دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

ویدیوی آشنایی با قابلیت های شگفت انگیز Splunk Enterprise برای سازمان ها

Splunk چیست؟

Splunk Enterprise پلتفرم پیشرو در صنعت IT، برای داده‌های ماشینی است که جزو پیچیده‌ترین و رشد یافته‌ترین حوزه‌های Big Dataمحسوب می‌گردند. این محصول یکی از با ارزش‌ترین پلتفرم‌ها در این زمینه بوده که حاوی لیست فهرست‌بندی تعاملات کاربر، فعالیت مشتری، سنسور خواندن، رفتار ماشین، تهدیدات امنیتی، فعالیت‌های خرابکارانه و غیره می‌باشد.

مروری بر قابلیت های Splunk Enterprise

این پلتفرم تمامی داده‌های ماشین از جمله داده‌های فیزیکی، مجازی و محیط‌های Cloud را از هر نقطه‌ای جمع‌آوری می‌نماید و کاربر را قادر می‌سازد تا جستجو، مانیتور و آنالیز داده‌ها را از یک مکان و به صورت Real Time انجام دهد. همچنین عیب‌یابی مشکلات و بررسی حوادث امنیتی را ظرف چند دقیقه به انجام برساند. به منظور جلوگیری از وقوع کاهش کارایی سرویس­ها و یا قطعی آنها، زیرساخت End-To-End را مانیتور کرده و دستیابی به  Operational Intelligenceرا با قابلیت دیدی به صورت Real-Time و بینشی اساسی به تجربه کاربری، تعاملات و دیگر معیارهای کلیدی، میسر می‌سازد. Splunk Enterprise به عنوان یک نرم‌افزار قابل دانلود و یا سرویسی مبتنی بر Cloud موجود بوده که داده‌های ماشینی را در سرتاسر سازمان در دسترس، قابل استفاده و با ارزش نگه می‌دارد.

Splunk Enterprise داده های ماشینی ارزشمند را از تمامی منابع (دیتاسنتر، Cloud یا هر دوی آنها) دریافت نموده و آن را تبدیل به یک هوش عملیاتی قدرتمند می نماید. بدین طریق روند اجرای IT، ایمنی و ممیزی IT بهبود یافته و تسلط کامل و بلادرنگ نسبت به IT و کسب و کار فراهم می شود. Splunk Enterprise پلتفرم پیشرو برای داده های ماشینی در صنعت IT است. Splunk کلیه داده های ماشینی ایجاد شده در بخش های مختلف را بصورت مجازی در منبع اصلی داده، جمع آوری و فهرست بندی می کند.

با این تکنولوژی سازمان ها قادر خواهند بود که فرایندها را بهبود و آنالیز داده های ماشینی را سریع تر از همیشه اجرا نمایند. اسپلانک دارای قابلیت جستجوی همزمان در مقیاس بالاتری بوده و زمان کمتری را برای مدیریت فرایند پیاده سازی و توزیع صرف می نماید. با استفاده از اسپلاک داده های ماشینی برای کاربران قابل دسترس، کاربردی و ارزشمند می گردد.

ویدیوهای مرتبط

صفحه ویدیو در حال پخش