مجازی سازی17 ویدیوها

Virtual Machine Server vSphere 6.7 Upgrades-720 thumbnail
0

آموزش عملکرد رابط کاربری جدید Update Manager HTML5 در vSphere 6.7

vMvare vSphere 6.7 شامل قابلیت های ارتقای Host بهینه سازی شده است تا حرکت از نسخه ی 6.5 به آخرین نسخه، سریع تر از هر زمانی باشد. در این ویدیو عملکرد رابط کاربری جدید vSphere Update Manager HTML5 را خواهید دید که 2 کلاستر متفاوت، هرکدام با هشت Host به ESXi 6.7 ارتقا می یابند. همچنین […]
vSphere 6.7 – vCenter Server High Availability-720 thumbnail
1

دو گزینه برای پیاده سازی vCenter Server High Availability

قابلیت vCenter Server High Availability یا به اختصار VCHA در نوامبر سال 2016 در vSphere 6.5 معرفی شد.  در نسخه‌ی vSphere 6.7 دارای دو گزینه برای پیاده سازی می‌باشد: ‫vCenter Server با یک PSC کارگذاری شده ‫ vCenter Server با یک PSC خارجی در این لایت‌بُرد آموزشی، این گزینه های  پیاده سازی را مورد واکاوی قرار می […]
vCenter Server High Availability – 720 thumbnail
1

vCenter Server High Availability چیست؟

یکی از امکانات بسیار خوبی که در vSphere 6 به بعد اضافه شده است قابلیت vCenter Server High Availability می باشد که در این ویدیو به آشنایی، نحوه عملکرد و همچنین روش های طراحی این سرویس بسیار مهم پرداخته خواهد شد.
VMware Validated Designs Operations Monitoring and Alerting Overview – 720 thumbnail
0

آشنایی با استاندارد طراحی مرکز مانیتورینگ و هشدار VMware

برای پیاده سازی تمامی سروریس ها، پایداری در سرویس دهی، دسترسی پذیری بالا و کیفیت در سرویس دهی، طراحی استاندار زیرساخت می باشد که در این ویدیو به بررسی استاندارد طراحی مرکز مانیتورینک و هشدار VMware پرداخته خواهد شد. همچنین برای مطالعه بیشتر در مورد یکی از سرویس های کاربردی این حوزه می توانید این […]
VMware Validated Designs Business Continuity and Disaster Recovery Overview – 720 thumbnail
0

ویدیوی آشنایی با استاندارد طرحی Disaster Recovery در VMware

در این ویدیو که توسط کمپانی VMware تهیه شده است تمامی امکانات و قابلیت هایی که زیرساخت مجازی سازی در Disaster Recovery در اختیار ما قرار می دهد بررسی شده و Business Continuity در سازمان ها تشریح می شود.
Introduction to the VMware Validated Designs – 720 thumbnail
0

ویدیوی استاندارد طراحی زیرساخت VMware

در این ویدیو به صورت اجمالی به روش ها و استانداردهای طراحی زیرساخت های VMware پرداخته خواهد شد و دید کلی در طراحی صحیح زیرساخت های مجازی سازی پیدا خواهید نمود.
Containers and VMs – A Practical Comparison – 720 thumbnail
1

ویدیوی تفاوت کانتینرها (Containers) و ماشین مجازی (VM’s)

در این ویدیو به صورت عملی به مقایسه بین کانتینرها (Containers) و ماشین های مجازی Virtual Machines پرداخته شده و تفاوت های این دو تکنولوژی به صورت عملی پرداخته می شود. در مقاله  مفهوم Container و کاربرد Docker نیز می توانید با  کانتینرها بیشتر آشنا شوید .
VMware vSphere 6.7 Quick Boot – vSphere-720 thumbnail
0

ویدیوی روش فعال سازی Quick Boot در VMware vSphere 6.7

در این ویدیو با روش فعال سازی Quick Boot در vSphere 6.7 آشنا شده و آموزش لازم در این خصوص را خواهید دید. این امکان قابلیت ریستارت کردن VMware ESXi بدون ریستارت کردن فیزیکی Host را در اختیار Hypervisor قرار می دهد.
VMware vCenter Server Appliance 6.7 Migration-720 thumbnail
0

ویدیو روش Migration به vCenter Server Appliance 6.7

در این ویدیو با روش انتقال و یا Migration به VMware vCenter Server Appliance 6.7 آشنا شده و مهاجرت به نسخه vCenter 6.7 را آموزش می بینید.
Learn How To Enable VM Encryption For vSphere 6.7-720 thumbnail
1

ویدیو آموزش فعال سازی Encryption برای ماشین ها در vSphere 6.7

ویدئوی آموزش فعال سازی Encryption برای ماشین ها در vSphere 6.7. در این ویدئو با روش فعال سازی Encryption در vSphere آشنا می شوید.