دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

‫آیا برای آینده آماده‌اید؟ – ‫IBM Resiliency Disaster Recovery as a Service

‫کاهش هزینه‌ی کلی مالکیت، ROI ‫بهبودیافته‌، استفاده از ارزش Dark Data و ‫همواره فعال نگه داشتن کسب‌و‌کار، تنها برخی از مزایای استفاده از IBM Disaster Recovery as a Service هستند.

امروزه، دیگر مسئله این نیست که آیا قطعی رخ ‫می‌دهد یا خیر، زیرا رخ دادن آن قطعی است. ‫اما اینکه شما چه زمانی و چگونه به آن پاسخ می‌دهید ‫مواردی زیادی را در مورد کسب‌و‌کار شما نشان می‌دهد. ‫علاوه بر این، انتقال به محیط‌های Hybrid Cloud ‫لایه‌های بیشتری از پیچیدگی را به این فرایند افزوده‌اند.

‫در دنیای امروز که اتصالات همواره برقرار هستند، ‫کسب‌و‌کارها باید بتوانند سرورها، پلتفرم‌ها، ‫داده‌ها و برنامه‌های کاربردی را ‫در عرض چند ثانیه، یا حداکثر چند دقیقه ‫پس از وقوع قطعی بازیابی کنند. ‫در واقع، توانایی پاسخ‌گویی یکپارچه به ‫پیچیدگی‌ها و وابستگی‌های متقابل IT ‫در سرتاسر منابع Cloud و On-Premise تبدیل به یک مزیت رقابتی بسیار مهم شده است. علی‌رغم وجود ابزارهای بازیابی IT متنوعی در بازار، این ابزارها نیازمند این هستند که کسب‌و‌کارها ‫بودجه‌ها و منابع بیشتری را به آنان اختصاص دهند ‫و فرایند‌ها و بارهای کاری پیچیده را مدیریت کنند.

نقش ‫IBM Resiliency Disaster Recovery as a Service در پیشبرد کسب و کار

‫IBM Resiliency Disaster Recovery as a Service فرایندها را برای شما مدیریت می‌نماید ‫و از محیط‌های کاملا Hybrid، شامل ‫چندین پلتفرم، چندین سیستم عامل ‫و چندین محیط مجازی و فیزیکی Cloud پشتیبانی می‌نماید. علاوه بر اینکه از داده‌ها، سیستم‌های IT و ‫برنامه‌های کاربردی محافظت می‌کند ‫تا تنها ظرف چند دقیقه از قطعی، ‫بازیابی یکپارچه‌ای را ارائه گردد. ‫با ‫IBM Cloud Resiliency Orchestration ‫فرایند بازیابی IT، در سرتاسر لایه‌های فیزیکی ‫و مجازی سازمان تسهیل و خودکارسازی می‌گردد ‫و در نتیجه ریسک، زمان بازیابی، هزینه‌های ‫عملیات و زمان تست سیستم کاهش می‌یابد.

مزایای ‫IBM Resiliency Disaster Recovery as a Service

‫متخصصان خودترمیمی می‌توانند از یک داشبورد مرکزی، ‫اهداف مربوط به زمان دقیق بازیابی خود از برنامه‌های ‫کاربردی حیاتی را خودکارسازی، مانیتور و مدیریت نمایند. ‫آن‌ها این کار را با استفاده از گزارشات، هشدارها ‫و قابلیت‌های بررسی دقیق داده‌ها برای پاسخگویی ‫به توافقات در سطح سرویس بازیابی، انجام می‌دهند. ‫خودکارسازی Runbookها با الگوهای ‫ازپیش‌تعریف‌شده، خطای انسانی را کاهش می‌دهد ‫و برنامه‌های تست و Failover خودکارسازی‌شده ‫را ‫بدون هیچ محدودیت یا تاثیری روی تولید، به صورت On-Sight یا Remote آغاز می‌کنند.

شرکت IBM به طور مداوم همسان‌سازی برنامه‌های کاربردی حیاتی، زیرساخت، داده و سیستم‌ها را به یک IBM Cloud Resiliency Center انتخابی شما فراهم می‌نماید و Imageهای لحظه‌ای از داده و سیستم‌های شما ‫را نگهداری می‌نماید تا به وضعیت قبلی سیستم خود، ‫پیش از زمانی که قطعی رخ داده بود بازگردند.

ویدیوهای مرتبط