دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

زمان روی آوردن به خودکارسازی با استفاده از ‫VMware NSX Data Center فرارسیده

آماده‌سازی آهسته و دستی ‫متعلق به گذشته است، ‫تکنولوژی‌های درحال پیشرفت ‫مانند Containerها و میکروسرویس‌ها ‫نوآوری را ممکن می‌سازند.

 

‫دلایل نیاز سازمان‌ها به ‫VMware NSX Data Center

اهمیت خودکارسازی با استفاده از ‫VMware NSX Data Center: برای ماندن در رقابت، ‫در بازار کسب‌و‌کار امروز ‫سازمان‌های IT باید بتوانند سرویس‌ها ‫و برنامه‌های کاربردی لازم را به سرعت ‫و به طور ایمن ارائه نمایند. بدین منظور برنامه‌های کاربردی ‫تازه‌ای را با سرعت بیشتری به بازار آورده می‌شود. همچنین ‫برای دست‌یابی به برتری‌های رقابتی ‫با تکنولوژی‌های جدید، نوآوری‌هایی اعمال می‌گردد تا به سرعت به خواسته‌های ‫درحال‌ تغییر مشتریان پاسخ داده شود.

سازمان‌های IT برای انجام این کار لازم است که:

  • از آماده‌سازی و مدیریت ‫خودکار برای برنامه‌های کاربردی موجود پشتیبانی نمایند.
  • برای توسعه‌دهندگان توانایی ایجاد شبکه و امنیت را درون ‫برنامه‌های کاربردی، به عنوان بخشی از فرایند توسعه، ایجاد نمایند.
  • عملیات‌های روزمره را تسهیل نمایند.

‫سلاح مخفی برخی سازمان‌های IT  موفق چیست؟

‫هیچ‌چیز به اندازه‌ی فرایندهای دستی که امکان خطا دارند، ‫سرعت پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی را کاهش نمی‌دهد. ‫VMware NSX Data Center عملکردهای شبکه و امنیت را تماما ‫در نرم‌افزار اجرا می‌نماید. در نتیجه به این فرایند‌ها این امکان ‫را می‌دهد که کاملا خودکارسازی شوند و در فرایند آماده‌سازی، Bottleneck ‫اصلی را حذف نماید.

همراه‌سازی NSX Data Center ‫با VMware vRealize Automation

می‌توان Templateهای Blueprint شده‌ای ‫را از معماری‌های برنامه کاربردی ایجاد نمود که ‫شامل تمام اجزای شبکه و امنیت ‫که برای پشتیبانی از آن‌ها مورد نیاز هستند، باشد. ‫به علاوه، وقتی Blueprint اصلاح می‌شود، ‫آن تغییرات به طور خودکار، با استفاده از آن Template ‫وارد برنامه‌ی کاربردی می‌شوند. ‫وقتی برنامه کاربردی کنار گذاشته می‌شود، ‫تمام Policyهای مرتبط به آن منحل می‌گردند. در نتیجه از تعدد Policyهای کهنه ‫پیشگیری می‌گردد. ‫NSX Data Center ‫خودکارسازی Policyهای شبکه و امنیت را ‫در سطح Container ممکن می‌سازد ‫و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد ‫این منابع را به عنوان کد مصرف نمایند ‫و عملکردشان را درون جریان‌های کاری ‫توسعه‌ی برنامه‌های کاربردی موجود ایجاد نمایند. ‫

مزیت یکپارچه‌سازی در سرتاسر پلتفرم‌های ‫برنامه‌های Cloud Native و ‫چارچوب‌های برنامه‌های کاربردی قدیمی

یکپارچه‌سازی در پلتفرم‌های ‫برنامه‌های کاربردی Cloud Native و همچنین ‫چهارچوب‌های برنامه‌های کاربردی قدیمیبه تیم IT توانایی اطمینان حاصل نمودن از ‫قابلیت اتصال و امنیت را در سرتاسر ‫برنامه‌های کاربردی Containerشده‌ی جدید ‫که توسعه‌دهندگان می‌سازند ‫و برنامه‌های کاربردی موجود مبتنی بر VMها را ‫می‌دهد.

ویدیوهای مرتبط