اشتراک مقالات

طرح‌های مدیریتی

امروزه سازمان‌ها به طور معمول در شرایطی قرار گرفته‎‌اند که بخش قابل توجه و روبه‌رشدی از منابع خود را صرف بخش IT می‌نمایند. بنابراین ضروری است اختصاص منابع و هزینه‌های فوق‌الذکر به‌صورتی برنامه‌ریزی شده و دقیق انجام پذیرد تا بتوان نیازهای سازمان را تامین نمود.

در این راستا، استفاده از یک طرح فناوری اطلاعات درست و اصولی تا حد بسیاری زیادی این اطمینان را ایجاد می‌نماید که سازمان، بیشترین دستاوردها را از سرمایه‌گذاری خویش در هر یک از بخش‌های آن طرح کسب کند. واضح است که تصمیم‌گیری در راستای هر یک از راهکارهای انتخابی در طرح فناوری اطلاعات، مستلزم ارائه طرح‌های مدیریتی- توجیهی بوده تا هم برای مدیران فناوری اطلاعات و هم مدیران بالادستی سازمان، اطمینان‌بخش تداوم سرویس باشد.

شرکت APK در روند اجرای مسئولیت اجتماعی خود، در جهت افزایش کیفی پروژه های فناوری و امنیت سازمان ها، طرح های مدیریتی را آماده نموده که نسخه بسیار کاربردی از آن ها را به صورت رایگان در اختیار سازمان ها قرار میدهد. لیست کامل طرح های موجود، که سازمان ها می توانند از آنها استفاده نمایند در جدول ذکر شده اند.

 

1- طرح پیاده‌سازی مرکز عملیات امنیت SOC
2- طرح مدیریتی VMware NSX
3- طرح توجیهی Cisco Unified Communications

 

توجه فرمایید در صورتیکه طرحی غیر از طرح های بالا مد نظر شما می باشد در قسمت طرح درخواستی می توانید نام طرح را عنوان نموده تا کارشناسان ما برای شما ارسال نمایند.