دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

آیا پلتفرم‌های ایمیل مبتنی بر Cloud ‫مانند Office 365 و G Suite خطرناکند؟

آیا پلتفرم‌های ایمیل مبتنی بر Cloud ‫مانند Office 365 و G Suite خطرناکند؟

امروزه بیشتر شرکت‌ها برای حصول ‫بهره‌وری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ‫به پلتفرم‌های ایمیل مبتنی بر Cloud ‫مانند Office 365 و G Suite روی می‌آورند. ‫در حالی که ‫امنیت ابتدایی برای پلتفرم‌های ‫ایمیل مبتنی بر Cloud ‫نمی‌تواند در برابر حملات تهدیدآمیز ایمیل تجاری، ‫باج‌افزار، Phishing و بدافزار رایج امروز مقاومت کند‫.

راهکار کمپانی سیسکو

کمپانی Cisco با استفاده از یک رویکرد لایه‌بندی شده بر پایه‌ی امنیت ایمیلی برتر خود، ‫علیه این تهدیدهای ایمیل ایستادگی می‌کند. ‫قدرت این رویکرد از هوش تهدیدات (Threat Intelligence) ‫ Cisco Talos نشأت می‌گیرد. ‫اطلاعات تهدید Real-time ‫از اکوسیستم امنیتی Cisco ‫گردآوری می‌گردد ‫و بدافزار را حتی قبل آن که ‫به Inbox شما برسد متوقف می‌سازد. ‫با ساده‌ترین احراز هویت چندمرحله‌ایِ جهان:

  • ‫از Duo Security جدید Cisco ‫به طور ایمن به ایمیل خود دسترسی داشته باشید
  • از ‫داده‌هایتان در برابر سرقت اطلاعات اعتباری محافظت کنید
  • ‫برای یک تجربه ی کاربری یکپارچه، به سرعت با مقیاس درست پیاده‌سازی کنید
  • Modeهای انعطاف‌پذیری از احراز هویت را ارائه نمایید

‫محافظت پیشرفته‌ی Cisco در مقابل بدافزار

‫محافظت پیشرفته‌ی Cisco در مقابل بدافزار، ‫ضمیمه‌های آلوده‌ی ایمیل را ‫در Inboxهایتان شناسایی می‌کند. سیسکو به طور مداوم فایل‌های روی شبکه‌ی شما را تحلیل و ردیابی کرده ‫تا تاثیرات را به حداقل برساند ‫و تهدیدات را به طور خودکار از Inboxهای ‫ایمیل مبتنی بر Cloud شما حذف کند.

محافظت پیشرفته‌ی Cisco در مقابل Phishing

محافظت پیشرفته‌ی Cisco در مقابل Phishing، ‫با یادگیری و مدل‌سازی پویای رفتار فرستنده‌ی ایمیل، ‫شناسایی اختلالات و استفاده از آنالیزهای Real-Time Trust ‫حملات Spoofing هویتی را متوقف می‌سازد ‫تا اعتبار پیام‌های ورودی را تایید نماید. ‫محافظ دامین  Cisco ‫از شرکت شما در مقابل Impersonation دامین شرکت محافظت می‌نماید. ‫با استفاده از احراز هویت DMARC ‫خودکارسازی شده می‌توان Third Partyهای ‫غیرقانونی را شناسایی ‫و آن‌ها را از ارسال ایمیل‌های مخرب ‫از دامین‌ خود Block کنید. همچنین ‫اجازه ندهید حملات ایمیل سرعت شما را کاهش دهد تا ‫محافظت مورد نیازتان را با ‫استفاده از امنیت ایمیلی برتر Cisco ‫برای پلتفرم‌های ایمیل ‫مبتنی بر Cloud، بدست آورید.

ویدیوهای مرتبط