دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

معرفی راهکار Azure Active Directory مایکروسافت جهت امنیت سازمانها

راهکار مایکروسافت برای ایمن‌سازی سازمان‌ها

امروزه با توجه به تهدیدات پیشرفته و حملات مدام و گسترده، چالش پیش روی سازمانها حفظ امنیت محل کار و کاربران است. راهکار مایکروسافت، سرویسی ایمن و مقیاس پذیر می‌باشد تا کاربران را به برنامه‌ها، داده‎ها و دستگاه‌های سازمان متصل نماید.

سرویس Azure Active Directory شرکت مایکروسافت، با معماری Multi-Tenant خود، حفاظت را با Identity کاربر آغاز می‌نماید. این سرویس که به اختصار Azure AD نامیده می‌شود برای برنامه‌های در حال اجرا در Microsoft Azure و همچنین برنامه‌هایی که در محیط On-Premises در حال اجرا هستند، قابلیت‌های Identity و دسترسی فراهم می‌کند.

راهکار Azure Active Directory به سازمان توانایی ‫دسترسی به Identityهای داخلی و خارجی را داده ‫و کمک می‌کند تا در زمان و سرمایه‌ ‫صرفه‌جویی شود. چه کاربران عضو (Join) شوند، کنار بروند (Leave) ‫و یا Role آن‌ها تغییر کند، سازمان قادر خواهد بود تا میزان دسترسی آنان را مانیتور کند. این سرویس تجربه‌ی کاربری جذاب‌تری را برای مشتریان و شرکا ‫ایجاد کرده و در همین حال، اعتماد و رضایت آنان را حفظ می‌نمایید. در این ویدیو بصورت اجمالی به معرفی این سرویس پرداخته ایم.

ویدیوهای مرتبط