اشتراک مقالات

کارگاه آموزشی

شرکت APK در روند اجرای مسئولیت اجتماعی خود (CSR) و با توجه به درخواست بسیار زیاد سازمان ها مبنی بر برگزاری کارگاه های آموزشی، پس از تلاش و بررسی های فراوران توانسته است زیرساخت های لازم جهت برگزاری با کیفیت این دوره ها را میسر سازد. از این رو این شرکت برای افزایش دانش فنی سازمان ها قصد دارد کارگاه های آموزشی در حوزه های تخصصی شبکه و امنیت را با حضور مدیران و کارشناسان فنی سازمان‌ها برگزار نماید. علاقمندان به شرکت در این دوره ها، با تکمیل و ارسال فرم زیر می توانند از تاریخ و مکان کارگاه ها اطلاع یابند.

کارگاه های مذکور در برنامه زمانبندی این شرکت 4 نوبت در سال در نظر گرفته شده است. از این رو علاقمندان می توانند در زمان تکمیل فرم زیر، موضوع پیشنهادی خود را نیز ارسال نمایند.

لازم به ذکر است این کارگاه ها فقط برای کارشناسان سازمانی بوده و در حال حاضر امکان شرکت آزاد در آن وجود ندارد. همچنین تمامی کارگاه ها تا اطلاع ثانوی به صورت رایگان برگذار می گردد.

شایان ذکر است شرکت APK برای ارتقاء سطح دانش سازمان ها بخشی را با عنوان مستندات سازمانی ارائه می نماید که برای مشاهده آن می توانید از این لینک استفاده نمایید.

با توجه به استقبال و درخواست زیاد سازمان ها برای برگزاری دوره آموزشی پلتفرم VMware NSX شرکت APK اولین دوره این کارگاه را با عنوان آموزش مجازی سازی شبکه VMware NSX برگزار می نماید. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر سرفصل ها و عنوان مطرح شده در این کارگاه را مطالعه نمایند.

برای ثبت نام و مشاهده سرفصل های کارگاه آموزشی به لینک روبرو مراجعه نمایید.

زمان و محل برگزاری:

زمان مکان ساعت
27 بهمن 1398 دانشگاه امیرکبیر 8:30 الی 12:30
شرکت کننده ها مدیران و کارشناسان محترم سازمان ها

همچین کارشناسان محترم سازمان ها می توانند با استفاده از فرم زیر کارگاه های پیشنهادی خود را ارسال نموده تا با توجه به محبوب ترین دوره های درخواستی، این شرکت کارگاه آموزشی رایگان را برگزار نماید.