اشتراک مقالات

پکیج ویدیویی آموزش آشنایی با مسیر مهاجرت به کوبرنتیز و داکر

 پکیج آموزشی آشنایی با مسیر مهاجرت به کوبرنتیز و داکر

شرکت APK پس از انتشار پکیج های آموزشی مختلف اینبار “پکیج آموزشی آشنایی با مسیر مهاجرت به کوبرنتیز و داکر” را در جهت رفع نیاز سازمان ها در اختیار آنها قرار می دهد.

کوبرنتیس با هوشمندی و امکانات فراوان خود، به سازمان ها این اجازه را می‌دهد تا به طور همزمان و بهینه‌تر نرم‌افزارهای خود را در سرتاسر شبکه مدیریت کنند. با استفاده از مفهوم کانتینرها و اتوماسیون، شما می‌توانید روند نصب، راه‌اندازی و مدیریت سرورهای خود را به شکل ساده‌تر و سریع‌تری انجام دهید. علاوه بر این، با استفاده از کوبرنتیس شما قادر خواهید بود تا در هر زمان و هر مکانی به صورت آنلاین و مستقیم با سرورهای خود در ارتباط باشید.

این دوره ی آموزشی توسط یکی از بهترین اساتید این حوزه برگزار شده و کاملا فارسی بوده و نزدیک به 4 ساعت آموزش کاربردی درباره اصول اولیه کوبرنتیز و نحوه استفاده آن آموزش داده می شود.

پکیج آموزشی مذکور با هدف ارتقاء سطح علمی کارشناسان و مدیران محترم واحد فناوری اطلاعات و امنیت سازمان ها و بانک ها تهیه شده و در اختیار این عزیزان قرار داده می شود.

تخصص کارشناسان مرتبط با این بسته آموزشی

متخصصان امنیت سایبری

سرپرستان شبکه

سرپرستان و کارشناسان امنیت

مدیران امنیت

سرپرستان دیتاسنتر

علاقمندان به دریافت این بسته آموزشی می توانند فرم زیر را تکمیل نموده تا پس از تایید واحد مربوطه بسته آموزشی برای آنها ارسال گردد.