دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

راهکار Webex Teams سیسکو چه مزایایی را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند؟

مزایایی راهکار Webex Teams سیسکو برای سازمان‌ها

امروزه اکثر فعالیت‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها ‫به صورت تیمی انجام می‌شود. ‫تیم‌هایی که از همکاران، ‫شرکا و افراد متخصص تشکیل شده‌اند. البته انجام کارها به صورت تیمی ‫می‌تواند شرایط را بسیار سخت و پیچیده کند. ‫زیرا افراد بیشتر به معنی محتوای بیشتر،‫ ایده‌های بیشتر و کار بیشتر است. ‫راهکار Cisco Webex Teams، یک راهکار ‫مبتنی بر همکاری است. این راهکار افراد و کار تیمی را ‫هر زمان و هر کجا که باشند به هم متصل می‌نماید.

راهکار Webex Teams دارای تمامی ابزار موردنیاز برای ‫در جریان نگه داشتن کارها می‌باشد. ‫راهکار وبکس تیم سیسکو با ابزارهای شما یکپارچه می‌شود ‫تا هیچ چیز را از دست ندهید. ‫این امر به خصوص در زمینه‌ی مدیریت فایل‌های تیم حائز اهمیت است. ‫در نتیجه افراد می‌توانند به آسانی آخرین محتوا را ‫با هم به اشتراک بگذارند، ویرایش کنند و دریافت نمایند. ‫آن هم درست در همان جایی که پیام می‌دهند، ‫جلسه می‌گذارند، صفحه‌شان را به اشتراک ‫می‌گذارند، Hiteboarding انجام می‌دهند ‫و در مجموع به کارها رسیدگی می‌کنند.

با استفاده از راهکار Webex Teams، تیم IT می‌تواند تمام Policyهای اشتراک فایل ‫تثبیت‌شده‌ی خود را در جای خود نگه دارد ‫و بهره‌وری را افزایش دهد. ‫افراد می‌توانند به سادگی متوجه ‫به اشتراک گذاشته شدن فایل‌ها بشوند ‫و از هر مکانی که می‌خواهند با یکدیگر آن‌ها را باز کرده و روی آن‌ها کار کنند. در عین حال که همواره، تمام افراد با هم هماهنگ هستند. ‫زیرا Webex Teams، به سادگی ‫آخرین نسخه را نمایش می‌دهد. ‫دیگر خبری از پراکندگی فایل و ‫آشوب در نسخه‌ها نیست.

ویدیوهای مرتبط