دریافت ویدیو
در حال بارگذاری...

هر آنچه که باید درمورد Cisco Webex Calling بدانید

‫‫راهکار Cisco Webex Calling چه مزایایی برای سازمان‌ها دارد؟

موفقیت در کسب‌و‌کار ‫به همکاری کارآمد ‫وابسته است. سازمان‌ها در همه جای دنیا درحال تغییر و تحول ‫تجربه‌ی کاری خود هستند ‫و به سمت نسل جدید نیروی کاری ‫متصل به Cloud حرکت می‌کنند. ‫خدمات Cloud، از شیوه‌های کاری، دستگاه‌ها ‫و برنامه‌های کاربردیِ مدرن پشتیبانی می‌کند. ‫راهکار Webex عواملی را فراهم می‌نماید که ‫کارآمدی کسب‌و‌کار را جلو برده ‫و تغییر و تحول محل کار را ‫به حقیقت تبدیل می‌کند. ‫راهکار Cisco Webex Calling به سازمان‌ها ‫این توانایی را می‌دهد که به کیفیت بالا و ‫هزینه‌ی قابل‌پیش‌بینی مورد نظر خود دست یابند ‫و این کار را با قدرت Cloud Calling ‫و امنیت و قابلیت اطمینان و وسعت جهانی ‫پلتفرم Cisco Webex انجام می‌دهد.

‫راهکار Webex Calling دارای تمامی ‫مزایا و ویژگی‌های سیستم‌های تلفنی قدیمی است ‫و ابزار موردنیاز برای همکاری را نیز اضافه می‌نماید. ‫درحالی‌که پیچیدگی مدیریتی را حذف می‌کند ‫که برای سازمان‌های Multi-Site ‫و Multi-National مناسب است. ‫به علاوه‌ی تلفن‌های دسکتاپ، سه گزینه ‫برای همکاری به دست خواهید آورد تا ‫افراد خود را متصل و کارآمد نگه دارید.

سه راهکار Webex:

  1. ‫راهکار Webex Calling، برای تماس و ‫کنفرانس‌ها در دستگاه‌های دسکتاپ و موبایل
  2. ‫راهکار Webex Teams، برای همکاری تیمی ‫اشتراک فایل و پیام‌رسانی
  3. ‫راهکار Webex Meetings، برنامه کاربردی ‫پیشرو در بازار برای کنفرانس‌های وب

‫راهکار Webex Calling از انواع تلفن‌های IP، ‫دستگاه‌ها و هدست‌های مدرن چندپلتفرمی سیسکو پشتیبانی می‌کند. ‫با برنامه کاربردی Webex Calling می‌توانید:

  • با یک کلیک با مخاطبین ‫مهم خود تماس برقرار کنید ‫و هر زمان که بخواهید ‫ویدئوی HD را به تماس خود اضافه نمایید.
  • ویژگی‌های پیشرفته‌تر تماس را ‫مانند نگه داشتن و انتقال تماس یا برقراری کنفرانس ‫در طول تماس فعال نمایید.
  • به کاربران دسترسی کاملی به دایرکتوری سازمانی بدهید.
  • به سادگی تماس‌ها ‫را بین دستگاه‌ها انتقال دهید.
  • با تلفن ‫رومیزی به تماس ها پاسخ داده و ‫سپس تماس را به موبایل یا لپ‌تاپ منتقل کنید.
  • بارِکاری کارمندان IT ‫را کاهش دهید.

‫با ویژگی‌های جستجو و کلیک برای برقراری تماس، ‫تاریخچه‌ی تماس، به همراه پست صوتی بصری وجود دارد ‫و صفحه‌ای هم برای شماره‌گیری تعبیه شده است. ‫با Cisco Webex Calling به هر چیزی که برای ‫انتقال کسب‌و‌کار خود از On-Premise به Cloud نیاز دارید، دست پیدا خواهید کرد. ‫هر زمانی که آماده باشید وارد Cloud شوید. ‫سیسکو با بیش از بیست سال تجربه در امر همکاری ‫اکنون در تماس‌های سازمانی، پیشرو است. با Cisco Webex Calling ‫اکنون انتقال به Cloud بسیار ساده‌تر شده است.

ویدیوهای مرتبط