اشتراک مقالات

لایسنس محصولات سیسکو


محصولات امنیتی شرکت سیسکو

Cisco FirePower​

 NGIPS منحصر بفرد
محافظت پیشرفته در مقابل بدافزارها
هوشمندی کامل

Cisco Email Security

فیلترینگ منابع نامعتبر
محافظت در برابر اسپم
تشخیص ایمیل های جعلی

Cisco ISE​​

کنترل متمرکز دسترسی ها
اجرای پالیسی های یکپارچه
دسترسی ایمن به شبکه

همین حالا امنیت ایمیل سازمان را چند برابر کنید

محصولات
ویدیو کنفرانس

Webex Meetings

ویدیو کنفرانس و آموزش مجازی

Cisco Meetings Server

نسل جدید از ویدیو کنفرانس


برای خرید
با شرایط استثنایی
همین حالا تماس بگیرید.

۴۰۰۰ ۵۸۲۷ ۰۲۱

Cisco Email Security

مهم‌ترین ابزار ارتباطی اکثر سازمان‌های کوچک و بزرگ فرآیند ارسال و دریافت ایمیل بوده و این ابزار یکی از محبوب ترین شیوهای حمله برای نفوذ امنیتی محسوب می‌گردد. در این بین، شرکت سیسکو با معرفی تجهیزات Cisco Email Security به کاربران اجازه می‌دهد که ارتباط امنی داشته باشند و با بهره‌مندی از یک رویکرد چندلایه، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا از حملات باج‌افزارها، بدافزارهای پیشرفته، Phishing، اسپم و از دست‌رفتن داده‌ها در امان بماند.

Cisco FirePower

این تکنولوژی، نسل جدیدی از سرویس‌های متمایز امنیتیِ با تمرکز بر تهدیدات هوشمند در فایروال‌های نسل بعدی سیسکو می باشد. این سرویس می‌تواند یک محافظت فراگیر از تهدیدهای شناخته شده و پیشرفته را به عمل ‌آورد که محافظت در برابر حملات بدافزاری مداوم و هدفمند را نیز در بر می‌گیرد. این سرویس از قدرتمندترین IPS ها در جهان بوده و از هوشمندی کامل در مقابل تهدیدات پیشرفته برخوردار است. 

Cisco ISE

با استفاده این تکنولوژی می‌توان کاربران و تجهیزات متصل به شبکه سازمانی را از یک موقعیت مرکزی، مشاهده و کنترل نمود. انن تکنولوژی با قابلیت فراوان، کاربران، Endpointها و سایر ویژگی‌ها مانند زمان، موقعیت مکانی و نوع یا شیوه دسترسی را کنترل نموده و یک هویت ساختاری تمام عیار و کامل را ایجاد نماید. بدین ترتیب مدیران IT می‌توانند کنترل دقیقی را نسبت به افراد یا تجهیزات مجاز در شبکه اعمال نمایند.

مشاوره و
راه اندازی رایگان