اشتراک مقالات

پکیج ویدیویی آموزش Fortigate Firewall

پکیج رایگان آموزش اصول اولیه و نحوه نصب و راه اندازی Fortigate Firewall

شرکت APK پس از انتشار پکیج رایگان آموزش اصول اولیه و نحوه نصب و راه اندازی VMware NSX در جهت نیاز سازمان ها برای مدیریت یکپارچه و آسان امنیت و زیرساخت مجازی سازی سازمان خود، دومین پکیج آموزشی با عنوان “پکیج رایگان آموزش اصول اولیه Fortigate Firewall و نحوه نصب و راه اندازی آن” را در اختیار سازمان های محترم قرار می دهد.

فایروال‌های FortiGate به طور هدفمند با پردازنده‌های امنیتی ساخته شده‌اند تا بهترین محافظت از تهدید و بالاترین عملکرد را برای ترافیک رمزگذاری شده با SSL فراهم کنند. رسالت ما این می باشد تا با انتشار مقالات و ویدیوهای فراوان در جهت آشنایی هر چه بیشتر سازمان ها با دستاوردها و تکنولوژی های جدید و در ادامه هدف خود با شعار “اشتراک دانش – رسالت ماست” قدم برداریم.

این بسته ویدیویی کاملا فارسی بوده و نزدیک به 3 ساعت آموزش کاربردی درباره اصول اولیه Fortigate Firewall و نحوه راه اندازی آن آموزش داده می شود.

پکیج آموزشی مذکور با هدف ارتقاء سطح علمی کارشناسان و مدیران محترم واحد فناوری اطلاعات و امنیت سازمان ها و بانک ها تهیه شده و به صورت رایگان در اختیار آنان قرار داده می شود.

در این پکیج آموزشی رایگان یاد خواهید گرفت چگونه می توان با استفاده از قابلیت های شبکه، امنیت ساختار را ارتقا داد تا بتوان در مقابل تهدیدات و حملات از سازمان محافظت کرد و همچنین مراحل نصب و پیاده سازی فایروال چگونه می باشد.

تخصص کارشناسان مرتبط با این بسته آموزشی

متخصصان امنیت سایبری

سرپرستان شبکه

سرپرستان و کارشناسان امنیت

مدیران امنیت

سرپرستان دیتاسنتر

علاقمندان به دریافت رایگان این بسته آموزشی می توانند فرم زیر را تکمیل نموده تا پس از تایید واحد مربوطه بسته آموزشی برای آنها ارسال گردد.