اشتراک مقالات

امنیت

همزمان با انتقال اسناد و فرآیندهای سازمانی از سیستم های سنتی به فناوری های نوین اطلاعات، امنیت و نیاز به حفاظت از منابع و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز، به عنوان اصلی انکار ناپذیر مورد توجه قرار گرفته است. مقوله حفظ محرمانگی از چالش های مطرح در سطوح مختلف بوده و حرکت به سوی ساختاری امن و دور از دسترس نفوذگران، که شامل افراد مورد اعتماد، رقبا و هکرها  می باشد را بیش از پیش مطرح گردیده است.

سازمان ها دارای مخاطراتی در اجرای لایه های مختلف امنیتی نظیر احراز هویت، رمزنگاری اطلاعات، کنترل ترافیک ورودی و خروجی، امنیت فیزیکی، تعیین سطوح دسترسی، سیستم های تشخیص یا جلوگیری از نفوذ (IPS/IDS) و… می باشند که مشاوران امنیتی با تکیه بر استانداردها و دانش تحقیقی خود، اقدام به شناسایی و مرتفع سازی آسیب پذیری ها می نمایند. شرکت امن پایه ریزان کارن APK با تکیه بر دانش روز و در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در پروژه های حساس کشور، همواره افتخار دارد تا با ارایه مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه های امنیت ساختار و اطلاعات، با سازمان های محترم همکاری نماید.

it_security_landscape_blue

پیاده سازی امنیت ساختار و اطلاعات، لایه ها و ابعاد گوناگونی دارد که سازمان ها برای اجرای آن می بایست به زوایای مختلفی توجه نمایند.

  • Physical Security
  • Personal Security
  • Operations Security
  • Communication Security
  • Network Security
  • Information Security
  • Application Security

شرکت امن پایه ریزان کارن APK با ایجاد لابراتوار های کاملا تخصصی و استفاده از تجهیزات شرکت های معتبر در این زمینه مانند Fortinet ،Cisco ،HP ،Juniper و … راهکارهای نوینی را در ارائه ساختارهای امنیتی، طراحی و اجرا می نامید. این شرکت با امن سازی و ایجاد چک لیست های مبتنی بر استانداردهای بین المللی در لایه سرویس دهند ها، به همراه استفاده از تجهیزات امنیتی پیشرفته، روش های نوینی ابداع و پیاده سازی نموده است. شرکت APK با داشتن تجربیات بزرگ در این حوزه و ارائه راه حل هایی مطابق با نیاز سازمان ها، نسل نوینی از این خدمت را به سازمان های محترم ارائه می نماید.

برای دستری به مستندات سازمانی شرکت APK می توانید به این لینک مراجعه نمایید.