دریافت ویدیو

امنیت228 ویدیو

Threat Hunting_720 thumbnail
0

چگونه می توان تهدیدات امنیتی را شناسایی کرد؟

اگر نتوانید تهدید را پیدا کنید، نمی‌توانید جلوی آن را بگیرید. در این ویدیو در مورد شکار تهدید، تجزیه‌وتحلیل Big Data و اقدامات امنیت سایبری لازم برای شناسایی و متوقف کردن تهدیدات امنیتی مطلع خواهید شد. در صورت علاقه مندی می توانید مقاله “استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته برای تشخیص و بررسی تهدیدات امنیتی […]
5 Types of Firewalls_720 thumbnail
1

معرفی و بررسی 5 نوع فایروال

هدف اصلی تمام فایروال‌های شبکه، حفاظت است. اما انواع مختلفی از فایروال وجود دارد که ویژگی‌های متنوعی دارند. در این ویدیو 5 نوع اصلی فایروال‌ها معرفی شده و ویژگی‌های آن‌ها شرح داده خواهد شد.
Cyber Security In 7 Minutes What Is Cyber Security How It Works Cyber Security Simplilearn-720p thumbnail
2

مفهوم امنیت سایبری و اهمیت آن

در این ویدیو مفهوم امنیت سایبری، نحوه‌ی کار و اهمیت آن شرح داده می‌شود، متخصصان امنیت سایبری معرفی می‌گردند و همچنین انواع حمله‌ی سایبری با مثال بیان می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت سایبری، کلیک کنید.
SOC 2 Academy- Documentation of Inputs_720 thumbnail
0

مجموعه ویدیوی آموزش ضوابط SOC 2: ثبت کردن ورودی‌ها – قسمت پنجاه‌وهشتم (قسمت پایانی)

در ممیزی‌های  SOC 2، مسئول ممیزی بررسی می‌کند که سازمان مربوطه که می‌خواهد با معیارهای یکپارچگی پردازش 1.5 تطبیق داشته باشد، پالیسی‌ها و فرایندهایی را اعمال کند تا ورودی‌ها، آیتم‌های پردازشی و خروجی‌ها را به دقت و درستی پیاده‌سازی نماید.
SOC 2 Academy- How is Data Put Into Your System_720 thumbnail
1

مجموعه ویدیوی آموزش ضوابط SOC 2: نحوه‌ی ورود داده به سیستم‌ها – قسمت پنجاه‌وششم

برای نشان دادن تطبیق‌پذیری با دسته‌ی یکپارچگی پردازش در ممیزی SOC 2، سازمان‌ها نه تنها باید نشان دهند که دقت لازم را برای اطمینان حاصل کردن از کیفیت و دقت داده‌ها دارند، بلکه باید نشان دهند که می‌دانند داده‌ها چطور وارد سیستم می‌شود.
What is vRealize Operations- – vROps_720 thumbnail
0

معرفی راهکار vRealize Operations Cloud

در این ویدیو دمویی از راهکار vRealize Operations Cloud ارائه می‌شود و می‌بینیم که پیاده‌سازی vRealize Operations به‌صورت SaaS چطور چابکی و مقیاس‌پذیری را بهبود می‌بخشد.
SOC 2 Academy- Quality and Accuracy of Your Data_720 thumbnail
1

مجموعه ویدیوی آموزش ضوابط SOC 2: کیفیت و دقت داده‌ها – قسمت پنجاه‌وپنجم

با اینکه دسته‌ی امنیت به تمام سازمان‌هایی که به دنبال تطبیق‌پذیری SOC 2 هستند اعمال می‌شود، دانستن اینکه آیا باید دسته‌های دیگری را نیز مدنظر قرار داد یا خیر بستگی به نوع سرویسی که ارائه می‌شود دارد. دسته‌ی یکپارچگی پردازش می‌پرسد که آیا خدمات پردازش یک سازمان به‌صورت کامل، دقیق و درزمان مناسب فراهم شده‌اند […]
VMware Modern Pod-Block VDI Architectures_720 thumbnail
0

معرفی معماری Pod-Block VDI مدرن VMware

در این ویدیو یکی از متخصصان معماری سازمانی، معماری Pod و Block را برای محیط‌های VMware Horizon توضیح می‌دهد و می‌گوید که روش‌های معماری Like-for-Scalable جدید چه مزیت‌هایی دارند.