دریافت مقالات

امنیت

همزمان با انتقال اسناد و فرآیندهای سازمانی از سیستم های سنتی به فناوری های نوین اطلاعات، امنیت و نیاز به حفاظت از منابع و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز، به عنوان اصلی انکار ناپذیر مورد توجه قرار گرفته است. مقوله حفظ محرمانگی از چالش های مطرح در سطوح مختلف بوده و حرکت به سوی ساختاری امن و دور از دسترس نفوذگران، که شامل افراد مورد اعتماد، رقبا و هکرها  می باشد را بیش از پیش مطرح گردیده است.

سازمان ها دارای مخاطراتی در اجرای لایه های مختلف امنیتی نظیر احراز هویت، رمزنگاری اطلاعات، کنترل ترافیک ورودی و خروجی، امنیت فیزیکی، تعیین سطوح دسترسی، سیستم های تشخیص یا جلوگیری از نفوذ (IPS/IDS) و… می باشند که مشاوران امنیتی با تکیه بر استانداردها و دانش تحقیقی خود، اقدام به شناسایی و مرتفع سازی آسیب پذیری ها می نمایند. شرکت امن پایه ریزان کارن APK با تکیه بر دانش روز و در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در پروژه های حساس کشور، همواره افتخار دارد تا با ارایه مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه های امنیت ساختار و اطلاعات، با سازمان های محترم همکاری نماید.

it_security_landscape_blue

پیاده سازی امنیت ساختار و اطلاعات، لایه ها و ابعاد گوناگونی دارد که سازمان ها برای اجرای آن می بایست به زوایای مختلفی توجه نمایند.

  • Physical Security
  • Personal Security
  • Operations Security
  • Communication Security
  • Network Security
  • Information Security
  • Application Security

شرکت امن پایه ریزان کارن APK با ایجاد لابراتوار های کاملا تخصصی و استفاده از تجهیزات شرکت های معتبر در این زمینه مانند Fortinet، Cisco، HP، Juniper و … راهکارهای نوینی را در ارائه ساختارهای امنیتی، طراحی و اجرا می نامید. این شرکت با امن سازی و ایجاد چک لیست های مبتنی بر استانداردهای بین المللی در لایه سرویس دهند ها، به همراه استفاده از تجهیزات امنیتی پیشرفته، روش های نوینی ابداع و پیاده سازی نموده است. شرکت امن پایه ریزان کارن APK با داشتن تجربیات بزرگ در این حوزه و ارائه راه حل هایی مطابق با نیاز سازمان ها، نسل نوینی از این خدمت را به سازمان های محترم ارائه می نماید.