دریافت ویدیو

سرویس‌دهندها76 ویدیو

What is SCCM and What is it Used For_720 thumbnail
0

بررسی راهکار SCCM

در این ویدیو به معرفی راهکار Microsoft System Center Configuration Manager یا SCCM پرداخته می‌شود که به ادمین‌ها کمک می‌کند دستگاه‌های خود را در یک سازمان مدیریت نمایند.
Cisco Crosswork Network Insights Demo_720 thumbnail
0

معرفی راهکار Cisco Crosswork Network Insights

در این ویدیو راهکار Cisco Crosswork Network Insights معرفی می‌شود که تجزیه‌وتحلیل، تصویرسازی بسیار مفیدی را در مورد رخدادها فراهم می نماید. همچنین اگر به بهترین راهکارهای امنیتی سیسکو در زمان دورکاری علاقمندید اینجا کلیک کنید.
Routers, Switches, Packets and Frames_720 thumbnail
2

آموزش روترها، سوئیچ‌ها، Packetها و Frameها

در این ویدیوی آموزشی یاد می‌گیریم که Packetها و Frameها چگونه در یک شبکه ارسال می‌شوند. همچنین می‌بینیم که روترها و سوئیچ‌ها چگونه به Packetها و Frameها رسیدگی می‌کنند و Packetها و Frameها چگونه با عبور از دستگاه‌های شبکه Encapsulate و Decapsulate می‌شوند.
Machine Learning & Artificial Intelligence_720 thumbnail
0

شرح یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی

در این ویدیو به شرح یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی می‌پردازیم که سه شکل کلی دارد. این سه شکل به علاوه‌ی شکل چهارم، یعنی خلاقیت به‌طور کامل و با جزئیات شرح داده می‌شود.
Advanced System Center 2016 Operations Manager _ The Operations Manager Command Shell_720 thumbnail
0

معرفی Command Shell در SCOM

پیش از استفاده از PowerShell با Operations Manager، مهم است که Operations Manager Command Shell را درک کنیم. در این ویدیو Operations Manager Command Shell ‌ تعریف می‌شود و مثال‌هایی از Taskهای Maintenance که در Shell قابل‌دسترسی هستند ارائه می‌گردد.
Why should you use SNMP_720 thumbnail
2

شرح پروتکل SNMP

در این ویدئو در مورد SNMP یا Simple Network Management Protocol و دلایل استفاده از آن صحبت خواهد شد. کسانی که یک شبکه را مدیریت می‌کنند و می‌خواهند قابلیت مانیتور کردن مواردی مثل میزان استفاده از CPU، حافظه و غیره را داشته باشند می‌توانند از این راهکار استفاده کنند. در این ویدئو تمام این قابلیت‌ها […]
Advanced System Center 2016 Operations Manager _ Delegation_720 thumbnail
0

مفهوم Delegation در SCOM

پیش از ارائه‌ی دسترسی در کنسول Operations Manager باید درک کنیم که چرا این دسترسی را ارائه می‌دهیم. در این ویدئو می‌بینیم که چه دلایلی برای ارائه ندادن یا ارائه دادن این دسترسی وجود دارد و حوزه‌های اصلی این ارائه‌ی دسترسی یا Delegation معرفی می‌گردد.
What is the Cisco Webex Share!_720 thumbnail
1

معرفی Cisco Webex Share

در این ویدئو به معرفی Cisco Webex Share پرداخته می‌شود و نحوه‌ی تنظیم و استفاده از آن نیز مطرح می‌گردد. با استفاده از این دستگاه می‌توان هر صفحه نمایشی که پورت HDMI داشته باشد را به یک دستگاه تبدیل کرد که توانایی همکاری بی‌سیم را داشته باشد.