دریافت ویدیو

ارتباطات‌یکپارچه44 ویدیو

IT Resilience Platform – Converged DR, Backup and Mobility_720 thumbnail
1

َشرح راهکار IT Resilience Platform

در این ویدئو می‌بینیم که پلتفرم Zerto IT Resilience چگونه  Disaster Recovery، پشتیبان‌گیری و Cloud و تحرک‌پذیری بار کاری را در یک پلتفرم واحد تجمیع می‌کند و چرا داشتن یک زیرساخت IT دارای تاب‌آوری بالا پایه‌ای برای تغییروتحول کسب‌وکار دیجیتال است.
What is DevOps- – In Simple English_360p thumbnail
2

شرح مفهوم DevOps به زبان ساده

DevOps تفاسیر و تعاریف متفاوتی دارد، اما مفهوم کلی آن این است که توسعه‌دهندگان و تیم‌های عملیاتی به‌صورت منفرد کار نکنند و با همکاری یکدیگر نوآوری سریع‌تری داشته باشند. برای بسیاری از شرکت‌ها، توانایی نوآوری سریع، پاسخ به شرایط بازار و نظرات مشتریان، یکی از عوامل کلیدی برای موفقیت است. درک فلسفه‌ی DevOps نیازمند ذهنیت، […]
Workplace Transformation at Cisco with Webex Teams_720 thumbnail
2

تحول محیط کار با راهکار Webex Teams

در این ویدئو می‌بینیم که سازمان IT سیسکو چگونه نقش اولین مشتری را برای Webex Teams ایفا می‌کند. Webex Teams برای کارمندان یک تجربه‌ی ایمن، یکپارچه و ساده را فراهم می‌نماید و کارمندان با استفاده از این راهکار که تجربه‌ی انسانی را در مرکز هر تعامل قرار می‌دهد، می‌توانند از هر جلسه حداکثر بهره را […]
Splunk Video- What Is Machine Data_720 thumbnail
5

آشنایی با تاثیر داده‌های ماشینی بر روی زندگی انسان

داده‌های ماشینی یا Machine Data همه‌جا وجود دارند. این داده‌ها از هر چیزی ایجاد می‌شوند، از هواپیما و آسانسور گرفته تا چراغ‌های راهنمایی و دستگاه‌هایی که تناسب اندام را مانیتور می‌کنند. در این ویدئو برخی از شیوه‌های تاثیر مثبت داده‌های ماشینی روی زندگی انسان‌ها شرح داده می‌شود.
09 – Cli Commands – Fortigate Admin Crash Course-1
1

9- دوره آموزشی FortiGate Administration – دستورات CLI

آشنایی با دستورات CLI و استفاده از آنها در تنظیمات فایروال FortiGate مبحث ویدیوی این قسمت از دوره آموزشی FortiGate Administration است. در قسمت بعدی ساخت نام کاربری با استفاده از GUI آموزش داده خواهد شد.
Google Cloud and Cisco Webex Contact Center AI_720 thumbnail
1

یکپارچه‌سازی Contact Center‌های سیسکو و Google Cloud

قابلیت‌های هوش مصنوعی Contact Center سیسکو با همکاری Contact Center متعلق به Google Cloud، راهکارهای قدرتمندی را می‌سازند که تجربیات مشتریان و Agentها را بهبود می‌بخشد. همکاری این دو راهکار با یکدیگر تجربه‌ی لذت‌بخشی را ایجاد می‌کند که تعاملات بین یک کسب‌و‌کار و مشتری‌های آن را بهبود می‌بخشد.
Experience the New Cisco Webex Meetings_720[(001317)2020-07-12-17-12-53]
2

معرفی قابلیت‌های جدید راهکار Cisco Webex Meetings

راهکار Cisco Webex Meetings جلسات ویدئویی را ساده می‌کند. ورود به تماس‌ها سریع است، صدا و تصویر واضح هستند و اشتراک‌گذاری صفحه از هر مکان و روی هر دستگاهی از هر زمان دیگری راحت‌تر شده است. در این ویدئو به معرفی قابلیت‌های مهم و جدید این راهکار خواهیم پرداخت.