دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

سه قابلیت کلیدی Cisco Webex Edge

لزوم کنار گذاشتن تکنولوژی‌های قدیمی ‫ارتباط ‫و اتصال

‫با جهانی‌تر شدن سازمان‌ها و ‫افزایش همکاری در بخش‌های مختلف، ‫کارها از حالت انفرادی خارج شده، ‫اتصال رو به افزایش است ‫و کار تیمی به کلید موفقیت ‫سازمانی تبدیل شده است. ‫امروز، افراد به طور میانگین 37 درصد ‫از زمان خود را در جلسات می‌گذارنند. ‫با افزایش همکاری، کارمندان روی برگزاری ‫جلسات بسیار خوب، با کیفیت صدا و تصوی بالا و ‫باثبات حساب می‌کنند. ‫تا با همکاران، مشتریان و شرکای خود ‫ارتباط بهتری برقرار نمایند. ‫با این حال، با وجود تغییرات بسیار زیاد ‫در نیروی کاری کنونی، ‫بسیاری از افراد هنوز هم از تکنولوژی‌های قدیمی ‫مانند پل‌های ارتباطی کنفرانس ‫و اتصال PSTN استفاده می‌کنند. در نتیجه افزایش قابل‌توجه‌ای را در هزینه‌های ‫تلفنی خود درون سازمان‌ها مشاهده می‌نمایند.

‫راهکار Cisco Webex

‫راهکار Cisco Webex می‌تواند در کنترل ‫هزینه‌ها و کیفیت‌ها به شما کمک کند. ‫سیسکو وبکس قابل‌ اعتماد‌ترین ‫و پرکاربردترین سرویس در بازار است ‫و تنها سرویس Cloud است که برای ‫رسانه‌ی Real-Time ایجاد و بهینه‌سازی شده است. ‫راهکار Webex، تجربه‌ی صوتی و ‫تصویری بهینه‌ای را ارائه می‌نماید. همچنین به کاربران این توانایی را می‌دهد که به صورت ‫غنی‌تری از هرکجای دنیا، اتصال و همکاری بصری را تجربه نمایند.

‫نرم‌افزار Cisco Webex Edge

‫نرم‌افزار Cisco Webex Edge ‫به Edge شبکه‌ی شما شکل تازه‌ای می‌دهد. ‫این سرویس شما را از مزایای زیر بهرمند می‌سازد:

  • از قدرت Webex ‫برای صدا، تصویر و محتوا، حداکثر استفاده را ببرید.
  • هزینه‌های تلفنی ‫قدیمی را کاهش می‌دهد.
  • بدون تغییر در رفتار کاربر، ‫کیفیت جلسات را افزایش می‌دهد.
  • ‫سرمایه‌گذاری‌های صوتی ‫و تصویری شما را به حداکثر می‌رساند.
  • جلسات بهتر و سریع‌تری را از ‫هر کجای دنیا فراهم می‌نماید. ‫

سه قابلیت ‫کلیدی Webex Edge:

  • ‫سرویس Webex Edge Audio پیچیدگی‌های ‫پیاده‌سازی VoIP را در سازمان شما کاهش می‌دهد ‫و قابلیت پیاده‌سازی منعطف را فراهم می‌نماید تا از ‫محیط کاری امروز، که همواره متصل است پشتیبانی نماید. ‫این سرویس به شما این توانایی را می‌دهد که ‫به سادگی استفاده از VoIP را معرفی و تعدیل نمایید. با استفاده از سرویس‌های PSTN خودتان ‫از طریق Routing صدای هوشمند ‫این کار به صورت شفاف برای کاربران انجام می‌گردد ‫فرقی هم نمی‌کند چه تلفنی مورد استفاده قرار گرفته باشد. ‫این سرویس همچنین با به حداقل رساندن ‫هزینه‌های PSTN، صرفه‌جویی‌های ‫قابل‌توجه‌ای انجام می‌دهد.
  • ‫سرویس Webex Edge Connect کیفیت همکاری ‫تصویری و مربوط به جلسات شما را افزایش می‌دهد ‫و این کار را از طریق رد شدن از کنار ‫اینترنت عمومی و برقراری ارتباط مستقیم ‫با Webex Backbone انجام می‌دهد ‫که ترافیک را سریع‌تر و با کارآمدی بیشتری ‫مدیریت و توزیع می‌نماید. ‫نتیجه عملکردی بهتر و قابل‌اطمینان‌تر ‫برای تجربه‌ی جلسه‌ی برتری می‌باشد.
  • ‫این سرویس با جداسازی جلسه‌ی شما ‫از اینترنت عمومی و تهدیدات و حملات ‫بالقوه، محافظت ارائه می‌کند.
  • ‫قابلیت انقلابی Webex Edge Video Mesh ‫تجربه‌های رسانه‌ای بی‌همتایی را ارائه می‌نماید ‫و این کار را با برقراری ارتباط بین ‫منابع On-Premise و Cloud انجام می‌دهد ‫تا میزان تاخیر کاهش یافته و ‫در پهنای باند اینترنت صرفه‌جویی شود.

‫ببینید کدام قابلیت Cisco Webex Edge ‫می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند و ‫قدرت Webex Backbone را در ‫دیتاسنتر شما به حداکثر برساند.

ویدیوهای مرتبط