذیری‌های سازمان‌ها را به میزان قابل توجهی تقلیل داده است. این فایروال‌ها به عنوان یکی از بهترین تجهیزهای امنیتی در سراسر دنیا شناخته شده هستند و سازمان‌ها و شرکت‌های زیادی از فایروال‌های FortiGate برای بهبود امنیت سازمان […]
02 – Factory Settings – Fortigate Admin Crash Course-1
0

2- دوره آموزشی FortiGate Administration – تنظیمات کارخانه

در قسمت اول این دوره به معرفی مواردی که این مجموعه ویدیوها پوشش خواهند داد پرداختیم. جهت دسترسی اولیه به پنل تنظیمات فایروال، لازم است که با تنظیمات کارخانه آن آشنایی داشته باشیم. در قسمت دوم به بررسی تنظیمات کارخانه فایروال Fortigate می‌پردازیم سپس در قسمت سوم به سراغ تنظیمات ماشین مجازی خواهیم رفت.
03 – Set Up Your Virtual Machine – Fortigate Admin Crash Course-1
2

3- دوره آموزشی FortiGate Administration – تنظمیات ماشین مجازی

برای یادگیری تنظیمات FortiGate نیازی به داشتن تجهیز فیزیکی نیست. می‌توان با استفاده از یک ماشین مجازی و ساخت اکانت در سایت FortiGate با دانلود Image و نصب آن بر روی ماشین مجازی، تنظیمات را انجام داد. در قسمت چهارم در خصوص پروفایل ادمین صحبت خواهیم کرد.
07 – Back Up The Configuration – Fortigate Admin Crash Course-1
0

7- دوره آموزشی FortiGate Administration – پشتیبان‌گیری از تنظیمات

یکی از مسئولیت‌های اصلی ادمینِ ‫Fortigate پشتیبان‌گیری از تنظیمات است تا اگر زمانی مشکلی ایجاد شد، بتوان در کمترین زمان ممکن، تنظیمات قبلی را بازیابی کرد. در این قسمت به این مبحث می‌پردازیم. قسمت بعد این دوره به آموزش تنظیمات Interface اختصاص دارد.
09 – Cli Commands – Fortigate Admin Crash Course-1
1

9- دوره آموزشی FortiGate Administration – دستورات CLI

آشنایی با دستورات CLI و استفاده از آنها در تنظیمات فایروال FortiGate مبحث ویدیوی این قسمت از دوره آموزشی FortiGate Administration است. در قسمت بعدی ساخت نام کاربری با استفاده از GUI آموزش داده خواهد شد.