دریافت ویدیو

امنیت239 ویدیو

AI in Cybersecurity_720.mp4_snapshot_05.42_[2023.09.14_21.43.06]
0

هوش مصنوعی در امنیت سایبری

سازمان ها همیشه نیاز به امنیت سایبری دارند و بعضی از آن ها با کمبود نیروی متخصص در این حوزه مواجه هستند. پس سازمان ها چگونه می‌توانند کارایی کارکنان امنیت سایبری موجود خود را افزایش دهند؟ در این ویدیو،  توضیح خواهیم داد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند به‌عنوان یک ضریب نیرو عمل کند که به […]
AI in cybersecurity- Pros and cons explained_720.mp4_snapshot_00.28.993
0

مزایا و معایب هوش مصنوعی در امنیت سایبری

آیا هوش مصنوعی در امنیت سایبری باعث نابودی ما می‌شود یا به ما کمک می‌کند؟ هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می‌توانند بسیار به نفع صنعت امنیت سایبری باشد. اما هر دو می‌توانند تهدیداتی را نیز ایجاد کنند. در این ویدیو می‌بینیم که هوش مصنوعی چه مزایا و چالش‌هایی برای امنیت سایبری دارد.
Kubernetes- All You Need To Know – Spiceworks_720.mp4_snapshot_03.50_[2023.07.21_15.58.50]
0

ماهیت و مزایای Kubernetes

در این ویدیو در مورد اینکه Kubernetes چیست و چطور می‌تواند در مسیر تغییروتحول دیجیتال به ما کمک کند خواهیم آموخت. همچنین در مورد نحوه‌ی کار و معماری Kubernetes صحبت می‌شود و اهمیت و مزایای آن در سازمان‌های مدرن امروز بیان می‌گردد.
The Anatomy of an Att_ck_720.mp4_snapshot_07.23.888
1

آناتومی یک حمله با چارچوب MITRE ATT&CK

مهاجمین همیشه سعی می‌کنند وارد سیستم IT شما شوند؛ آن‌ها از تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و فرایندهای خود (TTP) استفاده می‌کنند. اما مدافعان امنیت IT چطور؟ آن‌ها برای دفاع از خود و پاسخ، نیاز به یک استراتژی دارند که با درک بهتر دشمنان (مهاجمین و هکرها) آغاز می‌شود. در این ویدیو در مورد چارچوب MITRE ATT&CK صحبت […]
What Is A Firewall- – Firewall Explained – Firewalls and Network Security – Simplilearn_720p thumbnail
1

مفهوم، اهمیت و انواع فایروال

در این ویدیو در مورد مفهوم فایروال صحبت می‌شود و درک خواهیم کرد که فایروال چیست و چطور به ما کمک می‌کند از حملات سایبری پیشگیری کنیم. همچنین اهمیت فایروال، انواع فایروال و نحوه‌ی کار آن‌ها مطرح خواهد شد.
NAT and Firewall Explained_720 thumbnail
0

شرح NAT و فایروال

در این ویدیو با تمثیلی در مورد یک آپارتمان، با اصول و کاربردهای Network Address Translation یا NAT و فایروال آشنا خواهیم شد.
Zero Trust Explained in 4 mins_720 thumbnail
1

معرفی جامع و مزایای رویکرد Zero-Trust

هدف از رویکرد Zero-trust این است که امنیت را حول هر کاربر، هر دستگاه و هر اتصال قرار دهد. این رویکرد ابزار امنیتی را یکپارچه‌سازی کرده تا بتواند از ارزشمندترین دارایی‌ها حفاظت شود و همچنین تهدیدات را پیش از وقوع مدیریت نماید.
What is a Man-in-the-Middle Attack_ (In About A Minute)_720_Trim thumbnail
1

خطرات و حمله‌ی Man-in-the-Middle چیست؟

هر وبسایتی آن چیزی که به ظاهر نشان می‌دهد نیست؛ گاهی اوقات یک حمله‌ی Man-in-the-Middle ارتباط شما را رهگیری می‌کند و داده‌های حساسی را به سرقت می‌برد. این حملات نوعی حمله‌ی سایبری هستند که در آن‌ها یک وب‌سایت جعلی کاربر را فریب می‌دهد تا اطلاعات حساس خود را در اختیاری هکری بگذارد که از آن […]
Humans vs. AI- who makes the best decisions_720 thumbnail
2

کدام یک بهتر تصمیم می‌گیرد هوش مصنوعی یا انسان؟

هوش مصنوعی یا AI ابزار بسیار قدرتمندی است که برای تجزیه‌وتحلیل و تصمیم‌گیری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آیا می‌تواند از مغز انسان بهتر عمل کند؟ در این ویدیو به نقاط قوت و ضعف تصمیم‌گیری هوش مصنوعی و همچنین انسان پرداخته می‌شود و راهکاری برای کسب بهترین نتیجه ارائه خواهد شد.