اشتراک مقالات

ویدیوی آموزشی VMware NSX

پکیج رایگان آموزش اصول اولیه VMware NSX و نحوه نصب و راه اندازی آن

شرکت APK پس از انتشار مقالات و ویدیوهای فراوان در جهت آشنایی هر چه بیشتر سازمان ها با دستاوردها و تکنولوژی های جدید و در ادامه هدف خود با شعار “اشتراک دانش – رسالت ماست” قصد دارد ویدیوهای آموزشی را با تمرکز بر نحوه راه اندازی تکنولوژی های مختلف آماده و در اختیار سازمان های محترم قرار دهد. از این رو با توجه به ظهور و توسعه بسیار سریع VMware NSX و همچنین نیاز سازمان ها برای مدیریت یکپارچه و آسان امنیت و زیرساخت مجازی سازی خود، ویدیوی آموزشی VMware NSX را تهیه و به صورت رایگان در اختیار سازمان ها و بانک های محترم قرار می دهد.

این بسته ویدیویی کاملا فارسی بوده و نزدیک به 3 ساعت آموزش کاربردی درباره اصول اولیه NSX و نحوه راه اندازی آن آموزش داده می شود. کارشناسان محترم سازمان ها اگر برای اولین بار می خواهند NSX را نصب کنند و یا مسئولیت نگهداری محیط NSX خود را بر عهده دارید، این دوره برای آنها بسیار مناسب می باشد.

پیکیج آموزشی مذکور با هدف اتقاء سطح علمی کارشناسان و مدیران محترم واحد فناوری اطلاعات و امنیت سازمان ها و بانک ها تهیه شده و به صورت رایگان در اختیار آنان قرار داده می شود. شایان ذکر است به دلیل محدود بودن تعداد این پکیج آموزشی امکان ارائه به صورت عمومی وجود ندارد.

این پکیج آموزشی رایگان بوده و در آن با NSX، مجازی سازی شبکه و پلتفرم امنیتی VMware آشنا می شوید و این آموزش آزمون VCP6-NV را نیز پوشش می دهد.

تخصص کارشناسان مرتبط با این بسته آموزشی

متخصصان فناوری اطلاعات

سرپرستان شبکه

سرپرستان Cloud

مدیران مجازی سازی

سرپرستان دیتاسنتر

علاقمندان به دریافت رایگان این بسته آموزشی می توانند فرم زیر را تکمیل نموده تا پس از تایید واحد مربوطه بسته آموزشی برای آنها ارسال گردد.