دریافت ویدیو

امنیت235 ویدیو

What Is A Firewall- – Firewall Explained – Firewalls and Network Security – Simplilearn_720p thumbnail
0

مفهوم، اهمیت و انواع فایروال

در این ویدیو در مورد مفهوم فایروال صحبت می‌شود و درک خواهیم کرد که فایروال چیست و چطور به ما کمک می‌کند از حملات سایبری پیشگیری کنیم. همچنین اهمیت فایروال، انواع فایروال و نحوه‌ی کار آن‌ها مطرح خواهد شد.
NAT and Firewall Explained_720 thumbnail
0

شرح NAT و فایروال

در این ویدیو با تمثیلی در مورد یک آپارتمان، با اصول و کاربردهای Network Address Translation یا NAT و فایروال آشنا خواهیم شد.
Zero Trust Explained in 4 mins_720 thumbnail
1

معرفی جامع و مزایای رویکرد Zero-Trust

هدف از رویکرد Zero-trust این است که امنیت را حول هر کاربر، هر دستگاه و هر اتصال قرار دهد. این رویکرد ابزار امنیتی را یکپارچه‌سازی کرده تا بتواند از ارزشمندترین دارایی‌ها حفاظت شود و همچنین تهدیدات را پیش از وقوع مدیریت نماید.
What is a Man-in-the-Middle Attack_ (In About A Minute)_720_Trim thumbnail
1

خطرات و حمله‌ی Man-in-the-Middle چیست؟

هر وبسایتی آن چیزی که به ظاهر نشان می‌دهد نیست؛ گاهی اوقات یک حمله‌ی Man-in-the-Middle ارتباط شما را رهگیری می‌کند و داده‌های حساسی را به سرقت می‌برد. این حملات نوعی حمله‌ی سایبری هستند که در آن‌ها یک وب‌سایت جعلی کاربر را فریب می‌دهد تا اطلاعات حساس خود را در اختیاری هکری بگذارد که از آن […]
Humans vs. AI- who makes the best decisions_720 thumbnail
0

کدام یک بهتر تصمیم می‌گیرد هوش مصنوعی یا انسان؟

هوش مصنوعی یا AI ابزار بسیار قدرتمندی است که برای تجزیه‌وتحلیل و تصمیم‌گیری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آیا می‌تواند از مغز انسان بهتر عمل کند؟ در این ویدیو به نقاط قوت و ضعف تصمیم‌گیری هوش مصنوعی و همچنین انسان پرداخته می‌شود و راهکاری برای کسب بهترین نتیجه ارائه خواهد شد.
What is a Firewall_720 thumbnail
2

بررسی مفهوم، روش کار و معرفی انواع فایروال

در این ویدیوی انیمیشنی می‌بینیم که فایروال شبکه چیست. فایروال سیستمی است که برای پیشگیری از دسترسی غیرمجاز به یک شبکه‌ی خصوصی طراحی شده و برای این کار اطلاعاتی که از سوی اینترنت می‌آید را فیلتر می‌کند و در واقع ترافیک ناخواسته را مسدود کرده و به ترافیک مطلوب اجازه‌ی ورود می‌دهد.
Threat Hunting_720 thumbnail
0

چگونه می توان تهدیدات امنیتی را شناسایی کرد؟

اگر نتوانید تهدید را پیدا کنید، نمی‌توانید جلوی آن را بگیرید. در این ویدیو در مورد شکار تهدید، تجزیه‌وتحلیل Big Data و اقدامات امنیت سایبری لازم برای شناسایی و متوقف کردن تهدیدات امنیتی مطلع خواهید شد. در صورت علاقه مندی می توانید مقاله “استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته برای تشخیص و بررسی تهدیدات امنیتی […]
5 Types of Firewalls_720 thumbnail
1

معرفی و بررسی 5 نوع فایروال

هدف اصلی تمام فایروال‌های شبکه، حفاظت است. اما انواع مختلفی از فایروال وجود دارد که ویژگی‌های متنوعی دارند. در این ویدیو 5 نوع اصلی فایروال‌ها معرفی شده و ویژگی‌های آن‌ها شرح داده خواهد شد.