دریافت ویدیو

مجازی‌سازی93 ویدیو

Lightboard Session_ #vVols Overview_360 thumbnail
0

شرح کلی vVols

در این ویدئو می‌بینیم که چرا VMware vSphere Virtual Volumes یا vVols راهکاری هستند که مشتریان SAN/NAS با استفاده از آن‌ها می‌توانند یک از مدل عملیاتی بهینه‌سازی‌شده برای محیط‌های مجازی بهره ببرند.
Part 1_ Introduction to the vMotion process_360 thumbnail
0

مقدمه‌ای بر فرایند vMotion

در این ویدئو مفهوم ابتدایی Live Migration یک بار کاری بااستفاده از vSphere vMotion شرح داده می‌شود و می‌بینیم که از منظر vCenter Server  و ESXi Host چه فرایندهایی به‌کار گرفته می‌شوند و وقتی vMotion راه‌اندازی می‌گردد چه اتفاقی رخ می‌دهد.
The Bald Truth- Recovery Time Objective & Recovery Point Objective Explained_480 thumbnail
1

شرح مفاهیم RTO و RPO

در این ویدئو در مورد RPO یا اهداف نقطه بازیابی و RTO یا اهداف زمان بازیابی و نقش کلیدی آن‌ها را تعیین میزان Downtime و Data Loss قابل‌قبول در هنگام طراحی استراتژی تاب‌آوری IT صحبت خواهد شد.
Learning VMware vRealize Operations Manager – What Are Policies_720 thumbnail
0

آموزش vRealize Operations Manager: قسمت پنجم – Policyها

در این قسمت از مجموعه‌ ویدئوهای آموزشی راهکار vRealize Operations Manager از VMware به Policyها می‌پردازیم. در این بخش خواهیم دید که مفهوم  Policyچیست و چه نقشی را ایفا می‌کنند، می‌بینیم چگونه باید در بخش Administration به انتخاب Policyها بپردازیم، با انتخاب Policy اطلاعات لازم را ببینیم و با نحوه‌ی کار با Policyها نیز آشنا خواهیم شد.
Learning VMware vRealize Operations Manager – What Are badges_720 thumbnail
1

آموزش vRealize Operations Manager: قسمت چهارم- Badgeها

در این قسمت از مجموعه‌ ویدئوهای آموزشی راهکار vRealize Operations Manager از VMware به Badgeها می‌پردازیم. در این بخش خواهیم دید که مفهوم Badge چیست، Badgeهای اصلی و فرعی چه ارتباطی با هم دارند و همچنین تفاوت بین ‫vRealize Operations Manager 5.x و ‫vRealize Operations Manager 6.x را خواهیم دید.
Splunk Workload Management_720 thumbnail
5

معرفی راهکار Splunk Workload Management

راهکار Splunk Workload Management به کاربر توانایی تخصیص منابع به‌طور دقیق‌تر را می‌دهد تا بتواند به اهداف کسب‌وکار خود دست پیدا کند. مدیریت بار کاری در واقع یک چارچوب مبتنی بر قواعد، برای تخصیص منابع سیستم (رایانش و حافظه) به بارهای کاری متفاوت و مدیریت بارهای کاری در چرخه‌ی عمرشان است.
Learning VMware vRealize Operations Manager – What Are Solutions_720 thumbnail
2

آموزش vRealize Operations Manager: راهکارها – قسمت سوم

در این قسمت از مجموعه‌ ویدئوهای آموزشی راهکار vRealize Operations Manager از VMware به راهکارها (Solutions) می‌پردازیم. در این بخش خواهیم دید که مفهوم راهکارها چیست، انواع راهکارهایی که در دسترس هستند را می‌بینیم و همچنین سطح یکپارچه‌سازی که هر راهکار فراهم می‌کند را بررسی می‌کنیم.
Learning VMware vRealize Operations Manager – Home Page_720 thumbnail
3

آموزش vRealize Operations Manager: صفحه‌ی Home – قسمت اول

در این مجموعه‌ ویدئوهای آموزشی می‌خواهیم نحوه‌ی کار با رابط کاربری راهکار vRealize Operations Manager از VMware را بیاموزیم. در اولین ویدئو از این مجموعه به صفحه‌ی Home می‌پردازیم و می‌بینیم که چگونه می‌توانیم داشبوردها را تغییر دهیم، آن‌ها را در Loop قرار دهیم و به‌طور کلی ویژگی‌های مختلف صفحه‌ی Home را خواهیم آموخت.
What is Kubernetes_720[(002805)2020-08-02-11-41-59]
2

راهکار Kubernetes چیست و چه مزایایی دارد

در این ویدئو به معرفی جامعی از راهکار Kubernetes پرداخته شده ومحل و نحوه استفاده از آن شرح داده می‌شود. راهکار Kubernetes در واقع ساز و کار مدیریت containerهاست و خواهیم دید چگونه پیاده‌سازی، توسعه و حفظ و نگهداری Containerهای Docker و به‌طور کلی Containerها را تسهیل می‌کند.
Introduction to Virtualization and VMware Hypervisor Architecture (vSOM)_720[(000947)2020-07-28-12-03-00]
2

معرفی معماری Hypervisor و مزایای مجازی‌سازی

در این ویدئو، مزایای مجازی‌سازی برای کاهش هزینه‌ها، بهبود دسترس‌پذیری و تسهیل عملیات برای زیرساخت IT شرح داده می‌شود. همچنین معماری Hypervisor در سطح سازمانی که دارای عملکرد بالایی است، معرفی شده و اطلاعاتی ارائه میگردد که به پیاده‌سازی VMware vSphere و vSOM کمک می‌کند.