دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

حل چالش‌های حفاظت از Big Data با استفاده از Veritas NetBackup

نقش Veritas NetBackup در حفاظت از داده ها و مخصوصا Big Data

دهه‌هاست که Veritas NetBackup حفاظت از تمامی ‫بارهای کاری قدیمی و زیرساخت‌های بار کاری ‫را بر عهده گرفته است. ‫کمپانی NetBackup این کار را در مقیاس بالا، با قابلیت اطمینان ‫و عملکردی ثابت شده برای بزرگترین سازمان‌ها ‫در سرتاسر دنیا انجام داده‌ است. اما چشم‌انداز بارهای کاری به شدت تغییر کرده است ‫و تکامل بسیار زیادی داشته است.

Big Data شامل چیست؟

Big Data موارد زیادی را شامل می‌شود. اگر در قالب زندگی روزمره به آن نگاه کنیم مواردی همچون نرم افزار شرکت پست آمریکا که بسته‌ها را ‫تا در خانه افراد ردیابی می‌کند، Google Maps که اطلاعات مسیرها ‫را لحظه به لحظه به روز رسانی می‌کند یا نرم افزار بورس اوراق بهادار نیویورک ‫که به صورت زنده قیمت‌ها را ارائه می‌دهد، ‫برای زندگی روزمره و کسب‌و‌کار افراد ‫برنامه‌های مهمی به لحاظ عملیاتی هستند.

امروز چه چالش‌هایی در ‫محافظت از Big Data وجود دارد؟

وقتی محافظت از Big Data را مد نظر قرار می‌دهیم، ‫چندین چالش خودشان را نشان می‌دهند. اگر شیوه‌های Back Up قدیمی ‫مد نظرمان باشد، ‫می‌توانیم یک Client را نصب کنیم، به آن فرمان دهیم و ‫آن را به NetBackup بفرستیم. ‫اما وقتی در مورد تکنولوژی‌های بزرگ و ‫در مقیاس عظیم صحبت می‌کنیم ‫که ممکن است در چندین ‫سیستم، ‫چندین دیتاسنتر ‫حتی از On-Premise یا داخل Cloud قرار داشته باشند، ‫این به چالش بزرگتری تبدیل می‌شود. ‫زیرا دیگر نمی‌توان یک Client واحد ‫داشت و به آن فرمان داد.

‫کمپانی NetBackup برای آن Backup، با استفاده از قابلیت حفاظت از Big Data، ‫راه بهتری را برای این مشکل یافته‌ است. می‌توان محیط Big Data را کشف کند و بفهمد تمامی داده‌ها ‫کجا هستند. ‫داده ها از هر تعداد Node مورد نظر ارسال شود و می‌توان زیرساخت NetBackup ‫را نیز توسعه دهد. تا به این طریق از تمامی قدرت محاسباتی برای حفاظت ‫از داده‌ها استفاده گردد.

وریتاس روزبه‌روز پلتفرم محافظت ‫از داده‌ی خود را تقویت می‌کند و این کار را با افزایش پشتیبانی از ‫تمامی داده‌های شما، از جمله Big Data ‫انجام می‌دهد.

ویدیوهای مرتبط