دریافت ویدیو

سرویس‌دهندها80 ویدیو

What is Zero Trust Network Access ZTNA The Zero Trust Model Framework and Technologies Explained480p thumbnail
2

فناوری Zero Trust Network Access یا ZTNA چیست؟

Zero Trust Network Access یا ZTNA فناوری است که درون مدل Zero Trust قرار دارد و در تلاش است تا اساسی‌ترین مشکلات امنیتی را حل کند. ZTNA بر مبنای “هرگز اعتماد نکردن” بنا شده است و فلسفه‌ی آن این است که در داخل و خارج از شبکه، مهاجمین آماده حمله می‌باشند.
What is a Graph Database_ What is it Used For_720 thumbnail
1

دیتابیس گراف یا Graph Databaseچیست و چه کاربردی دارد؟

دیتابیس‌های گراف نوعی دیتابیس NoSQL هستند که با استفاده از نظریه گراف روابط را ذخیره، Map و Query می‌نمایند. این دیتابیس نهایتاً مجموعه‌ای از Nodeها و Edgeها است که هر Node نشانگر یک نهاد مثل فرد یا سازمان و هر Edge نشانگر یک رابطه بین دو Node است. با دیدن این ویدیو بیشتر با این […]
What is the Resource Description Framework (RDF)_720 thumbnail
0

چارچوب توصیف منبع یا RDF چیست و چه کاربردی دارد؟

چارچوب توصیف منبع، Resource Description Framework یا RDF استانداردی است که برای نشان دادن روابط بین داده‌ها در وب به کار می‌رود و از سه بخش اصلی تشکیل شده است. در این ویدیو بیشتر با گزاره‌های RDF و گراف‌های RDF آشنا خواهیم شد.
Software as a Service (SaaS) Explained in 5 mins_720 thumbnail
1

معرفی رویکرد Software as a Service یا SaaS

یکی از متداول‌ترین انواع رایانش ابری Software as a Service یا SaaS است که معمولا به‌صورت روزانه توسط کاربران برای کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این ویدیو تفاوت SaaS با مدل‌های دیگر رایانش ابری تشریح می‌شود و برخی از مزیت‌های استفاده از برنامه کاربردی SaaS برای کاربران معرفی می‌گردد.
What is SCCM and What is it Used For_720 thumbnail
1

بررسی راهکار SCCM

در این ویدیو به معرفی راهکار Microsoft System Center Configuration Manager یا SCCM پرداخته می‌شود که به ادمین‌ها کمک می‌کند دستگاه‌های خود را در یک سازمان مدیریت نمایند.
Cisco Crosswork Network Insights Demo_720 thumbnail
0

معرفی راهکار Cisco Crosswork Network Insights

در این ویدیو راهکار Cisco Crosswork Network Insights معرفی می‌شود که تجزیه‌وتحلیل، تصویرسازی بسیار مفیدی را در مورد رخدادها فراهم می نماید. همچنین اگر به بهترین راهکارهای امنیتی سیسکو در زمان دورکاری علاقمندید اینجا کلیک کنید.
Routers, Switches, Packets and Frames_720 thumbnail
3

آموزش روترها، سوئیچ‌ها، Packetها و Frameها

در این ویدیوی آموزشی یاد می‌گیریم که Packetها و Frameها چگونه در یک شبکه ارسال می‌شوند. همچنین می‌بینیم که روترها و سوئیچ‌ها چگونه به Packetها و Frameها رسیدگی می‌کنند و Packetها و Frameها چگونه با عبور از دستگاه‌های شبکه Encapsulate و Decapsulate می‌شوند.
Machine Learning & Artificial Intelligence_720 thumbnail
3

شرح یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی

در این ویدیو به شرح یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی می‌پردازیم که سه شکل کلی دارد. این سه شکل به علاوه‌ی شکل چهارم، یعنی خلاقیت به‌طور کامل و با جزئیات شرح داده می‌شود.
Advanced System Center 2016 Operations Manager _ The Operations Manager Command Shell_720 thumbnail
0

معرفی Command Shell در SCOM

پیش از استفاده از PowerShell با Operations Manager، مهم است که Operations Manager Command Shell را درک کنیم. در این ویدیو Operations Manager Command Shell ‌ تعریف می‌شود و مثال‌هایی از Taskهای Maintenance که در Shell قابل‌دسترسی هستند ارائه می‌گردد.