دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

مزیت‌های استفاده از VMware vCloud Automation Center

‫با خودکارسازی ارائه‌ی سرویس با استفاده از ‫راهکار vCloud Automation Center ‫در ابتدا محیط متنوع سازمان با ‫یک Resource Pool واحد هماهنگ می‌گردد. ‫سپس، مدیران IT می‌توانند به سادگی ‫خدماتی را برای هر گروه یا بخش طراحی نمایند ‫و در کمترین زمان ممکن آن‌ها را ‫آماده‌سازی کنند. ‫پس واحد‌های کسب‌و‌کار به سرعت ‫نیازهای بازار را پاسخ می‌دهند ‫و تیم IT می‌تواند Time To Cloud سریعی را نمایش دهد.

‫اما vCloud Automation Center با هدف خاصی طراحی شده است ‫تا در سرتاسر پلتفرم‌ها ‫و Cloudهای Multi-Vendor شما فعالیت نماید ‫و به شما این توانایی را می‌دهد که منابع متنوعی را ‫در خدماتی که استانداردسازی ‌شده‌، اما به صورت ‫منعطفی طراحی شده‌اند، به کار گیرید. ‫پس کاربران متفاوت می‌توانند به سرعت به منابع IT که مناسب نیازهای آن‌ها هستند دسترسی پیدا کنند. ‫یک پورتال Self Service قابل شخصی‌سازی، ‫دسترسی کاربر را ساده می‌نماید ‫و یک موتور Policy اطمینان حاصل می‌کند که ‫ سرویس‌های IT با فرایندهای کسب‌و‌کار شما هم‌راستا باشند.

‫آماده‌سازی سریع، تنها شروع کار است ‫راهکار vCloud Automation Center همچنین قابلیت پیکربندی مجدد و مدیریت ‫چرخه‌ی عمر خودکارسازی‌شده‌ای را فراهم می‌نماید ‫در سرتاسر خدمات فیزیکی، مجازی و Cloud ‫این راهکار جامع است، زیرا مبتنی است بر ‫گستره‌ی وسیعی از پیاده‌سازی‌های Cloud چالش‌برانگیز ‫با عملکردهای غنی و تخصص کاربردی ‫به صورت Built-In ‫شما می‌توانید به سرعت و به سادگی زیرساخت خود
‫را دگرگون کرده و آن را با هر شرایطی تطبیق دهید.  ‫راهکار vCloud Automation Center نه تنها با زیرساخت و فرایندهای موجود شما کار می‌کند ‫بلکه به تکنولوژی و موارد کاربرد جدید نیز گسترش می‌یابد ‫در نتیجه شما می‌توانید سرویس‌های Cloud جدید را سریع‌تر پیاده‌سازی کنید ‫و گزینه‌های بیشتری را برای آینده حفظ نمایید.

ویدیوهای مرتبط