دریافت ویدیو

امنیت220 ویدیو

SOC 2 Academy- Quality and Accuracy of Your Data_720 thumbnail
1

مجموعه ویدیوی آموزش ضوابط SOC 2: کیفیت و دقت داده‌ها – قسمت پنجاه‌وپنجم

با اینکه دسته‌ی امنیت به تمام سازمان‌هایی که به دنبال تطبیق‌پذیری SOC 2 هستند اعمال می‌شود، دانستن اینکه آیا باید دسته‌های دیگری را نیز مدنظر قرار داد یا خیر بستگی به نوع سرویسی که ارائه می‌شود دارد. دسته‌ی یکپارچگی پردازش می‌پرسد که آیا خدمات پردازش یک سازمان به‌صورت کامل، دقیق و درزمان مناسب فراهم شده‌اند […]
VMware Modern Pod-Block VDI Architectures_720 thumbnail
0

معرفی معماری Pod-Block VDI مدرن VMware

در این ویدیو یکی از متخصصان معماری سازمانی، معماری Pod و Block را برای محیط‌های VMware Horizon توضیح می‌دهد و می‌گوید که روش‌های معماری Like-for-Scalable جدید چه مزیت‌هایی دارند.
SOC 2 Academy- Identifying Logging Errors_720 thumbnail
0

مجموعه ویدیوی آموزش ضوابط SOC 2: شناسایی خطاهای Logging – قسمت پنجاه‌وچهارم

در تطبیق‌پذیری SOC 2 بسیار مهم است که سازمان‌ها نشان دهند که می‌توانند داده‌ها به‌صورت کامل، دقیق و در زمان مناسب برای کاربران پردازش کنند. در نتیجه این سازمان‌ها باید پالیسی‌ها و فرایندهای مناسبی را برای شناسایی خطاها در پردازش داده آماده داشته باشند.
How to Do Penetration Testing and Vulnerability Scanning_720 thumbnail
0

کاربرد تست نفوذ و اسکن آسیب‌پذیری در خنثی کردن ریسک

در این ویدیو در مورد مفهوم ریسک در حوزه‌ی IT و نحوه‌ی شناسایی و خنثی کردن آن از طریق اسکن آسیب‌پذیری و تست نفوذ صحبت می‌شود و همچنین تفاوت‌ها و مزایای و معایب این دو اقدام مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت علاقه مندی به مبحث تست نفوذ کلیک کنید.
Top 5 PenTesting Tools – Tips for PenTesters_720 thumbnail
5

معرفی پنج ابزار برتر در تست نفوذ

در تست‌های نفوذ می‌توان از ابزار مختلفی بهره برد. در این ویدیو یکی از متخصصان تست‌های نفوذ، پنج مورد از ابزار تست نفوذ محبوب خود را معرفی می‌کند. در صورت علاقه مندی به مبحث تست نفوذ کلیک کنید.