دریافت ویدیو

مجازی سازی86 ویدیو

Learning VMware vRealize Operations Manager – Home Page_720 thumbnail
0

آموزش vRealize Operations Manager: صفحه‌ی Home – قسمت اول

در این مجموعه‌ ویدئوهای آموزشی می‌خواهیم نحوه‌ی کار با رابط کاربری راهکار vRealize Operations Manager از VMware را بیاموزیم. در اولین ویدئو از این مجموعه به صفحه‌ی Home می‌پردازیم و می‌بینیم که چگونه می‌توانیم داشبوردها را تغییر دهیم، آن‌ها را در Loop قرار دهیم و به‌طور کلی ویژگی‌های مختلف صفحه‌ی Home را خواهیم آموخت.
What is Kubernetes_720[(002805)2020-08-02-11-41-59]
1

راهکار Kubernetes چیست و چه مزایایی دارد

در این ویدئو به معرفی جامعی از راهکار Kubernetes پرداخته شده ومحل و نحوه استفاده از آن شرح داده می‌شود. راهکار Kubernetes در واقع ساز و کار مدیریت containerهاست و خواهیم دید چگونه پیاده‌سازی، توسعه و حفظ و نگهداری Containerهای Docker و به‌طور کلی Containerها را تسهیل می‌کند.
Introduction to Virtualization and VMware Hypervisor Architecture (vSOM)_720[(000947)2020-07-28-12-03-00]
1

معرفی معماری Hypervisor و مزایای مجازی‌سازی

در این ویدئو، مزایای مجازی‌سازی برای کاهش هزینه‌ها، بهبود دسترس‌پذیری و تسهیل عملیات برای زیرساخت IT شرح داده می‌شود. همچنین معماری Hypervisor در سطح سازمانی که دارای عملکرد بالایی است، معرفی شده و اطلاعاتی ارائه میگردد که به پیاده‌سازی VMware vSphere و vSOM کمک می‌کند.
vRealize Automation Overview_720[(002766)2020-07-12-17-13-35]
1

پلتفرم Vmware vRealize Automation چیست و چه کاربردی دارد

پلتفرم Vmware vRealize Automation به توسعه‌دهندگان و تیم IT کمک می‌کند که از طریق API، کاتالوگ‌ها یا CLI با مدیریت کامل چرخه عمر، به‌سادگی به زیرساخت‌ها و منابع برنامه‌های کاربردی روی هر راهکار Cloud دسترسی پیدا کنند.
VPN Split Tunneling- The Benefits and Risks_720 thumbnail
0

مفهوم VPN Split Tunneling چیست و چه مزایا و معایبی دارد

در این ویدئوی آموزشی به معرفی و شرح مفهوم SSL VPN Split Tunneling، مزایا و معایب آن و اینکه چرا سازمان‌ها از آن‌ها بهره می‌گیرند یا اجتناب می‌کنند، پرداخته می‌شود. همچنین توضیح داده می‌شود که پیشنهاد مایکروسافت در مورد Split Tunneling  در Office 365 چیست.
VMware Cloud Foundation Breakdown_720 thumbnail
0

آشنایی با امکانات و قابلیت‌های VMware Tanzu

با قابلیت‌های VMware Tanzu، توسعه‌دهندگان می‌توانند برای هر Cloudی برنامه‌های کاربردی بسازند، درحالی‌که به‌ سادگی و کارآمد Cloud خود را مدیریت می‌نمایند. همچنین توسعه‌دهندگان و تیم IT می‌توانند روی یک پلتفرم مشترک واحد با هم ارتباط برقرار نمایند.
VMware Telco Cloud Automation_720 thumbnail
1

راهکار VMware Telco Cloud Automation چیست؟

در این ویدئو به معرفی راهکار ‫Telco Cloud Automation از VMware پرداخته می‌شود. این راهکار یک Orchestrator است که برای تسریع زمان ارائه‌ی قابلیت‌ها و خدمات شبکه ‫به بازار طراحی شده و همچنین چابکی عملیاتی را از طریق خودکار‌سازی در سرتاسر شبکه‌ها و Cloud فراهم می‌کند.
What is VMware Horizon- Desktop & Application Virtualization Solution_720 thumbnail
2

معرفی راهکار مجازی‌سازی دسکتاپ VMware Horizon

در دنیای امروز، نیروی کاری همیشه در حال حرکت است و کارمندان به این نیاز دارند که از دستگاه‌ها و مکان‌های بیشتری به داده‌های سازمانی، برنامه‌های کاربردی و منابع آنلاین دسترسی داشته باشند. پشتیبانی از تحرک‌پذیری محل کار، همزمان با به حداقل رساندن ریسک‌ها و حفظ تطبیق‌پذیری می‌تواند برای بسیاری از تیم‌های IT دشوار باشد. […]
MicroNugget- What is a VLAN_720 thumbnail
0

شبکه VLAN چیست و چه مزایایی دارد

شبکه VLAN به معنای شبکه‌ی محلی مجازی است. در این ویدئو به شرح مفهوم شبکه VLAN، تفاوت آن با شبکه‌ی محلی معمولی و مزایای کلیدی آن که مربوط به Broadcastها و امنیت می‌باشند پرداخته می‌شود و همچنین مثالی از کاربرد آن در تکنولوژی Voice Over IP ارائه می‌گردد.