سرویس دهندها18 ویدیوها

Cloud Computing Services Models – IaaS PaaS SaaS Explained360 thumbnail
1

اصول اولیه ای که باید درمورد Cloud Computing یا رایانش ابری بدانید

رایانش ابری یا Cloud Computing که با نام Cloud شناخته می شود، شامل ارائه منابع رایانشِ مورد نیاز از برنامه‌ها گرفته تا دیتاسنتر، روی بستر اینترنت بر حسب میزان استفاده (Pay-for-Use) می‌باشد. این تکنولوژی دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد: منابع انعطاف‌پذیر: قابلیت Scale Up یا Scale Down سریع و آسان جهت پاسخگویی به نیازها سرویس‌های سنجش و اندازه‌گیری: […]
All About Exchange 2019-720 thumbnail
1

هر آن چیزی که باید درباره ی Microsoft Exchange server 2019 بدانید

مایکروسافت اخیرا Microsoft Exchange server 2019 منتشر نموده است. در این ویدیو همه اطلاعاتی که باید در مورد این نسخه جدید بدانیم مشاهده می کنیم.  
Microsoft Exchange Overview – YouTube-360 thumbnail
0

نگاهی به Microsoft Exchange

در این ویدئو می‌بینیم که مایکروسافت Exchange چیست و چه کارکردهایی دارد؟ همچنین خواهیم دید که علاوه بر امکانات ویژه ی کارکردهای معمول آن، همچون ایمیل، تقویم و لیست مخاطبین، در چه موارد دیگری می توان از Microsoft Exchange استفاده نمود.
What’s New in Splunk Machine Learning Toolkit Version 4.0 – 720 thumbnail
1

ویژگی های جدید Splunk Machine Learning Toolkit Version 4.0 چیست؟

ویژگی های جدید Splunk Machine Learning Toolkit Version 4.0 چیست و چه امکانانی را برای زیرساخت اسپلانک فراهم می آورد. در این ویدیو با امکانات، ویژگی ها و قابلیت های جدیدی که در Splunk Machine Learning Toolkit 4.0 بیشتر آشنا شده و به مزایایی که این سرویس در اختیار کارشناسان امنیت قرار می دهد پرداخته خواهد […]
-Splunk Product Overview-720 thumbnail
1

ویدئوی بررسی اجمالی Splunk

محصول Splunk Enterprise 6، داده‌های ماشینی را برای همگان در دسترس، قابل استفاده و ارزشمند نموده است. این محصول به منظور تجزیه و تحلیل مقادیر بسیار زیاد داده‌های ماشینی تولید شده توسط سیستم های فناوری اطلاعات و زیرساخت های فناوری، چه بصورت فیزیکی، چه بصورت مجازی و چه در محیط Cloud، روشی آسان، سریع و ایمن محسوب می گردد.
Splunk and Cisco Network Assurance Engine-720 thumbnail
0

ترکیب Splunk و Cisco Network Assurance Engine در شبکه های سازمانی

همکاری مشترک سیسکو و اسپلانک مزایای فراوانی را برای شبکه های سازمانی فراهم می آورد. برخی این مزایا که برای سازمان ها ایجاد می شود می توان به قابلیت دید کامل برروی تنظیمات ، کارایی و تشخیص مشکلات پیچیده شبکه اشاره کرد.
HPE OneView-720 thumbnail
2

ویدیو آشنایی با HPE OneView

در این ویدئو با امکانات و قابلیت های HPE OneView آشنا می شوید.
What is DMARC-720 thumbnail
0

DMARC چیست؟

در این ویدئو تکنولوژی DMARC بررسی و روش های  احراز هویت میل سرورها برروی اینترنت بررسی شده و مزایای پیاده سازی این تکنولوژی در میل سرورهای سازمانی بررسی می شود.
Windows Server 1709 – Everything you need to know in 10 minutes – 720 thumbnail
2

ویدیوی تمامی امکانات Windows Server 2016 version 1709 در 10 دقیقه

تمامی امکانات و قابلیت های اضافه شده به ویندوز سرور 2016 ورژن 1709. در این ویدئو تمامی ویژگی های اضافه شده به این ورژن از ویندوز 2016 در 10 دقیقه تشریح و بررسی خواهد شد.
System Center Configuration Manager for Windows 10 – 720 thumbnail
1