دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

ویدیوی آموزشی پیکربندی VMware vSAN برای استفاده ‫در یک محیط Private Cloud

آموزشی پیکربندی VMware vSAN

VMware Validated Design برای SDDC

VMware Validated Design برای SDDC طرحی برای private cloud است که به یک SDDC منجر می شود که سازگار، کاملا مستند شده، بصورت گسترده برای End-to-End امتحان شده است. در این ویدئو، تنظیمات VMware Virtual SAN برای استفاده در این طرح نشان داده خواهد شد.

لاگین‌نمودن در vSphere Web Client

تمام بارهای کاری کسب‌وکاری و End-Userی ‫در دیتاسنتر Software-Defined، در Compute Podها اجرا می‌شوند.

‫هر Compute Pod درون Rackهای ‫دیتاسنتر پیاده‌سازی می‌شود. ‫هر Compute Pod محتوی حداقل چهار ‫سرور و یک ‫جفت Top-of-Rack Leaf Switch می‌باشد. ‫همانند دیگر Podها، VMware ESXi  برروی هر سرور نصب می‌گردد ‫و هاست‌ها به‌شیوه‌ای منطقی ‫به‌صورت vSphere Cluster گروه‌بندی شده‌اند. ‫در یک دیتاسنتر Software-Defined می‌توان ‫چندین Compute Pod پیاده‌سازی نمود. ‫طراحی Pod مختص به VVD به‌گونه‌ای است ‫که می‌توان از مقیاس کوچک شروع کرده و ‫به مرور مقیاس را گسترش داد.

‫طراحی Pod به گونه‌ای است که ‫می‌توان Compute Podهای جداگانه‫ با سطوح مختلف کیفیت، افزونگی و ‫دسترس‌پذیری پیاده‌سازی کرد. ‫درخصوص Storage هم می‌توان هر ترکیبی ‫از vSphere Storageهای پشتیبانی‌شده را ‫پیاده‌سازی کرد. ‫نوع Storage مورداستفاده به هزینه، ‫عملکرد، الزامات کسب‌وکار و سطوح ‫مدنظر خدمات بستگی دارد.

‫توصیه می‌گردد که از Nodeهای ‫آماده‌ی Virtual San استفاده شود. ‫این امر به شما اجازه می‌دهد که از مزایای ‫موجود در پیکربندی‌های Hybrid و All-Flash ‫برای vSan بهره ببرید. ‫در این دمو ما vSan را ‫برای Virtual Storage فعال‌سازی می‌نماییم.

ویدیوهای مرتبط

لیست پخش این ویدیو