اشتراک مقالات

پشتیبان گیری

همراه با تحول صورت گرفته در عرصه اطلاعات و ورود فناوری اطلاعات به چرخه سازمان ها مانند همه فناوری های دیگر در کنار خدمات مطلوب و فواید بسیار زیاد، سازمان ها را با چالشهایی نیز روبرو کرده است، یکی از بارز ترین آنها را می توان نحوه نگهداری از اطلاعات و پایداری آن ها را نامبرد. به طوری که برای بسیاری از مدیران این نگرانی وجود دارد که در صورت بروز اختلالات سیستمی، اشتباه کاربران و یا حوادث غیر مترقبه چطور می توان از اطلاعات محافظت کرد، خوشبختانه در این زمینه راهکارهای مناسبی عرضه گردیده است که اطمینان لازم در زمینه حفظ و پایداری اطلاعات سازمان را فراهم می نمایند، لذا با توجه به نیاز سازمان ها در پیاده سازی راهکاری مطمئن و قابل اعتماد، و بررسی های انجام شده توسط تیم مهندسی شرکت امن پایه ریزان کارن APK طراحی هایی در ابعاد و زوایای مختلف صورت پذیرفته است که در ادامه به تشریح آنها می پردازیم.

شرکت امن پایه ریزان کارن APK با مطالعه برروی پلتفورم های مجازی سازی و پشتیبان گیری، راه حل هایی گوناگونی در جهت آسایش خاطر مدیران سازمان ها ایجاد نموده و با بررسی و مطالعه برروی سازمان ها، راه حل هایی مطابق با نیاز سازمان را ارائه می نماید.

پشتیبان گیری Backup

Virtualization

مجازی سازی در سطح Enterprise پیچیدگی های خاصی دارد که نیازمند راهکارهای هوشمندانه و کارا در قسمت های مختلف می باشد تا وظایف حیاتی پیچیده را ساده کند. شرکت امن پایه ریزان کارن APK راهکارهای گوناگونی جهت پشتیبان گیری و همچنین انتقال سرورها، میان هاست های فیزیکی و محیط های مجازی سازی شده ارائه نموده است. راهکارهای هوشمندانه ایی جهت پشتیبان گیری تمامی پلتفرم های مجازی رایج، با قابلیت های گسترده و امکان هماهنگی و یکپارچه سازی در تمامی ابعاد مختلف.

Disaster Recovery

خرابی سرورها امری اجتناب ناپذیر است که ممکن است منجر به Downtime هایی با ضرر مالی فراوان و همچنین از دست دادن داده های حیاتی سازمان گردد. از این رو هر شرکت و یا سازمان نیازمند راهکاری سریع و موثر در جهت محافظت از داده ها و بازگرداندن سرورهای خود در کوتاهترین زمان ممکن به حالت سرویس دهی می باشد . شرکت امن پایه ریزان کارن APK راهکارهای گسترده ای، متناسب با پلتفورم های مختلف در هر شرکت و یا سازمان ارائه می نماید. ابزارهای ارائه شده امکان وارسی کلیه ی دیسک ها در زمان کوتاهی را فراهم آورده و امکان دسترسی و استفاده از منابع ذخیره سازی خارجی نیز امکان پذیر می باشد. راهکارهای ارائه شده مطابق با نیاز سازمان بوده و در طراحی صورت پذیرفته هیچ محدودیتی، چه از نظر فیزیکی و جغرافیای وجود ندارد.

Education and Research Institutions

مراکز آموزشی و تحقیقاتی معمولا حجم زیادی از اطلاعات را نگهداری می کنند که همانند هر سازمان دیگر نگهداری از این اطلاعات بسیار ضروری می باشد . شرکت امن پایه ریزان کارن APK با مطالعه و تمرکز برروی مراکز آموزشی و تحقیقاتی راهکاری هایی ساده ، جامع و امن برای حفظ اطلاعات و همچنین مدیریت دسترسی به داده های آنها را فراهم می آورد.

System Provisioning

شرکت امن پایه ریزان کارن APK با توجه به این امر که استقرار سیستم در سازمان ها ممکن است بسیار وقت گیر و شامل اشتباهات گوناگونی باشد، راهکارهای متنوعی جهت استقرار سیستم ها در شبکه به کمک Image های گرفته شده ارائه می نماید. ما با توجه به امکان راه اندازی و استقرار سرویس ها در کوتاه ترین زمان ممکن راه حل ها و روش های گوناگونی را ارائه کرده و سازمان ها را در رسیدن به سرویس دهی مطلوب یاری می نمایم.

شرکت APK نخستین شرکت دانش محور در اجرای پروژه های انفورماتیکی کشور    تماس با کارشناسان 021-88539044-5

Disk Management

صرفه جویی در وقت و منابع IT و بهینه نگه داشتن سیستم ها بدون فشرده سازی داده ها ، نیازمند یک برنامه منظم جهت نگهداری منابع داده ای می باشد. شرکت امن پایه ریزان کارن APK با مطالعه برروی روش های مختلف، راه حل های متنوعی را در سطح Enterprise، برای مدیریت دیسک ها فراهم نموده که از جمله آنها می توان به مواردی چون انتقال ، تغییر سایز و Merge کردن پارتیشن ها سرعت بخشیده و تمامی این فرآیندها بی آنکه برای اطلاعات حساس مشکلی ایجاد نماید امکان پذیر می باشد.

Remote Backups

امروزه دفاتر راه دور و ادارات متعدد، چالش های مهمی در نگهداری اطلاعات به شمار می روند که نیازمند راهکاری است که به شکل مستمر و از راه دور، راه اندازی و مدیریت شوند. ما با مطالعه و بررسی برروی روش های گوناگون، راه حل هایی را برای مدیریت و اطمینان از ذخیره سازی اطلاعاتی که در محل هایی با موقعیت های فیزیکی و جغرافیایی مختلف می باشند را امکان پذیر می سازیم.

Cloud Backup

اگرچه نسخه های پشتیبان به صورت درون سازمانی از داده های ما در برابر خرابی سرورها و مشکلاتی این چنینی محافظت می کنند اما نگهداری از این داده ها در برابر حوادث غیر مترقبه نیازمند راهکارهای دیگری می باشد. ذخیره سازی به صورت Cloud و خارج از مجموعه سرورهای داخلی و با قابلیت دسترسی از هر مکان و در هر لحظه، از دیگر خدمات شرکت امن پایه ریزان کارن می باشد که با مطالعه و ایجاد محیط های کاملا عملیاتی و پیشرفته امکان استفاده از این سرویس مهم و خطیر را میسر ساخته است.