دریافت ویدیو

مجازی‌سازی131 ویدیو

Virtualization Explained480p thumbnail
3

بررسی Hypervisor – انواع و نحوه عملکرد آن چگونه است؟

Hypervisor یا ماشین مجازی، یک نرم‌افزار است که به شما امکان اجرای چندین سیستم عامل مجزا را روی یک سخت‌افزار فراهم می کند. Hypervisor به دو نوع مختلف تقسیم می شود. نوع اول  مستقیماً روی سخت‌افزار نصب می شود و به عنوان سیستم عامل اصلی عمل می کند. نوع دوم به عنوان یک برنامه روی سیستم […]
What is a Hypervisor thumbnail
0

مفهوم Hypervisor در مجازی‌سازی

بدون مجازی‌سازی و Hypervisorها رایانش Cloud ممکن نخواهد بود، اما این موارد چگونه کار می‌کنند؟ Hypervisor چیست و چگونه با مجازی‌سازی کار می‌کند؟ در این ویدیو به این سوالات پاسخ داده خواهد شد.
What is UEM (Unified Endpoint Management)_720_Trim thumbnail
0

مفهوم و کاربردهای UEM یا Unified Endpoint Management

در این ویدیو در مورد Unified Endpoint Management و نحوه‌ی مدیریت دستگاه‌ها از یک راهکار UEM واحد برای دسترسی ایمن، کاهش ریسک و یک تجربه‌ی کاربر نهایی رضایت‌بخش صحبت می‌شود که به شما کمک می‌کند استراتژی Zero-trust خود را بسازید.
DaaS 101- Persistent vs. Non-Persistent Desktops thumbnail
0

تفاوت بین دسکتاپ‌های موقت و دائم

در ادامه‌ی ویدیوهای شرح VDI و DaaS، در مورد تفاوت بین دسکتاپ‌های دائم یا Persistent و موقت یا Non-Persistent صحبت می‌کنیم و می‌بینیم که چه تاثیری روی زیرساخت دسکتاپ مجازی و Desktop as a Service دارند.
How Does Virtual Desktop Infrastructure (VDI) Work_720 thumbnail
0

نحوه‌ی کار VDI

برای درک نحوه‌ی کار یک Desktop as a Service یا DaaS باید به درکی از زیرساخت دسکتاپ مجازی یا VDI برسیم. این ویدیو نشان می‌دهد که VDI چطور کار می‌کند و چطور تکامل پیدا کرده است تا به DaaS برسد.
Virtual Desktop Infrastructure (VDI) Explained_720 thumbnail
6

شرح کلی VDI

در این ویدیو شرحی کلی از زیرساخت مجازی دسکتاپ یا همان VDI و نحوه‌ی کار آن ارائه خواهد شد.