دریافت ویدیو

ذخیره‌سازی24 ویدیو

Data Backup – Network Basics_720 thumbnail
0

شرح کلی پشتیبان‌گیری و انواع آن

با تکامل تهدیداتی مثل رمزگذاری بدافزارها یا احتمال قطعی، حتما باید اطمینان حاصل نمود که تمام داده‌ها پشتیبان‌گیری شده‌اند تا بتوان به سادگی آن‌ها را بازیابی کرد. در این ویدیو توضیحاتی در مورد پشتیبان‌گیری، انواع و تاریخچه‌ی آن ارائه می‌گردد.
The Evolution of NVMe Over Fabrics_360 thumbnail
0

تکامل راهکارهای NVMe Over Fabrics

تکامل دستگاه‌های Storage سریع‌تر مانند SSDها و احتیاج به اشتراک آن‌ها باعث شده است که نیازی به راهکارهای NVMe Over Fabrics یا NVMe-oF به وجود بیاید. در این ویدئو به معرفی این راهکارها و مزایای آن‌ها پرداخته شده است.
What is RDMA over Converged Ethernet (RoCE)_720 thumbnail
0

مفهوم تکنولوژی RDMA over Converged Ethernet

در این ویدئو به معرفی RDMA over Converged Ethernet یا RoCE پرداخته می‌شود. این تکنولوژی توانایی جابه‌جایی کارآمد و با تاخیر پایین را ایجاد کرده و اجازه می‌دهد برنامه‌های کاربردی سریع‌تر کامل شوند، استفاده از سرور بهتر انجام شود و مقیاس‌پذیری نیز افزایش یابد.
What is RDMA_720 thumbnail
0

مفهوم Remote Direct Memory Access یا RDMA

در این ویدئو به معرفی Remote Direct Memory Access یا RDMA می‌پردازیم. این روش از مدل ارتباطی یک‌طرفه استفاده کرده و باعث بهبود بهره‌وری ارتباطات می‌گردد.
APTARE Storage Optimization Lightboard_720 thumbnail
0

معرفی قابلیت بهینه‌سازی Storage با فناوری Aptare IT Analytics شرکت Veritas

در این ویدئو در مورد بهینه‌سازی Storage توسط شرکت Veritas صحبت می‌شود؛ فناوری Aptare IT Analytics از Data Collectorهای Agentless به ‌صورت On-Premise و در Cloud استفاده می‌کند تا تمام منابع را جمع‌آوری و مشاهده کرده و Storage را بهینه‌سازی نماید.
VMware Workspace ONE Access- Components – Feature Walk-through_720 thumbnail
3

آشنایی با معماری Workspace ONE Access و اجزای اصلی آن

برای آشنایی کامل با معماری Workspace ONE Access باید ابتدا با اجزای اصلی آن که شامل سرویس، Service URL و Connector است، آشنا شد. راهکارهای End-User Computing یا به اختصار EUC متعلق به VMware، از طریق تسهیل مدیریت برنامه کاربردی و دسترسی، یکپارچه‌سازی مدیریت Endpoint و تغییر و تحول ارائه‌ی ویندوز، به فضای کاری دیجیتال […]
What’s New in Splunk Enterprise 7.3_720 thumbnail
8

معرفی قابلیت‌های جدید Splunk Enterprise 7.3

قابلیت‌های جدید Splunk Enterprise 7.3 به شما کمک می‌کند تا تمام داده‌‌های خود، حتی داده‌های ناشناخته و Dark Data را تبدیل به بینش‌های عملی کنید. جیووانی مولا، مدیر بازاریابی فنی Splunk ویژگی‌های جدید این راهکار، از جمله پشتیبانی از منابع داده‌ بیشتر برای AWS و Kinesis Firehose، دسترسی موبایل، مصورسازی داده‌ی سنجشی سریع بدون SPL […]
Learning-the-Terminology
2

یادگیری و آشنایی با اصلاحات تخصصی VMware NSX

برای یادگیری بهتر هر مبحث لازم است که لغات و اصطلاحات مربوط به آن به خوبی آموخته و درک شود. در این ویدیو آموزشی، به توضیح کامل و اشنایی با اصطلاحات تخصصی VMware NSX می‌پردازیم. آشنایی با این اصطلاحات به درک بهتر مطالب و راحت‌تر شدن کار با NSX کمک می‌کند. برای سهولت یادگیری این […]
SQL on VMware vSAN_720 thumbnail
3

مزایای vSAN برای Microsoft SQL Server

در این ویدئو به vSAN نگاهی می‌اندازیم؛ vSAN برای Microsoft SQL Server راهکاری ایده‌آل است. با وجود اینکه برنامه‌های کاربردی دلیل وجود دیتاسنترها هستند، پلتفرمی که دیتاسنتر شامل آن است نقشی کلیدی را در پاسخگویی به نیازهای برنامه‌های کاربردی حیاتی برای کسب‌و‌کار مثل SQL Server بازی می‌کند.
Setup and Configure Splunk Workload Management_720 thumbnail
3

نصب و پیکربندی Workload Management

Workload Management یک چارچوب مبتنی بر Rule است که به کاربر توانایی تخصیص منابع حافظه و رایانش را برای جستجو، Index و دیگر فرایندها در Splunk Enterprise می‌دهد. در این ویدئو می‌خواهیم  نصب ابتدایی ‫Workload Management را با هم مرور کنیم.